О бюджете города Лисаковска на 2020-2022 годы
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 6 января 2020 года № 380. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 января 2020 года № 8868. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 2, статьей 73 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5413262,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2580695,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11746,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 29584,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 2791236,5 тысяч тенге;
2) затраты – 6070574,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1174053,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1185402,8 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11349,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1831365,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1831365,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата города Лисаковска Костанайской области от 30.11.2020 № 449 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджету города Лисаковска, составляет 947485,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного (города областного значения) бюджета бюджету поселка Октябрьский, в сумме 21393,0 тысячи тенге.

Лисаков қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2020 жылғы 6 қаңтардағы № 380 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 қаңтарда № 8868 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексі 2-бабының 4-тармағына, 73-бабына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лисаков қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5413262,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2580695,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11746,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 29584,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2791236,5 мың теңге;
2) шығындар – 6070574,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1174053,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1185402,8 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11349,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1831365,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1831365,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 30.11.2020 № 449 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Лисаков қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 947485,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
3. 2020 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде аудандық (облыстық маңызы бар қаласының) бюджеттен Октябрь кентінің бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 21393,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

4. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного (города областного значения) бюджета бюджету села Красногорское, в сумме 14646,0 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв акимата города Лисаковска на 2020 год в сумме 15000,0 тысяч тенге, в том числе:
чрезвычайный резерв для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории города – 7500,0 тысяч тенге;
резерв местного исполнительного органа города на неотложные затраты – 7500,0 тысяч тенге.

4. 2020 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде аудандық (облыстық маңызы бар қаласының) бюджеттен Красногор ауылының бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 14646,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. 2020 жылға арналған Лисаков қаласы әкімдігінің резерві 15000,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
қала аумағында табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін төтенше резерв – 7500,0 мың теңге;
қаланың жергілікті атқарушы органының шұғыл шығындарға арналған резерві – 7500,0 мың теңге.

6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Лисаковска на 2020 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель XVIII сессии А. Демисенов
Секретарь городского маслихата С. Шалдыбаева
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 января 2020 года
№ 380
Бюджет города Лисаковска на 2020 год

6. Лисаков қаласының бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын 2020 жылға арналған бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
XVIII сессиясының төрағасы А. Демисенов
Қалалық мәслихатының хатшысы С. Шалдыбаева
Мәслихаттың
2020 жылғы 6 қаңтардағы
№ 380 шешіміне
1-қосымша
Лисаков қаласының 2020 жылға арналған бюджеті