О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 13 января 2020 года № 374 "О бюджетах города Житикара, сел, сельских округов Житикаринского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 4 ноября 2020 года № 450. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 ноября 2020 года № 9543. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах города Житикара, сел, сельских округов Житикаринского района на 2020-2022 годы" от 13 января 2020 года № 374 (опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8888) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Житикара на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 701 386,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 112 930,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 059,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 584 397,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1 112 928,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -411 541,2 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 411 541,2 тысяча тенге.";
подпункты 2), 6), 7), 8) пункта 6 изложить в новой редакции:
"2) на средний ремонт участков автомобильной дороги в микрорайоне Айнабулак – 27 108,3 тысяч тенге;";
"6) на текущий ремонт внутриквартального проезда в 11 микрорайоне, вдоль домов № 19-23 с выездом на улицу Жибек жолы – 20 617,9 тысяч тенге;
7) на текущий ремонт внутриквартального проезда 5в микрорайона двор домов № 7, 8, 9, 10 с выездом на улицу Жибек жолы – 16 853,8 тысячи тенге;
8) на текущий ремонт внутриквартального проезда во 2 микрорайоне от улицы Шокана Уалиханова, двор домов № 18-22 с выездом на улицу В.И. Ленина с прилегающими площадками – 22 668,7 тысяч тенге;";
подпункты 3), 4), 5) пункта 6 исключить;

Мәслихаттың 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 374 "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2020 жылғы 4 қарашадағы № 450 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қарашада № 9543 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Жітіқара ауданы Жітіқара қаласының, ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 374 шешіміне (2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8888 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жітіқара қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 701 386,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 112 930,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 059,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 584 397,8 мың теңге;
2) шығындар – 1 112 928,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 411 541,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 411 541,2 мың теңге.";
6-тармақтың 2), 6), 7), 8) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) Айнабұлақ шағын ауданындағы автомобиль жолының учаскелерін орташа жөндеуге – 27 108,3 мың теңге;";
"6) Жібек жолы көшесіне шығатын 11-шағын аудандағы № 19-23 үйлердің бойында кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеуге – 20 617,9 мың теңге;
7) Жібек жолы көшесіне шығатын 5 в шағын аудандағы № 7, 8, 9, 10 үйлердің ауласында кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеуге – 16 853,8 мың теңге;
8) Шокана Уалиханова көшесінен іргелес алаңдарымен бірге В.И. Ленина көшесіне шығатын 2-шағын аудандағы № 18-22 үйлердің ауласында кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеуге – 22 668,7 мың теңге;";
6-тармақтың 3), 4), 5) тармақшалары алынып тасталсын;

пункт 6 дополнить подпунктами 9), 10) следующего содержания:
"9) на средний ремонт участка автомобильной дороги по улице Доскали Асымбаева, в границах от остановки напротив мечети до пересечения с улицей Жибек жолы города Житикара (на услуги по техническому надзору) – 2 720,1 тысяч тенге;
10) на текущий ремонт внутриквартального проезда в 4 микрорайоне двор домов № 11, 12, 13, 15, 16 с выездом на улицу В.И. Ленина города Житикара (на услуги по техническому надзору) – 1 234,1 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в бюджете города Житикара на 2020 год предусмотрено поступление кредитования для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости, в том числе:
1) на средний ремонт автомобильных дорог улиц Комсомольская-Чернаткина, выезд на улицу Тарана – 78 425,0 тысяч тенге;
2) на средний ремонт автомобильной дороги по улице Хажыкея Жакупова, в границах от пересечения с улицей Шокана Уалиханова до пересечения с улицей Ахмета Байтурсинова – 91 407,0 тысяч тенге;
3) на средний ремонт участка автомобильной дороги по улице Жибек жолы, в границах от поворота на микрорайон Желтоксан до пересечения с улицей Ахмета Байтурсинова – 78 125,3 тысяч тенге;
4) на текущий ремонт уличного освещения по улицам города Житикара – 73 908,8 тысяч тенге;
5) на средний ремонт участка автомобильной дороги по улице Доскали Асымбаева, в границах от остановки напротив мечети до пересечения с улицей Жибек жолы города Житикара – 83 938,0 тысяч тенге.";
подпункты 1), 3), 4), 5), 6), 11) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) на услуги по техническому надзору при проведении работ по среднему ремонту автомобильных дорог по улице Комсомольская-Чернаткина, выезд на улицу Тарана – 2 468,6 тысяч тенге;";
"3) на услуги по техническому надзору при проведении работ по среднему ремонту автомобильной дороги по улице Хажыкея Жакупова, в границах от пересечения с улицей Шокана Уалиханова до пересечения с улицей Ахмета Байтурсинова – 2 517,7 тысяч тенге;
4) на услуги по техническому надзору при проведении работ по среднему ремонту участков автомобильной дороги в микрорайоне Айнабулак – 746,3 тысяч тенге;
5) на реализацию дорожной карты в рамках открытия фронт- офиса – 12 063,0 тысячи тенге;
6) на услуги по оформлению раздела земельного участка (центральный сквер с озером) – 406,6 тысяч тенге;";
"11) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 246 696,0 тысяч тенге;";

6-тармақ мынадай мазмұндағы 9), 10) тармақшалармен толықтырылсын:
"9) Жітіқара қаласының мешітіне қарсы тұрған аялдамадан Жібек жолы көшесімен қиылысатын қиылысқа дейінгі шекараларда Досқали Асымбаев көшесі бойындағы автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге (техникалық қадағалау жөніндегі қызметтерге) – 2 720,1 мың теңге;
10) Жітіқара қаласының В.И. Ленина көшесіне шығатын 4-шағын аудандағы № 11, 12, 13, 15, 16 үйлердің ауласында кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеуге (техникалық қадағалау жөніндегі қызметтерге) – 1 234,1 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Жітіқара қаласының 2020 жылға арналған бюджетінде Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін кредиттеу түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Комсомольская-Чернаткин көшелерінің бойындағы Таран көшесіне шығатын автомобиль жолдарын орташа жөндеуге – 78 425,0 мың теңге;
2) Шокана Уалиханова көшесімен қиылысатын қиылыстан Ахмета Байтурсинова көшесімен қиылысатын қиылысқа дейінгі шекараларда Хажыкея Жакупова көшесі бойындағы автомобиль жолын орташа жөндеуге – 91 407,0 мың теңге;
3) Желтоқсан шағын ауданына бұрылатын бұрылыстан Ахмета Байтурсинова көшесінің қиылысына дейінгі шекараларда Жібек жолы көшесі бойындағы автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге – 78 125,3 мың теңге;
4) Жітіқара қаласы көшелерінің бойындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуге – 73 908,8 мың теңге;
5) Жітіқара қаласының мешітіне қарсы тұрған аялдамадан Жібек жолы көшесімен қиылысатын қиылысқа дейінгі шекараларда Досқали Асымбаев көшесі бойындағы автомобиль жолының учаскесін орташа жөндеуге – 83 938,0 мың теңге.";
7-тармақтың 1), 3), 4), 5), 6), 11) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) Комсомольская-Чернаткин көшелерінің бойындағы Таран көшесіне шығатын автомобиль жолдарына орташа жөндеу жұмыстарын жүргізу кезіндегі техникалық қадағалау қызметтеріне – 2 468,6 мың теңге;";
"3) Шокана Уалиханова көшесімен қиылысатын қиылыстан Ахмета Байтурсинова көшесімен қиылысатын қиылысқа дейінгі шекараларда Хажыкея Жакупова көшесі бойындағы автомобиль жолын орташа жөндеу жұмыстарын жүргізу кезіндегі техникалық қадағалау қызметтеріне – 2 517,7 мың теңге;
4) Айнабұлақ шағын ауданындағы автомобиль жолының учаскелеріне орташа жөндеу жұмыстарын жүргізу кезіндегі техникалық қадағалау қызметтеріне – 746,3 мың теңге;
5) фронт-офис ашу шеңберінде жол картасын іске асыруға – 12 063,0 мың теңге;
6) жер учаскесін бөлуді ресімдеу қызметтеріне (көлі бар орталық саябақ) – 406,6 мың теңге;";
"11) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 246 696,0 мың теңге;";

подпункт 2) пункта 7 исключить;
пункт 7 дополнить подпунктами 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27) следующего содержания:
"12) на текущий ремонт административного здания по адресу город Житикара, улица Доскали Асымбаева, строение 51 – 1 434,0 тысячи тенге;
13) на текущий ремонт внутриквартального проезда в 11 микрорайоне двор домов № 10, 11, 12 с выездом на улицу Жибек жолы – 25 174,6 тысячи тенге;
14) на текущий ремонт внутриквартального проезда в 6 микрорайоне между домов № 22 и 23 – 7 635,0 тысяч тенге;
15) на работы по укладке тротуара по улице Акслу Акын, в границах от поворота на площадь Тәуелсіздік до улицы Ахмета Байтурсинова – 11 504,4 тысячи тенге;
16) на изготовление и установку металлических ограждений на территории города Житикара – 2 467,1 тысяч тенге;
17) на обустройство детских игровых площадок на территории города Житикара – 15 000,0 тысяч тенге;
18) на текущий ямочный ремонт улиц города Житикара – 13 391,0 тысяча тенге;
19) на текущий ремонт уличного освещения города Житикара (въезд с улицы Тарана на улицу Доскали Асымбаева) – 950,0 тысяч тенге;
20) на текущий ремонт коммунальных квартир города Житикара – 2 485,0 тысяч тенге;
21) на услуги по очистке ливневых колодцев на территории города Житикара – 11 069,1 тысяч тенге;
22) на работы по установке пандусов для людей с ограниченными возможностями – 3 700,0 тысяч тенге;
23) на услуги по заполнению озера – 3 410,0 тысяч тенге;
24) на услуги по установке рулонного газона – 1 400,0 тысяч тенге;
25) на работы по монтажу автономной поливочной системы зеленых насаждений – 1 855,0 тысяч тенге;
26) на оформление города Житикара к праздникам – 8 606,5 тысяч тенге;
27) на текущий ремонт административного здания, расположенного по адресу город Житикара, 7 микрорайон, 13 дом – 11 300,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Аккарга на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 12 577,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 189,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 371,0 тысяча тенге;
2) затраты – 12 577,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

7-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын;
7-тармақ мынадай мазмұндағы 12), 13), 14), 15), 16), 17), 18), 19), 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26), 27) тармақшалармен толықтырылсын:
"12) Жітіқара қаласы Досқали Асымбаев көшесі 51-құрылыс мекенжайындағы әкімшілік ғимаратты ағымдағы жөндеуге – 1 434,0 мың теңге;
13) Жібек жолы көшесіне шығатын 11-шағын аудандағы № 10, 11, 12 үйлердің ауласында кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеуге – 25 174,6 мың теңге;
14) 6-шағын аудандағы № 22 және 23 үйлердің арасында кварталішілік өткелді ағымдағы жөндеуге – 7 635,0 мың теңге;
15) Тәуелсіздік алаңына бұрылатын бұрылыстан Ахмета Байтурсинова көшесіне дейінгі шекараларда Ақсұлу Ақын көшесі бойындағы тротуарды салу жұмыстарына – 11 504,4 мың теңге;
16) Жітіқара қаласының аумағында металл қоршауларды жасауға және орнатуға – 2 467,1 мың теңге;
17) Жітіқара қаласының аумағында балалар ойын алаңдарын орналастыруға – 15 000,0 мың теңге;
18) Жітіқара қаласының көшелерін ағымдағы шұңқыр жөндеуіне – 13 391,0 мың теңге;
19) Жітіқара қаласының көше жарығын ағымдағы жөндеуге (Таран көшесінен Досқали Асымбаев көшесіне кіру) – 950,0 мың теңге;
20) Жітіқара қаласының коммуналдық пәтерлерін ағымдағы жөндеуге – 2 485,0 мың теңге;
21) Жітіқара қаласының аумағындағы нөсерлік құдықтарды тазалау қызметтеріне – 11 069,1 мың теңге;
22) мүмкіндігі шектеулі адамдар үшін пандустар орнату жұмыстарына – 3 700,0 мың теңге;
23) көлді толтыру қызметтеріне – 3 410,0 мың теңге;
24) орама көгалдарды орнату қызметтеріне – 1 400,0 мың теңге;
25) жасыл желектерді автономды суару жүйесін монтаждау жұмыстарына – 1 855,0 мың теңге;
26) Жітіқара қаласын мерекелерге безендіруге – 8 606,5 мың теңге;
27) Жітіқара қаласы, 7 - шағын аудан, 13 - үй мекенжайында орналасқан әкімшілік ғимаратты ағымдағы жөндеуге – 11 300,0 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Аққарға ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 577,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 189,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 371,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 577,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет села Забеловка на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 15 279,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 046,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 27,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 206,5 тысяч тенге;
2) затраты – 15 279,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 15-1 следующего содержания:
"15-1. Учесть, что в бюджете села Забеловка на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на освещение улиц села Забеловка – 734,5 тысячи тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет села Милютинка на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 13 342,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 791,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 6,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 545,3 тысяч тенге;
2) затраты – 13 342,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 19-1 следующего содержания:
"19-1. Учесть, что в бюджете села Милютинка на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на текущий ремонт уличного освещения села Милютинка – 777,3 тысяч тенге.";
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Утвердить бюджет села Пригородное на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 22 945,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 622,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 92,0 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
12-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. Забелов ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 279,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 046,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 27,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi бойынша – 14 206,5 мың теңге;
2) шығындар – 15 279,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 15-1-тармақпен толықтырылсын:
"15-1. 2020 жылға арналған Забелов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Забелов ауылының көшелерін жарықтандыруға – 734,5 мың теңге.";
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. Милютин ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 342,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 791,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 545,3 мың теңге;
2) шығындар – 13 342,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 19-1-тармақпен толықтырылсын:
"19-1. 2020 жылға арналған Милютин ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Милютин ауылының көше жарығын ағымдағы жөндеуге – 777,3 мың теңге.";
20-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. Пригородный ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 945,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 622,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 92,0 мың теңге;

1) доходы – 13 508,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 468,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 030,5 тысяч тенге;
2) затраты – 13 508,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 35-1 следующего содержания:
"35-1. Учесть, что в бюджете села Чайковское на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на текущий ремонт уличного освещения села Чайковское – 268,0 тысяч тенге;
2) в связи с сокращением штатной численности государственного органа, выплата выходного пособия в размере четырех среднемесячных заработных плат государственному служащему – 437,5 тысяч тенге.";
пункт 36 изложить в новой редакции:
"36. Утвердить бюджет села Ырсай на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 12 841,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 727,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 108,0 тысяч тенге;
2) затраты – 12 841,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 40 изложить в новой редакции:
"40. Утвердить бюджет Большевистского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 17 493,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 010,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 466,9 тысяч тенге;
2) затраты – 17 493,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

1) кірістер –13 508,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 468,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13 030,5 мың теңге;
2) шығындар – 13 508,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 35-1-тармақпен толықтырылсын:
"35-1. 2020 жылға арналған Чайковский ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Чайковский ауылының көше жарығын ағымдағы жөндеуге – 268,0 мың теңге;
2) мемлекеттік органның штат санының қысқаруына байланысты мемлекеттік қызметшіге төрт орташа айлық жалақысы мөлшерінде жұмыстан шығу жәрдемақысын төлеу – 437,5 мың теңге.";
36-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"36. Ырсай ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 841,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 727,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 108,0 мың теңге;
2) шығындар – 12 841,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
40-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"40. Большевик ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 493,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 010,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 466,9 мың теңге;
2) шығындар – 17 493,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 43-1 следующего содержания:
"43-1. Учесть, что в бюджете Большевистского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на текущий ремонт уличного освещения Большевистского сельского округа – 619,1 тысяч тенге;
2) в связи с сокращением штатной численности государственного органа, выплата выходного пособия в размере четырех среднемесячных заработных плат государственному служащему – 419,8 тысяч тенге.";
пункт 44 изложить в новой редакции:
"44. Утвердить бюджет Муктикольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 16 738,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 853,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 14,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15 871,1 тысяча тенге;
2) затраты – 16 738,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 47-1 следующего содержания:
"47-1. Учесть, что в бюджете Муктикольского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на освещение улиц Муктикольского сельского округа – 227,0 тысяч тенге;
2) в связи с сокращением штатной численности государственного органа, выплата выходного пособия в размере четырех среднемесячных заработных плат государственному служащему – 373,1 тысячи тенге.";
пункт 48 изложить в новой редакции:
"48. Утвердить бюджет Тохтаровского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы – 13 261,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 878,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 376,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 261,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 43-1-тармақпен толықтырылсын:
"43-1. 2020 жылға арналған Большевик ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Большевик ауылдық округінің көше жарығын ағымдағы жөндеуге – 619,1 мың теңге;
2) мемлекеттік органның штат санының қысқаруына байланысты мемлекеттік қызметшіге төрт орташа айлық жалақысы мөлшерінде жұмыстан шығу жәрдемақысын төлеу – 419,8 мың теңге.";
44-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"44. Мүктікөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 738,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 853,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15 871,1 мың теңге;
2) шығындар – 16 738,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 47-1-тармақпен толықтырылсын:
"47-1. 2020 жылға арналған Мүктікөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Мүктікөл ауылдық округінің көшелерін жарықтандыруға – 227,0 мың теңге;
2) мемлекеттік органның штат санының қысқаруына байланысты мемлекеттік қызметшіге төрт орташа айлық жалақысы мөлшерінде жұмыстан шығу жәрдемақысын төлеу – 373,1 мың теңге.";
48-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"48. Тоқтаров ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше, 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 261,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 878,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 376,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 261,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 51-1 следующего содержания:
"51-1. Учесть, что в бюджете Тохтаровского сельского округа на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) для компенсации потерь доходов бюджета Тохтаровского сельского округа, в связи с ожидаемым невыполнением доходной части бюджета – 399,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Джафаров
Секретарь Житикаринского районного маслихата А. Кабиев
Приложение 1
к решению маслихата

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 51-1-тармақпен толықтырылсын:
"51-1. 2020 жылға арналған Тоқтаров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) болжанатын бюджеттің кіріс бөлігінің орындалмауына байланысты Тоқтаров ауылдық округі бюджетінің кірістер шығынын өтеу үшін – 399,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Джафаров
Жітіқара аудандық мәслихатының хатшысы А. Кабиев
Мәслихаттың