О признании утратившим силу решения маслихата от 23 декабря 2016 года № 74 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 28 апреля 2020 года № 459. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 мая 2020 года № 9163
В соответствии со статьей 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов" от 23 декабря 2016 года № 74 (опубликовано 20 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6784).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии городского маслихата Т. Абдрахманова
Секретарь городского маслихата С. Байгужин

Мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 74 "Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2020 жылғы 28 сәуірдегі № 459 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 мамырда № 9163 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 50-бабының 2-тармағына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 74 шешімінің (2017 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6784 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен тыс сессиясының төрайымы Т. Абдрахманова
Қалалық мәслихат хатшысы С. Байгужин