О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2019 года № 418 "О городском бюджете города Рудного на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 15 мая 2020 года № 463. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 мая 2020 года № 9194. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 418 (опубликовано 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8846) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 23 277 483,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 214 118,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 45 714,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 161 268,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 856 383,2 тысячи тенге;
2) затраты – 27 181 332,9 тысячи тенге;";
подпункты 5), 6) изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -3 942 649,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 942 649,7 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 418 "Рудный қаласының 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2020 жылғы 15 мамырдағы № 463 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 мамырда № 9194 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2020-2022 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 418 шешіміне (2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8846 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 23 277 483,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 17 214 118,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 45 714,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 1 161 268,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 856 383,2 мың теңге;
2) шығындар – 27 181 332,9 мың теңге;";
5), 6) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 942 649,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 942 649,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.