О бюджетах сел, сельских округов Карасуского района на 2020-2022 годы
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 14 января 2020 года № 366. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 января 2020 года № 8889. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 404,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 663,2 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 15,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 726,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 404,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.12.2020 № 452 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете Айдарлинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 8 541,0 тысяча тенге.
3. Утвердить бюджет села Жалгыскан на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 893,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 520,4 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 372,9 тысячи тенге;
2) затраты – 18 893,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.12.2020 № 452 (вводится в действие с 01.01.2020).

Қарасу ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 366 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 8889 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Айдарлы ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 404,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 663,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –14 726,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 404,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.12.2020 № 452 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 8 541,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Жалғысқан ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 893,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 520,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –16 372,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 893,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.12.2020 № 452 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Учесть, что в бюджете села Жалгыскан предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 10 211,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 599,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 017,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 581,2 тысяча тенге;
2) затраты – 20 599,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.12.2020 № 452 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в бюджете Жамбылского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 8 543,0 тысячи тенге.
7. Утвердить бюджет Ильичевского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 209,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 091,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 118,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 209,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
8. Учесть, что в бюджете Ильичевского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 12 718,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Карамырзинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 055,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 174,1 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

4. 2020 жылға арналған Жалғысқан ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 10 211,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Жамбыл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 599,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 017,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша –18 581,2 мың теңге;
2) шығындар – 20 599,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.12.2020 № 452 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2020 жылға арналған Жамбыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 8 543,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Ильичев ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 209,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 091,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 118,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 209,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
8. 2020 жылға арналған Ильичев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 718,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Қарамырза ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 055,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2174,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

поступлениям трансфертов – 15 881,0 тысяча тенге;
2) затраты –18 055,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.12.2020 № 452 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть, что в бюджете Карамырзинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 10 481,0 тысяча тенге.
11. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 204 390,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 867,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 192,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 182 330,4 тысяч тенге;
2) затраты –208 567,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4177,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4177,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.12.2020 № 452 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть, что в бюджете Карасуского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 69 708,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Койбагарского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 457,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 244,7 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 182,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 030,5 тысяч тенге;
2) затраты – 90 093,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша –15 881,0 мың теңге;
2) шығындар –18 055,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.12.2020 № 452 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2020 жылға арналған Қарамырза ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 10 481,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Қарасу ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 204 390,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 27 867,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 192,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 182 330,4 мың теңге;
2) шығындар – 208 567,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 177,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 177,4 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.12.2020 № 452 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2020 жылға арналған Қарасу ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 69 708,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Қойбағар ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 457,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 244,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 182,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 030,5 мың теңге;
2) шығындар – 90 093,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 72 636,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72 636,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.12.2020 № 452 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Учесть, что в бюджете Койбагарского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 10 547,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Люблинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 110,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 853,5 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 13,5 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 243,0 тысячи тенге;
2) затраты – 13 110,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.12.2020 № 452 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Учесть, что в бюджете Люблинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 7 600,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет села Новопавловка на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 164,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 429,2 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17 735,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19 164,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.12.2020 № 452 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Учесть, что в бюджете села Новопавловка предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 12 335,0 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 72 636,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72 636,6 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.12.2020 № 452 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2020 жылға арналған Қойбағар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 10 547,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Люблин ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 110,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 853,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 13,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 9 243,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 110,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.12.2020 № 452 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2020 жылға арналған Люблин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 7 600,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Новопавлов ауылы әкімінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 164,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 429,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17 735,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 164,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.12.2020 № 452 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2020 жылға арналған Новопавлов ауылы әкімінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 335,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

19. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 133 769,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17 411,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 116 349,0 тысяч тенге;
2) затраты – 189 169,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 55 399,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55 399,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.12.2020 № 452 (вводится в действие с 01.01.2020).
20. Учесть, что в бюджете Октябрьского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 62 262,0 тысячи тенге.
21. Утвердить бюджет Ушаковского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 746,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 266,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 480,0 тысяч тенге;
2) затраты –13 746,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.12.2020 № 452 (вводится в действие с 01.01.2020).
22. Учесть, что в бюджете Ушаковского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 12 480,0 тысяч тенге.
23. Утвердить бюджет Челгашинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 962,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 13 119,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

19. Октябрь ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 133 769,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 17 411,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 116 349,0 мың теңге;
2) шығындар – 189 169,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 55 399,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55 399,4 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.12.2020 № 452 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
20. 2020 жылға арналған Октябрь ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 62 262,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
21. Ушаков ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 746,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 266,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 480,0 мың теңге;
2) шығындар – 13 746,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.12.2020 № 452 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2020 жылға арналған Ушаков ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 480,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Шолақашы ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 34, 35 және 36-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 962,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 13 119,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

Сноска. Пункт 25 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.12.2020 № 452 (вводится в действие с 01.01.2020).
26. Учесть, что в бюджете Черняевского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 12 626,0 тысяч тенге.
27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Ускумбаева
Секретарь Карасуского районного маслихата С. Казиев
Приложение 1
к решению маслихата

Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.12.2020 № 452 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2020 жылға арналған Черняев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 626,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Ускумбаева
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Казиев
Мәслихаттың