О бюджетах сел и сельских округов Денисовского района на 2020-2022 годы
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 14 января 2020 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 января 2020 года № 8906. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Заголовок изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 15.07.2020 № 57 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Архангельского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 474,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 545,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 929,6 тысяч тенге;
2) затраты – 11 474,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете Архангельского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 8 701,0 тысяча тенге.
3. Учесть, что в бюджете Архангельского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение и сопровождение программного обеспечения Единой системы электронного документооборота;
2) исключен решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020);
3) текущие расходы аппаратов сел и сельских округов;
4) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата Денисовского района Костанайской области от 15.07.2020 № 57 (вводится в действие с 01.01.2020); от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).

Денисов ауданы ауылдарының және ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 5 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қаңтарда № 8906 болып тіркелді. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2020 жылғы 15 шілдедегі № 57 шешімімен. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. Шешімінің тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 15.07.2020 № 57 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Архангельск ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 474,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 545,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 9 929,6 мың теңге;
2) шығындар – 11 474,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Архангельск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 8 701,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2020 жылға арналған Архангельск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесін бағдарламалық қамтамасыз етуді енгізуге және қостауға;
2) алынып тасталды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі);
3) ауылдар және ауылдық округтер аппараттарының ағымдағы шығыстарына;
4) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 15.07.2020 № 57 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

4. Утвердить бюджет Аршалинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 331,6 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 213,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 147,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 971,6 тысяча тенге;
2) затраты – 15 331,6 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Учесть, что в бюджете Аршалинского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 12 672,0 тысячи тенге.
6. Учесть, что в бюджете Аршалинского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
внедрение и сопровождение программного обеспечения Единой системы электронного документооборота.
7. Утвердить бюджет Аятского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 270,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 459,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 811,5 тысяч тенге;
2) затраты - 17 270,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 11 245,0 тысяч тенге.
9. Учесть, что в бюджете Аятского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение и сопровождение программного обеспечения Единой системы электронного документооборота;

4. Аршалы ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 331,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 213,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 147,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 971,6 мың теңге;
2) шығындар – 15 331,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2020 жылға арналған Аршалы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 12 672,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
6. 2020 жылға арналған Аршалы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесін бағдарламалық қамтамасыз етуді енгізуге және қостауға.
7. Әйет ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 270,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 459,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13 811,5 мың теңге;
2) шығындар – 17 270,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2020 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 11 245,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. 2020 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесін бағдарламалық қамтамасыз етуді енгізуге және қостауға;

2) текущие расходы аппаратов сел и сельских округов;
3) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства;
4) зимнее содержание дорог.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Утвердить бюджет села Глебовка на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 909,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 421,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 488,5 тысяч тенге;
2) затраты – 10 909,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Учесть, что в бюджете села Глебовка на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 9 978,0 тысяч тенге.
12. Учесть, что в бюджете села Глебовка на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение и сопровождение программного обеспечения Единой системы электронного документооборота;
2) компенсацию потерь нижестоящих бюджетов, в связи с изменением законодательства.
Сноска. Пункт 12 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 15.07.2020 № 57 (вводится в действие с 01.01.2020).
13. Утвердить бюджет Денисовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 523 673,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 390,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 503 283,8 тысячи тенге;
2) затраты – 534 548,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 10 875,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 875,1 тысяч тенге.

2) ауылдар және ауылдық округтер аппараттарының ағымдағы шығыстарына;
3) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге;
4) жолдарды қысқы күтіп ұстауға.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. Глебовка ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 909,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 421,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10 488,5 мың теңге;
2) шығындар – 10 909,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2020 жылға арналған Глебовка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 9 978,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
12. 2020 жылға арналған Глебовка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесін бағдарламалық қамтамасыз етуді енгізуге және қостауға;
2) заңнаманың өзгеруіне байланысты төмен тұрған бюджеттердің шығындарын өтеуге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 15.07.2020 № 57 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Денисов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 523 673,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 20 390,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 503 283,8 мың теңге;
2) шығындар – 534 548,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 10 875,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 875,1 мың теңге.

Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 47 997,0 тысяч тенге.
15. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение и сопровождение программного обеспечения Единой системы электронного документооборота;
2) благоустройство сельского округа;
3) зимнее содержание дорог.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из вышестоящих бюджетов на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел - бесігі", в том числе на:
1) средний ремонт улицы Мельничная в селе Денисовка Денисовского района;
2) средний ремонт улицы Маслозаводская в селе Денисовка Денисовского района;
3) средний ремонт улицы Калинина, в границах от улицы Амангельды до улицы Первомайская в селе Денисовка Денисовского района;
4) средний ремонт улицы Элеваторная, в границах от улицы Строительной до улицы Молодежная в селе Денисовка Денисовского района;
5) исключен решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 15.07.2020 № 57 (вводится в действие с 01.01.2020);
6) исключен решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 15.07.2020 № 57 (вводится в действие с 01.01.2020);
7) средний ремонт улицы 50 лет Октября в селе Денисовка Денисовского района;
8) средний ремонт улицы Первомайская в селе Денисовка Денисовского района.
Сноска. Пункт 16 с изменениями, внесенными решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 15.07.2020 № 57 (вводится в действие с 01.01.2020).
16-1. Учесть, что в бюджете Денисовского сельского округа на 2020 год предусмотрено распределение свободного остатка в сумме 10 875,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 16-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 15.07.2020 № 57 (вводится в действие с 01.01.2020).
16-2. Учесть, что в сельском округе на 2020 год предусмотрен возврат целевых трансфертов на сумму 43,4 тысячи тенге, в том числе:

Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2020 жылға арналған Денисов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 47 997,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. 2020 жылға арналған Денисов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесін бағдарламалық қамтамасыз етуді енгізуге және қостауға;
2) ауылдық округті абаттандыруға;
3) жолдарды қысқы күтіп ұстауға.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2020 жылға арналған Денисов ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден "Ауыл – Ел – бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Денисов ауданы Денисовка ауылындағы Мельничная көшесін орташа жөндеуге;
2) Денисов ауданы Денисовка ауылындағы Маслозаводская көшесін орташа жөндеуге;
3) Денисов ауданы Денисовка ауылындағы Амангелді көшесінен Первомайская көшесіне дейінгі шекаралардағы Калинин көшесін орташа жөндеуге;
4) Денисов ауданы Денисовка ауылындағы Строительная көшесінен Молодежная көшесіне дейінгі шекаралардағы Элеваторная көшесін орташа жөндеуге;
5) алынып тасталды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 15.07.2020 № 57 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі);
6) алынып тасталды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 15.07.2020 № 57 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі);
7) Денисов ауданы Денисовка ауылындағы 50 лет Октября көшесін орташа жөндеуге;
8) Денисов ауданы Денисовка ауылындағы Первомайская көшесін орташа жөндеуге.
Ескерту. 16-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 15.07.2020 № 57 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
16-1. Денисов ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджетінде бос қалдықты бөлу 10 875,1 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 16-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 15.07.2020 № 57 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
16-2. 2020 жылға ауылдық округте нысаналы трансферттерді қайтару 43,4 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

в республиканский бюджет в сумме 43,4 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 16-2 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 15.07.2020 № 57 (вводится в действие с 01.01.2020).
17. Утвердить бюджет Красноармейского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 961,3 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 294,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 667,3 тысяч тенге;
2) затраты - 18 961,3 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Учесть, что в бюджете Красноармейского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 10 773,0 тысячи тенге.
19. Учесть, что в бюджете Красноармейского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение и сопровождение программного обеспечения Единой системы электронного документооборота;
2) ремонт уличного освещения.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).
20. Утвердить бюджет Крымского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 369,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 800,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 569,1 тысяч тенге;
2) затраты – 11 369,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 20 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).

республикалық бюджетке 43,4 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 16-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 15.07.2020 № 57 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. Красноармейск ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 961,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 294,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 667,3 мың теңге;
2) шығындар – 18 961,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2020 жылға арналған Красноармейск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 10 773,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. 2020 жылға арналған Красноармейск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесін бағдарламалық қамтамасыз етуді енгізуге және қостауға;
2) көше жарығын жөндеуге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. Қырым ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 369,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 800,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10 569,1 мың теңге;
2) шығындар – 11 369,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 20-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

21. Учесть, что в бюджете Крымского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 9 719,0 тысяч тенге.
22. Учесть, что в бюджете Крымского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение и сопровождение программного обеспечения Единой системы электронного документооборота;
2) разработку технической документации на ремонт улиц села Крымское.
Сноска. Пункт 22 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).
23. Утвердить бюджет села Перелески на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 653,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 738,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 11 915,3 тысяч тенге;
2) затраты – 13 653,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).
24. Учесть, что в бюджете села Перелески на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 11 521,0 тысяча тенге.
25. Учесть, что в бюджете села Перелески на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
внедрение и сопровождение программного обеспечения Единой системы электронного документооборота.
26. Утвердить бюджет Покровского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 439,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 480,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 959,6 тысяч тенге;
2) затраты - 11 439,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

21. 2020 жылға арналған Қырым ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 9 719,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
22. 2020 жылға арналған Қырым ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесін бағдарламалық қамтамасыз етуді енгізуге және қостауға;
2) Қырым ауылының көшелерін жөндеуге техникалық құжаттаманы әзірлеуге.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. Перелески ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 653,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 738,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11 915,3 мың теңге;
2) шығындар – 13 653,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2020 жылға арналған Перелески ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 11 521,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
25. 2020 жылға арналған Перелески ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесін бағдарламалық қамтамасыз етуді енгізуге және қостауға.
26. Покров ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 439,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 480,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10 959,6 мың теңге;
2) шығындар – 11 439,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 26 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).
27. Учесть, что в бюджете Покровского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 10 742,0 тысячи тенге.
28. Учесть, что в бюджете Покровского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
внедрение и сопровождение программного обеспечения Единой системы электронного документооборота.
29. Утвердить бюджет Приреченского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 756,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 937,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 819,6 тысяч тенге;
2) затраты – 16 756,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 29 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).
30. Учесть, что в бюджете Приреченского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 13 602,0 тысячи тенге.
31. Учесть, что в бюджете Приреченского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
внедрение и сопровождение программного обеспечения Единой системы электронного документооборота.
32. Утвердить бюджет Свердловского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 240,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 750,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 490,1 тысяч тенге;
2) затраты – 15 240,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 26-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
27. 2020 жылға арналған Покров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 10 742,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
28. 2020 жылға арналған Покров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесін бағдарламалық қамтамасыз етуді енгізуге және қостауға.
29. Приречен ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 756,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 937,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13 819,6 мың теңге;
2) шығындар – 16 756,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 29-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
30. 2020 жылға арналған Приречен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 13 602,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
31. 2020 жылға арналған Приречен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесін бағдарламалық қамтамасыз етуді енгізуге және қостауға.
32. Свердлов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 240,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 750,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13 490,1 мың теңге;
2) шығындар – 15 240,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 32 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).
33. Учесть, что в бюджете Свердловского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 10 755,0 тысяч тенге.
34. Учесть, что в бюджете Свердловского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение и сопровождение программного обеспечения Единой системы электронного документооборота;
2) текущие расходы аппаратов сел и сельских округов.
Сноска. Пункт 34 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 15.07.2020 № 57 (вводится в действие с 01.01.2020).
34-1. Учесть, что в бюджете Свердловского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на текущий ремонт кровли административного здания.
Сноска. Решение дополнено пунктом 34-1 в соответствии с решением маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).
35. Утвердить бюджет Тельманского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 975,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 148,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 104 827,2 тысяч тенге;
2) затраты – 106 975,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 35 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).
36. Учесть, что в бюджете Тельманского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 13 669,0 тысяч тенге.
37. Учесть, что в бюджете Тельманского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) внедрение и сопровождение программного обеспечения Единой системы электронного документооборота;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 32-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
33. 2020 жылға арналған Свердлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 10 755,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
34. Свердлов ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесін бағдарламалық қамтамасыз етуді енгізуге және қостауға;
2) ауылдар және ауылдық округтер аппараттарының ағымдағы шығыстарына.
Ескерту. 34-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 15.07.2020 № 57 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
34-1. Свердлов ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі әкімшілік ғимараттың шатырын ағымдағы жөндеуге көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 34-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
35. Тельман ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106 975,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 148,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 104 827,2 мың теңге;
2) шығындар – 106 975,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 35-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
36. 2020 жылға арналған Тельман ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 13 669,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
37. Тельман ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Электрондық құжат айналымының бірыңғай жүйесін бағдарламалық қамтамасыз етуді енгізуге және қостауға;

2) текущие расходы аппаратов сел и сельских округов;
3) ремонт уличного освещения.
Сноска. Пункт 37 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).
38. Учесть, что в бюджете Тельманского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых трансфертов из вышестоящих бюджетов на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населҰнных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел - бесігі", в том числе на:
1) средний ремонт улицы Целинная в селе Антоновка Денисовского района;

2) ауылдар және ауылдық округтер аппараттарының ағымдағы шығыстарына;
3) көше жарығын жөндеуге.
Ескерту. 37-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
38. 2020 жылға арналған Тельман ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден "Ауыл – Ел – бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Денисов ауданы Антоновка ауылындағы Целинная көшесін орташа жөндеуге;

2) средний ремонт улицы Новая в селе Антоновка Денисовского района.
39. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель внеочередной сессии Денисовского районного маслихата Г. Халитов
Секретарь Денисовcкого районного маслихата А. Мурзабаев
Приложение 1
к решению Денисовского
районного маслихата
от 14 января 2020 года
№ 5
Бюджет Архангельского сельского округа на 2020 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Денисовского района Костанайской области от 19.11.2020 № 86 (вводится в действие с 01.01.2020).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

2) Денисов ауданы Антоновка ауылындағы Новая көшесін орташа жөндеуге.
39. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Денисов аудандық мәслихатының кезектен тыс сессиясының төрағасы Г. Халитов
Денисов аудандық мәслихатының хатшысы А. Мурзабаев
Денисов
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 14 қаңтардағы
№ 5 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Архангельск ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 86 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кішi сыныбы
Атауы
I. Кірістер