О бюджетах сел и сельских округов Алтынсаринского района на 2020-2022 годы
Решение маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 16 января 2020 года № 283. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 января 2020 года № 8905. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алтынсаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Убаганского сельского округа Алтынсаринского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 128074,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12593,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 84,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 115397,0 тысяч тенге;
2) затраты – 130029,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 23.11.2020 № 329 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете Убаганского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 79171,0 тысяча тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа имени Мариям Хәкімжановой Алтынсаринского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 59720,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6908,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10,0 тысячи теңге;
поступлениям трансфертов – 52802,0 тысяч тенге;
2) затраты – 60488,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 23.11.2020 № 329 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в бюджете сельского округа имени Мариям Хәкімжановой на 2020 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 45004,0 тысячи тенге.

Алтынсарин ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 16 қаңтардағы № 283 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 8905 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес Алтынсарин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтынсарин ауданы Обаған ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 128074,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 12593,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 84,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 115397,0 мың теңге;
2) шығындар – 130029,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 329 шешімімен (01.01.2020 бастап қалданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Обаған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 79171,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Алтынсарин ауданы Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округтің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59720,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6908,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 52802,0 мың теңге;
2) шығындар – 60488,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 329 шешімімен (01.01.2020 бастап қалданысқа енгізіледі).
4. 2020 жылға арналған Мариям Хәкімжанова атындағы ауылдық округтің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 45004,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

5. Утвердить бюджет Большечураковского сельского округа Алтынсаринского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 40112,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3927,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 8,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 36177,0 тысяч тенге;
2) затраты – 40112,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 23.11.2020 № 329 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в бюджете Большечураковского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 22355,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Димитровского сельского округа Алтынсаринского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16806,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2210,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31,0 тысяча теңге;
поступлениям трансфертов – 14565,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16806,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 23.11.2020 № 329 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть, что в бюджете Димитровского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 6576,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет сельского округа имени Ильяса Омарова Алтынсаринского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19642,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3042,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 16600,0 тысяч тенге;

5. Алтынсарин ауданы Большечураков ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40112,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3927,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 36177,0 мың теңге;
2) шығындар – 40112,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 329 шешімімен (01.01.2020 бастап қалданысқа енгізіледі).
6. 2020 жылға арналған Большечураков ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 22355,0 мың теңге сомасында көздегені ескерілсін.
7. Алтынсарин ауданы Димитров ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16806,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2210,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 31,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14565,0 мың теңге;
2) шығындар – 16806,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 329 шешімімен (01.01.2020 бастап қалданысқа енгізіледі).
8. 2020 жылға арналған Димитров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 6576,0 мың теңге сомасында көздегені ескерілсін.
9. Алтынсарин ауданы Ілияс Омаров атындағы ауылдық округтің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19642,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3042,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16600,0 мың теңге;

2) затраты – 19642,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 23.11.2020 № 329 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть, что в бюджете сельского округа имени Ильяса Омарова на 2020 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 11868,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет сельского округа имени Омара Шипина Алтынсаринского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15312,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1473,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13839,5 тысяч тенге;
2) затраты – 15312,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 23.11.2020 № 329 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть, что в бюджете сельского округа имени Омара Шипина на 2020 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 11915,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет села Красный Кардон Алтынсаринского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17644,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2146,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15498,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17644,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 23.11.2020 № 329 (вводится в действие с 01.01.2020).

2) шығындар – 19642,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 329 шешімімен (01.01.2020 бастап қалданысқа енгізіледі).
10. 2020 жылға арналған Ілияс Омаров атындағы ауылдық округтің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 11868,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Алтынсарин ауданы Омар Шипин атындағы ауылдық округтің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15312,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1473,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13839,5 мың теңге;
2) шығындар – 15312,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 329 шешімімен (01.01.2020 бастап қалданысқа енгізіледі).
12. 2020 жылға арналған Омар Шипин атындағы ауылдық округтің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 11915,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Алтынсарин ауданы Красный Кордон ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17644,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2146,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15498,0 мың теңге;
2) шығындар – 17644,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 329 шешімімен (01.01.2020 бастап қалданысқа енгізіледі).

14. Учесть, что в бюджете села Красный Кардон на 2020 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 13218,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет села Новоалексеевка Алтынсаринского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11499,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1029,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10470,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11499,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 23.11.2020 № 329 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Учесть, что в бюджете села Новоалексеевка на 2020 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 8467,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет села Свердловка Алтынсаринского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14382,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2588,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11794,0 тысячи тенге;
2) затраты – 14382,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

14. 2020 жылға арналған Красный Кордон ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 13218,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Алтынсарин ауданы Новоалексеевка ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11499,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1029,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10470,0 мың теңге;
2) шығындар – 11499,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 329 шешімімен (01.01.2020 бастап қалданысқа енгізіледі).
16. 2020 жылға арналған Новоалексеевка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 8467,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Алтынсарин ауданы Свердловка ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14382,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2588,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11794,0 мың теңге;
2) шығындар – 14382,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Алтынсаринского района Костанайской области от 23.11.2020 № 329 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Учесть, что в бюджете села Свердловка на 2020 год предусмотрен объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 10218,0 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Алтынсарин ауданы мәслихатының 23.11.2020 № 329 шешімімен (01.01.2020 бастап қалданысқа енгізіледі).
18. 2020 жылға арналған Свердловка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 10218,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.