О внесении изменений в решение маслихата от 14 января 2020 года № 383 "О бюджетах поселка Октябрьский, села Красногорское города Лисаковска на 2020-2022 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 16 ноября 2020 года № 442. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 ноября 2020 года № 9557. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселка Октябрьский, села Красногорское города Лисаковска на 2020-2022 годы" от 14 января 2020 года № 383 (опубликовано 22 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8898) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский города Лисаковска на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 42247,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15791,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 63,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 26393,0 тысячи тенге;
2) затраты – 633752,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 591505,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 591505,2 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет села Красногорское города Лисаковска на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15146,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 500,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тенге;
поступлениям трансфертов – 14646,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15146,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тенге;

Мәслихаттың 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 383 "Лисаков қаласы Октябрь кентінің, Красногор ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2020 жылғы 16 қарашадағы № 442 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қарашада № 9557 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Лисаков қаласы Октябрь кентінің, Красногор ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 383 шешіміне (2020 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8898 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласы Октябрь кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42247,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15791,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 63,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26393,0 мың теңге;
2) шығындар – 633752,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 591505,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 591505,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Лисаков қаласы Красногор ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15146,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14646,0 мың теңге;
2) шығындар – 15146,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 теңге;