О внесении изменений в решение маслихата от 14 января 2020 года № 366 "О бюджетах сел, сельских округов Карасуского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 17 апреля 2020 года № 396. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 апреля 2020 года № 9138. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Карасуского района на 2020 - 2022 годы" от 14 января 2020 года № 366 (опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8889) следующие изменения:
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 172 813,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 36 737,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 865,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 135 211,0 тысяч тенге;
2) затраты –176 990,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 177,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 177,4 тысяч тенге.";
пункт 19 указанного решения изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Октябрьского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 136 736,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 609,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 9,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 116 118,0 тысяч тенге;
2) затраты – 192 354,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 366 "Қарасу ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 396 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 сәуірде № 9138 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-1 баптарына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 366 шешіміне (2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8889 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Қарасу ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18 - қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 172 813,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 36 737,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 865,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 135 211,0 мың теңге;
2) шығындар – 176 990,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 177,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 177,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 19-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Октябрь ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30- қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 136 736,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 20 609,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 9,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 116 118,0 мың теңге;
2) шығындар – 192 354,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 55 618,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55 618,7 тысяч тенге.";
приложения 16, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии В. Журжа
Секретарь Карасуского районного маслихата С. Казиев
Приложение 1
к решению маслихата
от 17 апреля 2020 года
№ 396
Приложение 16
к решению маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 55 618,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55 618,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 16, 28-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Журжа
Карасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Казиев
Мәслихаттың
2020 жылғы 17 сәуірдегі
№ 396 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың