О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2019 года № 370 "О районном бюджете Житикаринского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 3 августа 2020 года № 431. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 августа 2020 года № 9358. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Житикаринского района на 2020-2022 годы" от 30 декабря 2019 года № 370 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8854) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Житикаринского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 6 615 246,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 831 734,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 6 315,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 052,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3 764 145,5 тысяч тенге;
2) затраты – 7 956 095,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 530 994,1 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 531 390,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 396,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 871 842,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 871 842,9 тысячи тенге.";
подпункт 13) пункта 7 исключить;
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Джафаров
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 370 "Жітіқара ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2020 жылғы 3 тамыздағы № 431 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 тамызда № 9358 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 106, 109-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 370 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8854 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 615 246,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 831 734,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 315,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 13 052,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 3 764 145,5 мың теңге;
2) шығындар – 7 956 095,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 530 994,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 531 390,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 396,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 871 842,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 871 842,9 мың теңге.";
7-тармақтың 13) тармақшасы алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Джафаров
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың

148000,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
132880,4
003
Капитальные расходы государственного органа
1622,6
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
13497,0
2
Финансовая деятельность
34458,9
452
Отдел финансов района (города областного значения)
34458,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29582,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2200,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2300,0
018
Капитальные расходы государственного органа
376,9
5
Планирование и статистическая деятельность
34331,6
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
34331,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
27365,0
108
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
6966,6
9
Прочие государственные услуги общего характера
332803,1
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
332803,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
39937,9
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
89872,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
202993,2
02
Оборона
11833,0
1
Военные нужды
10019,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10019,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10019,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1814,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1814,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1615,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

148000,0
1
01
122
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
132880,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1622,6
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
13497,0
1
2
Қаржылық қызмет
34458,9
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
34458,9
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29582,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2200,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2300,0
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
376,9
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
34331,6
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
34331,6
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27365,0
108
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
6966,6
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
332803,1
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
332803,1
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39937,9
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
89872,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
202993,2
02
Қорғаныс
11833,0
2
1
Әскери мұқтаждар
10019,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10019,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10019,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1814,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1814,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1615,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар