О признании утратившим силу решения маслихата от 20 мая 2014 года № 251 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Карынсалдинского сельского округа Амангельдинского района Костанайской области"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 12 марта 2020 года № 368. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 18 марта 2020 года № 9031
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Карынсалдинского сельского округа Амангельдинского района Костанайской области" от 20 мая 2014 года № 251 (опубликовано 11 июля 2014 года в газете "Аманкелді арайы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4880).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии З. Нурханова
Секретарь Амангельдинского районного маслихата К. Кеделбаев

Мәслихаттың 2014 жылғы 20 мамырдағы № 251 "Қостанай облысы Амангелді ауданының Қарынсалды ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2020 жылғы 12 наурыздағы № 368 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 18 наурызда № 9031 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Амангелді ауданының Қарынсалды ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" 2014 жылғы 20 мамырдағы № 251 шешімінің (2014 жылғы 11 шілдеде "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4880 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы З. Нурханова
Амангелді аудандық мәслихатының хатшысы К. Кеделбаев