О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 14 января 2020 года № 4111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 20 января 2020 года № 4111.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 4 декабря 2019 года "О республиканском бюджете на 2020-2022 годы" и решением Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года №32/395 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4068), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 758 746,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 261 487,3 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 56 718,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 287 484,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 17 153 056,7 тысяч тенге;
2) затраты – 24 541 403,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 116 806,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 37 882,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 154 689,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 665 851,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 665 851,0 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 806 346,0 тысяч тенге;
погашение займов – 154 689,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14 194,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 27.11.2020 № 60/532 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что из районного бюджета на 2020 год в бюджеты сел и сельских округов выделена субвенция в сумме 2 996 681,0 тысяча тенге, в том числе:
сельского округа Атамекен – 457 836,8 тысяч тенге;
сельского округа Баскудык – 534 497,4 тысяч тенге;
сельского округа Батыр – 268 512,7 тысяч тенге;
села Баянды – 192 945,3 тысяч тенге;
сельского округа Даулет – 225 153,3 тысячи тенге;
сельского округа Кызылтобе – 496 725,1 тысяч тенге;
села Мангистау – 821 010,4 тысяч тенге.

2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 49/464 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қаңтарда № 4111 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2019 жылғы 4 желтоқсандағы "2020-2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" заңдарына және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы №32/395 "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4068 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 758 746,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 261 487,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 56 718,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 287 484,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 17 153 056,7 мың теңге;
2) шығындар – 24 541 403,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -116 806,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 37 882,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 154 689,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -665 851,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 665 851,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 806 346,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 154 689,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 14 194,0 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 27.11.2020 № 60/532 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттеріне 2 996 681,0 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округі – 457 836,8 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округі – 534 497,4 мың теңге;
Батыр ауылдық округі – 268 512,7 мың теңге;
Баянды ауылы – 192 945,3 мың теңге;
Дәулет ауылдық округі – 225 153,3 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округі – 496 725,1 мың теңге;
Маңғыстау ауылы – 821 010,4 мың теңге.

Сноска. Пункт 2 в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 27.11.2020 № 60/532 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Установить на 2020 год нормативы распределения доходов в районный бюджет в следующих объемах:
1) корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора – 100 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
5) социальный налог – 100 процентов.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в следующих объемах:
1) 574 882 тысячи тенге – государственной адресной социальной помощи;
2) 1 897 970,0 тысяч тенге – увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования;
3) 645 029 тысяч тенге – доплата за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования;
4) 332 851,0 тысяч тенге – увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
5) Исключен решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 27.11.2020 № 60/532 (вводится в действие с 01.01.2020).
6) 10 159 тысяч тенге – доплата к заработной плате работников, социальной защиты;
7) 34 603 тысячи тенге – доплата к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
8) 59 910,0 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
9) 81 326,0 тысяч тенге – средний ремонт 0-6 километров автомобильных дорог районного значения обход в селе Мангистау;
10) 360 383 тысячи тенге – реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
11) 187 998 тысяч тенге – строительство сетей электроснабжения для вновь строящихся жилых домов в сельском округе Батыр Мунайлинского района;
12) 90 895 тысяч тенге - строительство сетей водоснабжения жилого массива Бесшокы (Мангистау-5) в селе Мангистау Мунайлинского района;
13) 366 753 тысячи тенге - строительство сетей водоснабжения сельского округа Кызылтобе;
14) 469 208 тысяч тенге - строительство сетей канализации села Мангистау;

Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 27.11.2020 № 60/532 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері мынадай көлемдерде белгіленсін:
1) мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы – 100 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
4) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы – 100 пайыз;
5) әлеуметтік салық – 100 пайыз.
4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай көлемдерде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін:
1) 574 882 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек;
2) 1 897 970,0 мың теңге - мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтерінің еңбек ақысын ұлғайту;
3) 645 029 мың теңге – мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы;
4) 332 851,0 мың теңге – мектепке дейінгі мемлекеттік білім беру ұйымдарының педагогтерінің еңбек ақысын ұлғайту;
5) Алынып тасталды Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 27.11.2020 № 60/532 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен;
6) 10 159 мың теңге – әлеуметтiк қорғау қызметкерлерінің еңбекақысына үстемақы;
7) 34 603 мың теңге – мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін қосымша ақы;
8) 59 910,0 мың теңге – Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға;
9) 81 326,0 мың теңге – Маңғыстау ауылындағы аудандық маңызы бар 0-6 шақырым айналма автомобиль жолына орташа жөндеу;
10) 360 383 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру;
11) 187 998 мың теңге – Мұнайлы ауданының Батыр ауылдық округінде жаңадан салынатын тұрғын үйлер үшін электрмен жабдықтау желілерінің құрылысы;
12) 90 895 мың теңге – Мұнайлы ауданының Маңғыстау ауылында Бесшоқы (Маңғыстау-5) тұрғын үй массивінің сумен жабдықтау желілерінің құрылысы;
13) 366 753 мың теңге – Қызылтөбе ауылдық округін сумен жабдықтау желілерінің құрылысы;
14) 469 208 мың теңге – Маңғыстау ауылының кәріз желілерінің құрылысы;

15) исключен решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 11.05.2020 № 53/498 (вводится в действие с 01.01.2020).
16) 444 474 тысячи тенге – строительство внутрисельской автомобильной дороги в жилом массиве Кызылтобе-2;
17) 120 553,0 тысяч тенге – строительство 4-х квартирных 20-ти жилых домов в сельском округе Батыр Мунайлинского района;
18) 85 710,0 тысяч тенге – строительство внутрисельской автомобильной дороги сельского округа Баскудук;
19) 324 797 тысяч тенге – строительство 15 километров внутрисельской автомобильной дороги в селе Баянды;
20) 556 800 тысяч тенге - приобретение жилья из коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и малообеспеченных многодетных семей (67 квартир);
21) 39 770 тысяч тенге - средний ремонт автомобильной дороги "Станция Мангишлак - Карьер - 400" участок 0-5,6 километр;
22) 208 530 тысяч тенге – возмещение платежей населения по оплате коммуналных услуг в режиме черезвычайного положения в Республике Казахстан;
23) 153 662 тысячи тенге - строительство сельского клуба с библиотекой на 200 мест в сельском округе Баскудык;
24) 27 784 тысячи тенге – увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 16.03.2020 № 51/489 (вводится в действие с 01.01.2020); от 11.05.2020 № 53/498 (вводится в действие с 01.01.2020); от 15.09.2020 № 57/517 (вводится в действие с 01.01.2020); от 27.11.2020 № 60/532 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Учесть, что в 2020 году из областного бюджета в районный бюджет были выделены текущие целевые трансферты и целевые трансферты на развитие. Порядок их использования определяется в соответствии с постановлением акимата района.
6. Исключен решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 27.11.2020 № 60/532 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета в следующем объеме:
34 095 тысяч тенге - на реализацию мер социальной поддержки спецалистов.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 27.11.2020 № 60/532 (вводится в действие с 01.01.2020).
7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены бюджетные кредиты из областного бюджета за счет средств внутренних займов в следующем объеме:
772 251 тысяча тенге – на реализацию мероприятий в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы.

15) алынып тасталды - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 11.05.2020 № 53/498 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16) 444 474 мың теңге – Қызылтөбе-2 тұрғын үй массивінде ауылішілік автомобиль жолының құрылысы;
17) 120 553,0 мың теңге – Мұнайлы ауданының Батыр ауылдық округінде 4 пәтерлі 20 тұрғын үйлердің құрылысы;
18) 85 710,0 мың теңге – Басқұдық ауылдық округінің ауылішілік автомобиль жолының құрылысы;
19) 324 797 мың теңге – Баянды ауылында 15 шақырым ауылішілік автомобиль жолының құрылысы;
20) 556 800 мың теңге – халықтың әлеуметтік жағынан әлсіз топтарына және аз қамтылған көпбалалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғынжай сатып алу (67 пәтер);
21) 39 770 мың теңге – "Станция Мангишлак - Карьер - 400" автокөлік жолына орташа жөндеу 0-5,6 шаршы метр;
22) 208 530 мың теңге – Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу;
23) 153 662 мың теңге - Басқұдық ауылдық округінде 200 орындық кітапханасымен ауылдық клуб құрылысы.
24) 27 784 мың теңге - дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдарының педагогтерінің еңбек ақысын ұлғайту.
Ескерту. 4 - тармаққа өзгерістер енгізілді - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 16.03.2020 № 51/489 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.05.2020 № 53/498 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.09.2020 № 57/517 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.11.2020 № 60/532 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. 2020 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке ағымдағы нысаналы трансферттер және нысаналы даму трансферттері бөлінгендігі ескерілсін. Оларды қолдану тәртібі аудан әкімдігінің қаулысына сәйкес анықталады.
6. Алынып тасталды Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 27.11.2020 № 60/532 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен;
7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай көлемде республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттердің қарастырылғаны ескерілсін:
34 095 мың теңге - мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға.
Ескерту. 7 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 27.11.2020 № 60/532 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте келесідей көлемде ішкі қарыздардың қаражаты есебінен облыстық бюджеттен бюджеттік кредиттердің қарастырылғаны ескерілсін:
772 251 мың теңге – Жұмыспен қамтудың 2020-2021 жылдарға арналған жол картасы шеңберінде іс-шараларды жүзеге асыруға.

Сноска. Пункт 7-1 в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 15.09.2020 № 57/517 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 16.03.2020 № 51/489 (вводится в действие с 01.01.2020).
8.1. Исключен решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 16.03.2020 № 51/489 (вводится в действие с 01.01.2020).

Ескерту. 7-1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 15.09.2020 № 57/517 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139 бабының 9 тармағына сәйкес, азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласында мамандарға бюджет қаражаты есебінен қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.
Ескерту. 8 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 16.03.2020 № 51/489 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8.1. Алынып тасталды - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 16.03.2020 № 51/489 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

9. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2020 год, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) согласно приложению 4 к настоящему решению.
10. Утвердить перечень бюджетных программ на 2020 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета согласно приложению 5 к настоящему решению.
11. Исключен решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 15.09.2020 № 57/517 (вводится в действие с 01.01.2020).

9. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
10. Осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес 2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі бекітілсін.
11. Алынып тасталды - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 15.09.2020 № 57/517 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

12. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата Жанбуршина А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Мунайлинского района Жолбаев Н.
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Битан
Секретарь Мунайлинского районного маслихата Б. Назар
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного маслихата
от 14 января 2020 года № 49/464
Районный бюджет на 2020 год

12. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау Мұнайлы ауданы әкімінің орынбасары Н. Жолбаевқа жүктелсін.
14. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Битан
Мұнайлы аудандық мәслихатының хатшысы Б. Назар
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 14 қаңтардағы
№ 49/464 шешіміне 1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет

44 044,0
005
Государственная адресная социальная помощь
647 135,0
006
Оказание жилищной помощи
0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
471 362,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
15 061,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1616,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
48476,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
161 021,0
021
Капитальные расходы государственного органа
14 470,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41 295,0
050
Обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
59 910,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 584,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
20 584,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 889 256,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
208 530,0
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услугов режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
208 530,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 419 113,6
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
121 839,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
672 615,1
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 067 859,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
556 800,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
261 613,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
7 363,0
041
Ремонт и благоустройство объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
254 250,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
244 011,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
177 420,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта

44 044,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
647 135,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
471 362,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
15 061,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 616,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
48 476,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
161 021,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 470,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41 295,0
050
Қазақстан Республикасыда мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
59 910,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы,жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 584,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
20 584,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 889 256,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
208 530,0
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
208 530,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 419 113,6
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
121 839,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
672 615,1
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2 067 859,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
556 800,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
261 613,0
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
7 363,0
041
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу және абаттандыру
254 250,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
244 011,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
177 420,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
46 204,0
005
Государственная адресная социальная помощь
153 271,0
006
Оказание жилищной помощи
220,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
605 180,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
18 371,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 855,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
51 810,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
100 045,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40 597,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 482 709,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 471 762,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
188 414,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 283 348,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 947,0
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
10 947,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
279 573,0
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
200 245,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
23 137,0
004
Функционирование районных (городских) библиотек
24 407,0
005
Поддержка культурно-досуговой работы
138 856,0
007
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
5 025,0
008
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
8 820,0
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
79 328,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
46 207,0
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
26 899,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики

004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
46 204,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
153 271,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
220,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
605 180,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
18 371,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 855,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
51 810,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
100 045,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40 597,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 482 709,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 471 762,0
004
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
188 414,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 283 348,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 947,0
018
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
10 947,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
279 573,0
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
200 245,0
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 137,0
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
24 407,0
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
138 856,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
5 025,0
008
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
8 820,0
470
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
79 328,0
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 207,0
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
26 899,0
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6
к решению Мунайлинского
районного маслихата
от 14 января 2020 года №49/464
Перечень потребности специалистов здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты по предоставлению мер социальной поддержки в 2020 году
в сфере здравоохранения
в сфере здравоохранения – все врачи, независимо от специальности
в сфере спорта
в сфере спорта – физической культуры и спорта
в сфере образования
в сфере образования – учитель русского языка и литературы, дефектолог и логопед
в сфере культуры
в сфере культуры – библиотечное дело, режиссер, культорганизатор, хореографическое искусство, музыкалная образования, традиционное музыкальное искусство.
в сфере агропромышленного комплекса
в сфере агропромышленного – врач ветеринар и ветеринарный фельдшер, зоотехник

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 14 қаңтардағы
№49/464 шешіміне 6 қосымша
2020 жылы әлеуметтік қолдау шаралары ұсынылатын ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен мамандарына қажеттілік тізбесі
Денсаулық сақтау саласы
Денсаулық сақтау саласы бойынша – мамандығына қарамастан барлық дәрігерлер
Спорт саласы
Спорт саласы бойынша – дене шынықтыру және спорт
Білім беру саласы
Білім беру саласы бойынша - орыс тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі, дефектолог және логопед
Мәдениет саласы
Мәдениет саласы бойынша – кітапхана ісі, режиссер, мәдени ұйымдастырушы, хореография өнері, музыкалық білім, дәстүрлі музыка өнері.
Агроөнеркәсіпкешен саласы
Агроөнеркәсіп саласы бойынша – ветеринар дәрігер және ветеринариялық фельдшер, зоотехник