О внесении изменений в решение маслихата от 13 января 2020 года № 295 "О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 15 июля 2020 года № 330. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 июля 2020 года № 9339. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел и сельских округов города Аркалыка на 2020-2022 годы" от 13 января 2020 года № 295 (опубликовано 24 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8904) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ангарское города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11123,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 822,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 108,7 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10193,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 10193,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11123,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Екидин города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13026,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 572,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18,3 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12436,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 12436,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13026,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет села Жалгызтал города Аркалыка на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Мәслихаттың 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 295 "Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі № 330 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 шілдеде № 9339 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Арқалық қаласы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 295 шешіміне (2020 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8904 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арқалық қаласы Аңғар ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11123,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 822,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 108,7 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10193,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 10193,0 мың теңге;
2) шығындар – 11123,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Арқалық қаласы Екідің ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13026,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 572,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 18,3 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12436,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 12436,0 мың теңге;
2) шығындар – 13026,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Арқалық қаласы Жалғызтал ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 22040,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4316,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 72,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17652,0 тысяч тенге, из них объем субвенций – 17652,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23810,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1770,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1770,3 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 1770,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 7, 10, 13, 16, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Ерденов
Секретарь Аркалыкского городского маслихата Г. Елтебаева
Приложение 1
к решению Аркалыкского
городского маслихата

1) кірістер – 22040,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4316,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 72,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17652,0 мың теңге, оның ішінде субвенциялар көлемі – 17652,0 мың теңге;
2) шығындар – 23810,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1770,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1770,3 мың теңге:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1770,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 7, 10, 13, 16, 25, 28, 31, 34, 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Ерденов
Арқалық қалалық мәслихатының хатшысы Г. Елтебаева
Арқалық
қалалық мәслихатының