О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 27 декабря 2019 года № 361 "О районном бюджете Карасуского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 9 июня 2020 года № 408. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 июня 2020 года № 9258. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 361 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8853) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 950 988,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1187 675,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12 901,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16 038,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4734374,0 тысячи тенге;
2) затраты – 7 935 682,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 158 092,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 181 067,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 975,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 53 676,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 53 676,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 196 462,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 196 462,2 тысячи тенге.";
дополнить пунктами 5-3, 5-4 следующего содержания:
"5-3. Предусмотреть в районном бюджете сумму кредитов, выделяемых из областного бюджета для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости в сумме 2 011 807,2 тысяч тенге.
5-4. Предусмотреть в районном бюджете компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса в сумме 172 399,0 тысяч тенге, в том числе:
за счет трансфертов из республиканского бюджета 27 600,0 тысяч тенге, за счет средств из областного бюджета 144 799,0 тысяч тенге.";
приложение 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии К. Муканов
Секретарь Карасуского районного маслихата С. Казиев
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 361 "Қарасу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2020 жылғы 9 маусымдағы № 408 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 маусымда № 9258 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 361 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8853 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 950 988,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 187 675,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12 901,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 16 038,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 734 374,0 мың теңге;
2) шығындар – 7 935 682,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 158 092,2 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 181 067,2 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 22 975,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 53 676,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 53 676,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 196 462,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 196 462,2 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 5-3, 5-4-тармақтармен толықтырылсын:
"5-3. Аудандық бюджетте Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін облыстық бюджеттен бөлінген кредиттер сомасы 2 011 807,2 мың теңге сомасында көзделсін.
5-4. Аудандық бюджетте салық жүктемесінің төмендеуне байланысты шағын және орта бизнес субъектілері үшін шығын өтемақысы 172 399,0 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен 27 600,0 мың теңге, облыстық бюджеттен берілетін қаражат есебінен 144 799,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Муканов
Карасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Казиев
Қарасу
аудандық мәслихаттың