О бюджетах сел, сельских округов Джангельдинского района на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 13 января 2020 года № 277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 января 2020 года № 8896. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Джангельдинскии районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Торгай на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 310 347,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 179,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 329,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 301 839,9 тысяч тенге;
2) затраты – 315 027,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 4 679,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 679,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 679,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 18.11.2020 № 337 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете села Торгай предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 113 820,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Акшиганакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 374,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 157,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 496,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 721,2 тысяч тенге;
2) затраты – 20 374,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 18.11.2020 № 337 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в бюджете Акшиганакского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 15 180,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Жаркольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 406,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 011,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 011,0 тысяч тенге;

Жангелдин ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 277 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 8896 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Торғай ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 310 347,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8179,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 329,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 301 839,9 мың теңге;
2) шығындар – 315 027,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -4 679,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 679,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 679,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 18.11.2020 № 337 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Торғай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 113 820,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Ақшығанақ ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 374,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 157,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 496,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 721,2 мың теңге;
2) шығындар – 20 374,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 18.11.2020 № 337 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2020 жылға арналған Ақшығанақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 180,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Жаркөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 406,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 011,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1 011,0 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 16 384,8 тысяч тенге;
2) затраты – 18 406,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 18.11.2020 № 337 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в бюджете Жаркольского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 14 832,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет села Аралбай на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 947,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 249,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 335,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 363,3 тысяч тенге;
2) затраты – 15 947,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 18.11.2020 № 337 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть, что в бюджете села Аралбай предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в 15 321,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Албарбогетского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 523,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 613,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 290,4 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 619,8 тысяч тенге;
2) затраты – 22 523,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 18.11.2020 № 337 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть, что в бюджете Албарбогетского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 21 015,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет села Ахмет Байтұрсынұлы на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 722,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 575,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 16 384,8 мың теңге;
2) шығындар – 18 406,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 18.11.2020 № 337 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2020 жылға арналған Жаркөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 14 832,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Аралбай ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 947,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 249,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –335,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 363,3 мың теңге;
2) шығындар – 15 947,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 18.11.2020 № 337 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2020 жылға арналған Аралбай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 321,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Албарбөгет ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 523,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 613,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –290,4 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21 619,8 мың теңге;
2) шығындар – 22 523,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 18.11.2020 № 337 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2020 жылға арналған Албарбөгет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 015,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Ахмет Байтұрсынұлы ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 722,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 575,0 мың теңге;

неналоговым поступлениям – 28,3 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23 118,8 тысяч тенге;
2) затраты – 23 722,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 18.11.2020 № 337 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть, что в бюджете села Ахмет Байтұрсынұлы предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 20 497,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет села Акколь на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 775,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 890,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 880,2 тысяч тенге;
2) затраты – 27 775,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 18.11.2020 № 337 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Учесть, что в бюджете села Акколь предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 24 150,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет села Сужарган на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 873,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 259,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 67,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 547,8 тысяч тенге;
2) затраты – 11 873,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 18.11.2020 № 337 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Учесть, что в бюджете села Сужарган предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 11 258,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет села Шеген на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 076,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 553,0 тысяч тенге;

салықтық емес түсімдер бойынша –28,3 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23 118,8 мың теңге;
2) шығындар – 23 722,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 18.11.2020 № 337 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2020 жылға арналған Ахмет Байтұрсынұлы ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 20 497,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Ақкөл ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 775,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 890,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –5,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26 880,2 мың теңге;
2) шығындар – 27 775,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 18.11.2020 № 337 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2020 жылға арналған Ақкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 24 150,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Сужарған ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 873,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 259,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –67,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11 547,8 мың теңге;
2) шығындар – 11 873,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 18.11.2020 № 337 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2020 жылға арналған Сужарған ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 11 258,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Шеген ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 076,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 553,0 мың теңге;

неналоговым поступлениям – 71,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 452,1 тысяч тенге;
2) затраты – 15 076,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 - в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 18.11.2020 № 337 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Учесть, что в бюджете села Шеген предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 13 978,0 тысяч тенге.
19. Утвердить бюджет Калам-Карасуского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 363,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 262,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 091,1 тысяч тенге;
2) затраты – 16 363,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 - в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 18.11.2020 № 337 (вводится в действие с 01.01.2020).
20. Учесть, что в бюджете Калам-Карасуского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 11 851,0 тысяч тенге.
21. Утвердить бюджет Кызбельского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 562,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 730,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 110,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 722,1 тысяч тенге;
2) затраты – 20 562,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 - в редакции решения маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 18.11.2020 № 337 (вводится в действие с 01.01.2020).
22. Учесть, что в бюджете Кызбельского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 17 072,0 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Шилийского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 063,8 тысяч тенге, в том числе по:

салықтық емес түсімдер бойынша –71,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 452,1 мың теңге;
2) шығындар – 15 076,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 18.11.2020 № 337 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2020 жылға арналған Шеген ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13 978,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. Қалам-Қарасу ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 363,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 262,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –10,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 091,1 мың теңге;
2) шығындар – 16 363,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 18.11.2020 № 337 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2020 жылға арналған Қалам-Қарасу ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 11851,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Қызбел ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 562,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 730,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша –110,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19 722,1 мың теңге;
2) шығындар – 20 562,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 18.11.2020 № 337 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2020 жылға арналған Қызбел ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 17 072,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Шилі ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 063,8 мың теңге, оның iшiнде:

24. Учесть, что в бюджете Шилийского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 11 859,0 тысяч тенге.
25. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Г. Омарова
Секретарь Джангельдинского районного маслихата С. Нургазин
Приложение 1
к решению Джангельдинского
районного маслихата
от 13 января 2020 года
№ 277
Бюджет села Торгай Джангельдинского района на 2020 год

24. 2020 жылға арналған Шилі ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 11 859,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
25. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Омарова
Жангелдин аудандық мәслихатының хатшысы С. Нургазин
Жангелдин
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 қаңтардағы
№ 277 шешіміне
1-қосымша
Жангелдин ауданы Торғай ауылының 2020 жылға арналған бюджеті