О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2019 года № 361 "О районном бюджете Карасуского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 18 марта 2020 года № 390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 марта 2020 года № 9038. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 361 (опубликовано 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8853) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 947 734,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 360 074,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 12 901,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16 038,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 558 721,1 тысяча тенге;
2) затраты – 5 977 144,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 673,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 59 648,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 975,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 66 083,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66 083,0 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Карасуского района на 2020 год в сумме 7 529,0 тысяч тенге, в том числе:
на неотложные затраты в сумме 7 529,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 5-1, 5-2 следующего содержания:
"5-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год использование (доиспользование) неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных из областного бюджета в 2019 году в сумме 2 999,0 тысяч тенге.
5-2. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) в 2019 году целевых трансфертов в сумме 22 729,0 тысяч тенге, в том числе:
из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 22 207,0 тысяч тенге, из республиканского бюджета 170,3 тысяч тенге, областного бюджета в сумме 351,7 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 361 "Қарасу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 390 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 наурызда № 9038 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 361 шешіміне (2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8853 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 947 734,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 360 074,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12 901,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша –16 038,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 558 721,1 мың теңге;
2) шығындар – 5 977 144,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 36 673,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 59 648,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 22 975,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 66 083,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66 083,0 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Қарасу ауданының жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 7 529,0 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:
шұғыл шығындарға 7 529,0 мың теңге сомасында.";
мынадай мазмұндағы 5-1, 5-2-тармақтармен толықтырылсын:
"5-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 2019 жылы облыстық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерін пайдалану (толық пайдалану) 2 999,0 мың теңге сомасында көзделсін.
5-2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 2019 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару 22 729,0 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 22 207,0 мың теңге, республикалық бюджеттен 170,3 мың теңге, облыстық бюджеттен 351,7 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.