О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2019 года № 361 "О районном бюджете Карасуского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 28 августа 2020 года № 423. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 сентября 2020 года № 9420. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2020-2022 годы" от 27 декабря 2019 года № 361 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8853) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 111 938,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 306 184,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 7 101,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 038,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 805 754,3 тысячи тенге;
2) затраты – 7 948 323,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 158 092,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 181 067,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 22 975,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 53 676,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 53 676,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 048 153,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 048 153,0 тысячи тенге.";
пункты 5-3, 5-4 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-3. Предусмотреть в районном бюджете сумму кредитов, выделяемых из областного бюджета для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости в сумме 1 982 070,0 тысяч тенге.
5-4. Предусмотреть в районном бюджете компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса в сумме 100 000,0 тысяч тенге, в том числе:
за счет трансфертов из республиканского бюджета 100 000,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии А. Ускумбаева
Секретарь Карасуского районного маслихата С. Казиев
Приложение
к решению Карасуского
районного маслихата

Мәслихаттың 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 361 "Қарасу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 тамыздағы № 423 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 1 қыркүйекте № 9420 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қарасу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 361 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8853 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 111 938,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 306 184,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 101,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6 038,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 805 754,3 мың теңге;
2) шығындар – 7 948 323,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 158 092,2 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 181 067,2 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 22 975,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 53 676,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 53 676,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 048 153,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 048 153,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-3, 5-4 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"5-3. Аудандық бюджетте Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін облыстық бюджеттен бөлінген кредиттер сомасы 1 982 070,0 мың теңге сомасында көзделсін.
5-4. Аудандық бюджетте салықтық жүктеменің төмендеуіне байланысты шағын және орта бизнес субъектілері үшін шығындарды өтеу 100 000,0 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен 100 000,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Ускумбаева
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы С. Казиев
Қарасу аудандық мәслихатының

455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
18194,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9194,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9000,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
25016,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15769,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9247,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
60420,0
1
Сельское хозяйство
31040,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
28508,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
28508,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
2532,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
2532,0
6
Земельные отношения
15966,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15966,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15966,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
13414,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13414,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13414,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14737,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14737,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14737,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
9337,0
015
Капитальные расходы государственного органа
5400,0
12
Транспорт и коммуникации
707555,6
1
Автомобильный транспорт
707555,6
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
707555,6
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
18717,0
025
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры

455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
18194,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9194,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
9000,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
25016,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15769,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9247,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
60420,0
1
Ауыл шаруашылығы
31040,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
28508,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28508,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
2532,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2532,0
6
Жер қатынастары
15966,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15966,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15966,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
13414,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13414,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
13414,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14737,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14737,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14737,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9337,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5400,0
12
Көлiк және коммуникация
707555,6
1
Автомобиль көлiгi
707555,6
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
707555,6
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
18717,0
025
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру