О районном бюджете Аулиекольского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 28 декабря 2020 года № 434. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 декабря 2020 года № 9675.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 540 040,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 453 930,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 34 809,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8 203,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5 043 098,6 тысяч тенге;
2) затраты – 6 579 713,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 103 854,0 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты – 169 894,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 66 040,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 28 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 171 526,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 171 526,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 09.12.2021 № 71 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен объем субвенций, передаваемых из областного бюджета на 2021 год в сумме 3 512 670,0 тысяч тенге.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел, поселка, сельских округов:
1) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сел, поселка, сельских округов на 2021 год в сумме 232 187,0 тысяч тенге, в том числе:
село Аулиеколь – 36 414,0 тысяч тенге;
село Коктал – 12 667,0 тысяч тенге;
село Первомайское – 12 045,0 тысяч тенге;
село Тимофеевка – 15 866,0 тысяч тенге;
поселок Кушмурун – 28 462,0 тысячи тенге;
Аманкарагайский сельский округ – 18 913,0 тысяч тенге;
Диевский сельский округ – 16 477,0 тысяч тенге;
Казанбасский сельский округ – 20 929,0 тысяч тенге;
Москалевский сельский округ – 12 940,0 тысяч тенге;
Новонежинский сельский округ – 17 637,0 тысяч тенге;
Новоселовский сельский округ – 14 800,0 тысяч тенге;
Сулукольский сельский округ – 13 111,0 тысяч тенге;
Черниговский сельский округ – 11 926,0 тысяч тенге;
2) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сел, поселка, сельских округов на 2022 год в сумме 230 148,0 тысяч тенге, в том числе:

Әулиекөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 434 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 9675 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әулиекөл ауданының 2021 - 2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 540 040,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 453 930,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 34 809,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8 203,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5 043 098,6 мың теңге;
2) шығындар – 6 579 713,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 103 854,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 169 894,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 66 040,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 28 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 171 526,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 171 526,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 09.12.2021 № 71 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 3 512 670,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Аудандық бюджеттен ауылдар, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері белгіленсін:
1) 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 232 187,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Әулиекөл ауылы – 36 414,0 мың теңге;
Көктал ауылы – 12 667,0 мың теңге;
Первомай ауылы – 12 045,0 мың теңге;
Тимофеев ауылы – 15 866,0 мың теңге;
Құсмұрын кенті – 28 462,0 мың теңге;
Аманқарағай ауылдық округі – 18 913,0 мың теңге;
Диев ауылдық округі – 16 477,0 мың теңге;
Қазанбасы ауылдық округі – 20 929,0 мың теңге;
Москалев ауылдық округі – 12 940,0 мың теңге;
Новонежин ауылдық округі – 17 637,0 мың теңге;
Новоселов ауылдық округі – 14 800,0 мың теңге;
Сұлукөл ауылдық округі – 13 111,0 мың теңге;
Чернигов ауылдық округі – 11 926,0 мың теңге;
2) 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 230 148,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:

Черниговский сельский округ – 12 839,0 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Аулиекольского района на 2021 год в сумме 11 700,0 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель двадцатой сессии районного маслихата Л. Войлошникова
Исполняющий обязанности секретаря районного маслихата И. Гучигов
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 декабря 2020 года
№ 434
Районный бюджет Аулиекольского района на 2021 год

Чернигов ауылдық округі – 12 839,0 мың теңге.
4. Әулиекөл ауданының жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 10 700,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың жиырмасыншы сессиясының төрайымы Л. Войлошникова
Аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы И. Гучигов
Мәслихаттың
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 434 шешіміне
1-қосымша
Әулиекөл ауданының 2021 жылға арналған аудандық бюджеті