О бюджетах города Житикара, сел, сельских округов Житикаринского района на 2020-2022 годы
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 13 января 2020 года № 374. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 января 2020 года № 8888. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Житикара на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 701 386,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 112 930,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 059,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 584 397,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1 112 928,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -411 541,2 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 411 541,2 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету города Житикара на 2020 год, предусмотрен в сумме 76651 тысяча тенге.
3. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета города Житикара в районный бюджет на 2020 год составляет 0,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете города Житикара, не подлежащих секвестру не установлен.
5. Учесть, что в бюджете города Житикара на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, в том числе:
1) на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования на 2020 год – 4501 тысяча тенге;
2) на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования на 2020 год – 11078 тысяч тенге.
6. Учесть, что в бюджете города Житикара на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, в том числе:

Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 374 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 8888 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жітіқара қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 701 386,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 112 930,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 059,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 584 397,8 мың теңге;
2) шығындар – 1 112 928,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 411 541,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 411 541,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен Жітіқара қаласының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 76651 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2020 жылға арналған Жітіқара қаласының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
4. Жітіқара қаласының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
5. 2020 жылға арналған Жітіқара қаласының бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) 2020 жылға мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге – 4501 мың теңге;
2) 2020 жылға мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 11078 мың теңге.
6. 2020 жылға арналған Жітіқара қаласының бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

1) на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогов государственных организаций дошкольного образования – 1694 тысячи тенге;
2) на средний ремонт участков автомобильной дороги в микрорайоне Айнабулак – 27 108,3 тысяч тенге;
3) исключен решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020);
4) исключен решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020);
5) исключен решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020);
6) на текущий ремонт внутриквартального проезда в 11 микрорайоне, вдоль домов № 19-23 с выездом на улицу Жибек жолы – 20 617,9 тысяч тенге;
7) на текущий ремонт внутриквартального проезда 5в микрорайона двор домов № 7, 8, 9, 10 с выездом на улицу Жибек жолы – 16 853,8 тысячи тенге;
8) на текущий ремонт внутриквартального проезда во 2 микрорайоне от улицы Шокана Уалиханова, двор домов № 18-22 с выездом на улицу В.И. Ленина с прилегающими площадками – 22 668,7 тысяч тенге;
9) на средний ремонт участка автомобильной дороги по улице Доскали Асымбаева, в границах от остановки напротив мечети до пересечения с улицей Жибек жолы города Житикара (на услуги по техническому надзору) – 2 720,1 тысяч тенге;
10) на текущий ремонт внутриквартального проезда в 4 микрорайоне двор домов № 11, 12, 13, 15, 16 с выездом на улицу В.И. Ленина города Житикара (на услуги по техническому надзору) – 1 234,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
6-1. Учесть, что в бюджете города Житикара на 2020 год предусмотрено поступление кредитования для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости, в том числе:
1) на средний ремонт автомобильных дорог улиц Комсомольская-Чернаткина, выезд на улицу Тарана – 78 425,0 тысяч тенге;
2) на средний ремонт автомобильной дороги по улице Хажыкея Жакупова, в границах от пересечения с улицей Шокана Уалиханова до пересечения с улицей Ахмета Байтурсинова – 91 407,0 тысяч тенге;
3) на средний ремонт участка автомобильной дороги по улице Жибек жолы, в границах от поворота на микрорайон Желтоксан до пересечения с улицей Ахмета Байтурсинова – 78 125,3 тысяч тенге;
4) на текущий ремонт уличного освещения по улицам города Житикара – 73 908,8 тысяч тенге;

1) мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің ұзақтығы күнтізбелік 42 күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға – 1694 мың теңге;
2) Айнабұлақ шағын ауданындағы автомобиль жолының учаскелерін орташа жөндеуге – 27 108,3 мың теңге;
3) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі);
4) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі);
5) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі);
6) Жібек жолы көшесіне шығатын 11-шағын аудандағы № 19-23 үйлердің бойында кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеуге – 20 617,9 мың теңге;
7) Жібек жолы көшесіне шығатын 5 в шағын аудандағы № 7, 8, 9, 10 үйлердің ауласында кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеуге – 16 853,8 мың теңге;
8) Шокана Уалиханова көшесінен іргелес алаңдарымен бірге В.И. Ленина көшесіне шығатын 2-шағын аудандағы № 18-22 үйлердің ауласында кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеуге – 22 668,7 мың теңге;
9) Жітіқара қаласының мешітіне қарсы тұрған аялдамадан Жібек жолы көшесімен қиылысатын қиылысқа дейінгі шекараларда Досқали Асымбаев көшесі бойындағы автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге (техникалық қадағалау жөніндегі қызметтерге) – 2 720,1 мың теңге;
10) Жітіқара қаласының В.И. Ленина көшесіне шығатын 4-шағын аудандағы № 11, 12, 13, 15, 16 үйлердің ауласында кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеуге (техникалық қадағалау жөніндегі қызметтерге) – 1 234,1 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6-1. Жітіқара қаласының 2020 жылға арналған бюджетінде Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін кредиттеу түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Комсомольская-Чернаткин көшелерінің бойындағы Таран көшесіне шығатын автомобиль жолдарын орташа жөндеуге – 78 425,0 мың теңге;
2) Шокана Уалиханова көшесімен қиылысатын қиылыстан Ахмета Байтурсинова көшесімен қиылысатын қиылысқа дейінгі шекараларда Хажыкея Жакупова көшесі бойындағы автомобиль жолын орташа жөндеуге – 91 407,0 мың теңге;
3) Желтоқсан шағын ауданына бұрылатын бұрылыстан Ахмета Байтурсинова көшесінің қиылысына дейінгі шекараларда Жібек жолы көшесі бойындағы автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге – 78 125,3 мың теңге;
4) Жітіқара қаласы көшелерінің бойындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуге – 73 908,8 мың теңге;

5) на средний ремонт участка автомобильной дороги по улице Доскали Асымбаева, в границах от остановки напротив мечети до пересечения с улицей Жибек жолы города Житикара – 83 938,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Учесть, что в бюджете города Житикара на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на услуги по техническому надзору при проведении работ по среднему ремонту автомобильных дорог по улице Комсомольская-Чернаткина, выезд на улицу Тарана – 2 468,6 тысяч тенге;
2) исключен решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020);
3) на услуги по техническому надзору при проведении работ по среднему ремонту автомобильной дороги по улице Хажыкея Жакупова, в границах от пересечения с улицей Шокана Уалиханова до пересечения с улицей Ахмета Байтурсинова – 2 517,7 тысяч тенге;
4) на услуги по техническому надзору при проведении работ по среднему ремонту участков автомобильной дороги в микрорайоне Айнабулак – 746,3 тысяч тенге;
5) на реализацию дорожной карты в рамках открытия фронт- офиса – 12 063,0 тысячи тенге;
6) на услуги по оформлению раздела земельного участка (центральный сквер с озером) – 406,6 тысяч тенге;
7) на текущий ремонт Мемориального комплекса памяти погибших в годы Великой Отечественной войны города Житикары – 3819 тысяч тенге;
8) на устройство ледяного городка на территории города Житикара – 1500 тысяч тенге;
9) на установку остановочных комплексов на территории города Житикара – 5000 тысяч тенге;
10) на текущий ремонт внутриквартального проезда в 11 микрорайоне, вдоль домов № 19-23 с выездом на улицу Жибек жолы – 2672 тысячи тенге;
11) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 246 696,0 тысяч тенге;
12) на текущий ремонт административного здания по адресу город Житикара, улица Доскали Асымбаева, строение 51 – 1 434,0 тысячи тенге;
13) на текущий ремонт внутриквартального проезда в 11 микрорайоне двор домов № 10, 11, 12 с выездом на улицу Жибек жолы – 25 174,6 тысячи тенге;
14) на текущий ремонт внутриквартального проезда в 6 микрорайоне между домов № 22 и 23 – 7 635,0 тысяч тенге;
15) на работы по укладке тротуара по улице Акслу Акын, в границах от поворота на площадь Тәуелсіздік до улицы Ахмета Байтурсинова – 11 504,4 тысячи тенге;

5) Жітіқара қаласының мешітіне қарсы тұрған аялдамадан Жібек жолы көшесімен қиылысатын қиылысқа дейінгі шекараларда Досқали Асымбаев көшесі бойындағы автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге – 83 938,0 мың теңге.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2020 жылға арналған Жітіқара қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Комсомольская-Чернаткин көшелерінің бойындағы Таран көшесіне шығатын автомобиль жолдарына орташа жөндеу жұмыстарын жүргізу кезіндегі техникалық қадағалау қызметтеріне – 2 468,6 мың теңге;
2) алынып тасталды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі);
3) Шокана Уалиханова көшесімен қиылысатын қиылыстан Ахмета Байтурсинова көшесімен қиылысатын қиылысқа дейінгі шекараларда Хажыкея Жакупова көшесі бойындағы автомобиль жолын орташа жөндеу жұмыстарын жүргізу кезіндегі техникалық қадағалау қызметтеріне – 2 517,7 мың теңге;
4) Айнабұлақ шағын ауданындағы автомобиль жолының учаскелеріне орташа жөндеу жұмыстарын жүргізу кезіндегі техникалық қадағалау қызметтеріне – 746,3 мың теңге;
5) фронт-офис ашу шеңберінде жол картасын іске асыруға – 12 063,0 мың теңге;
6) жер учаскесін бөлуді ресімдеу қызметтеріне (көлі бар орталық саябақ) – 406,6 мың теңге;
7) Жітіқара қаласының Ұлы Отан соғысы жылдарында қаза тапқандарды еске алу Мемориалдық кешенін ағымдағы жөндеуге – 3819 мың теңге;
8) Жітіқара қаласының аумағында мұз қалашығын орнатуға – 1500 мың теңге;
9) Жітіқара қаласының аумағында аялдама кешендерін орнатуға – 5000 мың теңге;
10) Жібек жолы көшесіне шығатын 11-шағын ауданда № 19-23 үйлердің бойындағы орамішілік өткелді ағымдағы жөндеуге – 2672 мың теңге;
11) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 246 696,0 мың теңге;
12) Жітіқара қаласы Досқали Асымбаев көшесі 51-құрылыс мекенжайындағы әкімшілік ғимаратты ағымдағы жөндеуге – 1 434,0 мың теңге;
13) Жібек жолы көшесіне шығатын 11-шағын аудандағы № 10, 11, 12 үйлердің ауласында кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеуге – 25 174,6 мың теңге;
14) 6-шағын аудандағы № 22 және 23 үйлердің арасында кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеуге – 7 635,0 мың теңге;
15) Тәуелсіздік алаңына бұрылатын бұрылыстан Ахмета Байтурсинова көшесіне дейінгі шекараларда Ақсұлу Ақын көшесі бойындағы тротуарды салу жұмыстарына – 11 504,4 мың теңге;

16) на изготовление и установку металлических ограждений на территории города Житикара – 2 467,1 тысяч тенге;
17) на обустройство детских игровых площадок на территории города Житикара – 15 000,0 тысяч тенге;
18) на текущий ямочный ремонт улиц города Житикара – 13 391,0 тысяча тенге;
19) на текущий ремонт уличного освещения города Житикара (въезд с улицы Тарана на улицу Доскали Асымбаева) – 950,0 тысяч тенге;
20) на текущий ремонт коммунальных квартир города Житикара – 2 485,0 тысяч тенге;
21) на услуги по очистке ливневых колодцев на территории города Житикара – 11 069,1 тысяч тенге;
22) на работы по установке пандусов для людей с ограниченными возможностями – 3 700,0 тысяч тенге;
23) на услуги по заполнению озера – 3 410,0 тысяч тенге;
24) на услуги по установке рулонного газона – 1 400,0 тысяч тенге;
25) на работы по монтажу автономной поливочной системы зеленых насаждений – 1 855,0 тысяч тенге;
26) на оформление города Житикара к праздникам – 8 606,5 тысяч тенге;
27) на текущий ремонт административного здания, расположенного по адресу город Житикара, 7 микрорайон, 13 дом – 11 300,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Утвердить бюджет села Аккарга на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 12 577,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 189,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 371,0 тысяча тенге;
2) затраты – 12 577,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Аккарга на 2020 год, предусмотрен в сумме 12371 тысяча тенге.
10. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Аккарга в районный бюджет на 2020 год составляет 0,0 тысяч тенге.
11. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Аккарга, не подлежащих секвестру не установлен.

16) Жітіқара қаласының аумағында металл қоршауларды жасауға және орнатуға – 2 467,1 мың теңге;
17) Жітіқара қаласының аумағында балалар ойын алаңдарын орналастыруға – 15 000,0 мың теңге;
18) Жітіқара қаласының көшелерін ағымдағы шұңқыр жөндеуіне – 13 391,0 мың теңге;
19) Жітіқара қаласының көше жарығын ағымдағы жөндеуге (Таран көшесінен Досқали Асымбаев көшесіне кіру) – 950,0 мың теңге;
20) Жітіқара қаласының коммуналдық пәтерлерін ағымдағы жөндеуге – 2 485,0 мың теңге;
21) Жітіқара қаласының аумағындағы нөсерлік құдықтарды тазалау қызметтеріне – 11 069,1 мың теңге;
22) мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін пандустар орнату жұмыстарына – 3 700,0 мың теңге;
23) көлді толтыру қызметтеріне – 3 410,0 мың теңге;
24) орама көгалдарды орнату қызметтеріне – 1 400,0 мың теңге;
25) жасыл желектерді автономды суару жүйесін монтаждау жұмыстарына – 1 855,0 мың теңге;
26) Жітіқара қаласын мерекелерге безендіруге – 8 606,5 мың теңге;
27) Жітіқара қаласы, 7 - шағын аудан, 13 - үй мекенжайында орналасқан әкімшілік ғимаратты ағымдағы жөндеуге – 11 300,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Аққарға ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 577,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 189,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 371,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 577,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен Аққарға ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 12371 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
10. 2020 жылға арналған Аққарға ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
11. Аққарға ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.

12. Утвердить бюджет села Забеловка на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 15 279,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 046,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 206,5 тысяч тенге;
2) затраты – 15 279,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
13. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Забеловка на 2020 год, предусмотрен в сумме 13472 тысячи тенге.
14. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Забеловка в районный бюджет на 2020 год составляет 0,0 тысяч тенге.
15. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Забеловка, не подлежащих секвестру не установлен.
15-1. Учесть, что в бюджете села Забеловка на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на освещение улиц села Забеловка – 734,5 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 15-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Утвердить бюджет села Милютинка на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 13 342,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 791,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 6,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 545,3 тысяч тенге;
2) затраты – 13 342,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).

12. Забелов ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 279,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 046,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 14 206,5 мың теңге;
2) шығындар – 15 279,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен Забелов ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 13472 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
14. 2020 жылға арналған Забелов ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
15. Забелов ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
15-1. 2020 жылға арналған Забелов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Забелов ауылының көшелерін жарықтандыруға – 734,5 мың теңге.
Ескерту. Шешім 15-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. Милютин ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 342,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 791,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 545,3 мың теңге;
2) шығындар – 13 342,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

17. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Милютинка на 2020 год, предусмотрен в сумме 11768 тысяч тенге.
18. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Милютинка в районный бюджет на 2020 год составляет 0,0 тысяч тенге.
19. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Милютинка, не подлежащих секвестру не установлен.
19-1. Учесть, что в бюджете села Милютинка на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на текущий ремонт уличного освещения села Милютинка – 777,3 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 19-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
20. Утвердить бюджет села Пригородное на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 22 945,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 622,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 92,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 231,0 тысяча тенге;
2) затраты – 22 945,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 20 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
21. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Пригородное на 2020 год, предусмотрен в сумме 21231 тысяча тенге.
22. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Пригородное в районный бюджет на 2020 год составляет 0,0 тысяч тенге.
23. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Пригородное, не подлежащих секвестру не установлен.
24. Утвердить бюджет села Приречное на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 11 815,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 729,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

17. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен Милютин ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 11768 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
18. 2020 жылға арналған Милютин ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
19. Милютин ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
19-1. 2020 жылға арналған Милютин ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Милютин ауылының көше жарығын ағымдағы жөндеуге – 777,3 мың теңге.
Ескерту. Шешім 19-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. Пригородный ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 945,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 622,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 92,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21 231,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 945,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 20-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
21. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен Пригородный ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 21231 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
22. 2020 жылға арналған Пригородный ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
23. Пригородный ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
24. Приречный ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 815,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 729,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 10 070,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11 815,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
25. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Приречное на 2020 год, предусмотрен в сумме 9671 тысяч тенге.
26. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Приречное в районный бюджет на 2020 год составляет 0,0 тысяч тенге.
27. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Приречное, не подлежащих секвестру не установлен.
27-1. Учесть, что в бюджете села Приречное на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на освещение улиц села Приречное – 399,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 27-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
28. Утвердить бюджет села Степное на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 12 538,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 020,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 506,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 538,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 28 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
29. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Степное на 2020 год, предусмотрен в сумме 11506 тысяч тенге.
30. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Степное в районный бюджет на 2020 год составляет 0,0 тысяч тенге.

трансферттер түсімі бойынша – 10 070,0 мың теңге;
2) шығындар – 11 815,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен Приречный ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 9671 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
26. 2020 жылға арналған Приречный ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
27. Приречный ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
27-1. 2020 жылға арналған Приречный ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Приречный ауылының көшелерін жарықтандыруға – 399,0 мың теңге.
Ескерту. Шешім 27-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
28. Степной ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 538,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 020,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11 506,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 538,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 28-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
29. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен Степной ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 11506 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
30. 2020 жылға арналған Степной ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.

31. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Степное, не подлежащих секвестру не установлен.
32. Утвердить бюджет села Чайковское на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 13 508,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 468,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 030,5 тысяч тенге;
2) затраты – 13 508,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 32 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
33. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Чайковское на 2020 год, предусмотрен в сумме 12325 тысяч тенге.
34. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Чайковское в районный бюджет на 2020 год составляет 0,0 тысяч тенге.
35. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Чайковское, не подлежащих секвестру не установлен.
35-1. Учесть, что в бюджете села Чайковское на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на текущий ремонт уличного освещения села Чайковское – 268,0 тысяч тенге;
2) в связи с сокращением штатной численности государственного органа, выплата выходного пособия в размере четырех среднемесячных заработных плат государственному служащему – 437,5 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 35-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
36. Утвердить бюджет села Ырсай на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 12 841,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 727,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 108,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 841,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

31. Степной ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
32. Чайковский ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –13 508,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 468,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13 030,5 мың теңге;
2) шығындар – 13 508,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 32-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
33. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен Чайковский ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 12325 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
34. 2020 жылға арналған Чайковский ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
35. Чайковский ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
35-1. 2020 жылға арналған Чайковский ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Чайковский ауылының көше жарығын ағымдағы жөндеуге – 268,0 мың теңге;
2) мемлекеттік органның штат санының қысқаруына байланысты мемлекеттік қызметшіге төрт орташа айлық жалақысы мөлшерінде жұмыстан шығу жәрдемақысын төлеу – 437,5 мың теңге.
Ескерту. Шешім 35-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
36. Ырсай ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 841,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 727,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 108,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 841,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 36 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
37. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету села Ырсай на 2020 год, предусмотрен в сумме 12108 тысяч тенге.
38. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета села Ырсай в районный бюджет на 2020 год составляет 0,0 тысяч тенге.
39. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Ырсай, не подлежащих секвестру не установлен.
40. Утвердить бюджет Большевистского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 17 493,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 010,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 466,9 тысяч тенге;
2) затраты – 17 493,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 40 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
41. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету Большевистского сельского округа на 2020 год, предусмотрен в сумме 15428 тысяч тенге.
42. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета Большевистского сельского округа в районный бюджет на 2020 год составляет 0,0 тысяч тенге.
43. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Большевистского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
43-1. Учесть, что в бюджете Большевистского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на текущий ремонт уличного освещения Большевистского сельского округа – 619,1 тысяч тенге;
2) в связи с сокращением штатной численности государственного органа, выплата выходного пособия в размере четырех среднемесячных заработных плат государственному служащему – 419,8 тысяч тенге.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 36-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
37. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен Ырсай ауылының бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 12108 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
38. 2020 жылға арналған Ырсай ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
39. Ырсай ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
40. Большевик ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
) кірістер – 17 493,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 010,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 466,9 мың теңге;
2) шығындар – 17 493,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 40-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
41. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен Большевик ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 15428 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
42. 2020 жылға арналған Большевик ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
43. Большевик ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
43-1. 2020 жылға арналған Большевик ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Большевик ауылдық округінің көше жарығын ағымдағы жөндеуге – 619,1 мың теңге;
2) мемлекеттік органның штат санының қысқаруына байланысты мемлекеттік қызметшіге төрт орташа айлық жалақысы мөлшерінде жұмыстан шығу жәрдемақысын төлеу – 419,8 мың теңге.

Сноска. Решение дополнено пунктом 43-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
44. Утвердить бюджет Муктикольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 16 738,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 853,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 14,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 871,1 тысяча тенге;
2) затраты – 16 738,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 44 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
45. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету Муктикольского сельского округа на 2020 год, предусмотрен в сумме 15271 тысяча тенге.
46. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета Муктикольского сельского округа в районный бюджет на 2020 год составляет 0,0 тысяч тенге.
47. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Муктикольского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
47-1. Учесть, что в бюджете Муктикольского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на освещение улиц Муктикольского сельского округа – 227,0 тысяч тенге;
2) в связи с сокращением штатной численности государственного органа, выплата выходного пособия в размере четырех среднемесячных заработных плат государственному служащему – 373,1 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 47-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
48. Утвердить бюджет Тохтаровского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 13 261,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 878,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

Ескерту. Шешім 43-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
44. Мүктікөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 738,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 853,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 871,1 мың теңге;
2) шығындар – 16 738,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 44-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
45. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен Мүктікөл ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 15271 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
46. 2020 жылға арналған Мүктікөл ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
47. Мүктікөл ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
47-1. 2020 жылға арналған Мүктікөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Мүктікөл ауылдық округінің көшелерін жарықтандыруға – 227,0 мың теңге;
2) мемлекеттік органның штат санының қысқаруына байланысты мемлекеттік қызметшіге төрт орташа айлық жалақысы мөлшерінде жұмыстан шығу жәрдемақысын төлеу – 373,1 мың теңге.
Ескерту. Шешім 47-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
48. Тоқтаров ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 261,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 878,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 12 376,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 261,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 48 – в редакции решения маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
49. Учесть, что объем бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету Тохтаровского сельского округа на 2020 год, предусмотрен в сумме 11977 тысяч тенге.
50. Учесть, что объем бюджетных изъятий из бюджета Тохтаровского сельского округа в районный бюджет на 2020 год составляет 0,0 тысяч тенге.
51. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Тохтаровского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
51-1. Учесть, что в бюджете Тохтаровского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) для компенсации потерь доходов бюджета Тохтаровского сельского округа, в связи с ожидаемым невыполнением доходной части бюджета – 399,0 тысяч тенге.

трансферттер түсімі бойынша – 12 376,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 261,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 48-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
49. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен Тоқтаров ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 11977 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
50. 2020 жылға арналған Тоқтаров ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі 0,0 мың теңгені құрайтыны ескерілсін.
51. Тоқтаров ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
51-1. 2020 жылға арналған Тоқтаров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) болжанатын бюджеттің кіріс бөлігінің орындалмауына байланысты Тоқтаров ауылдық округі бюджетінің кірістер шығынын өтеу үшін – 399,0 мың теңге.

Сноска. Решение дополнено пунктом 51-1 в соответствии с решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 04.11.2020 № 450 (вводится в действие с 01.01.2020).
52. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Уразалинов
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению Житикаринского
районного маслихата
от 13 января 2020 года
№ 374
Бюджет города Житикара Житикаринского района на 2020 год

Ескерту. Шешім 51-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 04.11.2020 № 450 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
52. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Уразалинов
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Жітіқара
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 13 қаңтардағы
№ 374 шешіміне
1-қосымша
Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының 2020 жылға арналған бюджеті