О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2020 - 2022 годы
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 13 января 2020 года № 337. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 января 2020 года № 8892. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Боровское на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 249 122,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 19 968,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 74,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 229 080,9 тысяч тенге;
2) затраты - 549 749,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 300 626,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 300 626,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19.11.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете села Боровское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 182 977,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 46 103,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19.11.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Алешинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 20 334,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 701,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 10,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 19 623,0 тысяч тенге;
2) затраты - 20 334,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.

Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 337 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 8892 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 75 - бабына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Боровское ауылының 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 249 122,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 19 968,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 74,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 229 080,9 мың теңге;
2) шығындар - 549 749,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 300 626,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 300 626,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Боровское ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 182 977,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 46 103,9 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Алешин ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 20 334,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 701,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 10,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 19 623,0 мың теңге;
2) шығындар - 20 334,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.

Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19.11.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в бюджете Алешинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 14 073,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 5 550,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 30.07.2020 № 390 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет Буденновского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 23 161,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 801,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 40,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 22 320,0 тысяч тенге;
2) затраты - 23 161,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19.11.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в бюджете Буденновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 15 320,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 7 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 30.07.2020 № 390 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить бюджет Введенского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 24 014,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 614,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 11,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 23 389,0 тысяч тенге;
2) затраты - 24 014,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2020 жылға арналған Алешин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 14 073,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 5 550,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 30.07.2020 № 390 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Буденный ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 23 161,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 801,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 40,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 22 320,0 мың теңге;
2) шығындар - 23 161,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2020 жылға арналған Буденный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 320,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 7 000 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 30.07.2020 № 390 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Введен ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 24 014,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 614,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 11,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 23 389,0 мың теңге;
2) шығындар - 24 014,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19.11.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть, что в бюджете Введенского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 17 839,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 5 550,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19.11.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Утвердить бюджет Каракогинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 21 741,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 673,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 11,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 21 057,0 тысяч тенге;
2) затраты - 21 741,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19.11.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть, что в бюджете Каракогинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 15 507,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 5 550,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19.11.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Утвердить бюджет Краснопресненского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 20 673,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 872,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 10,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 19 791,0 тысяч тенге;
2) затраты - 20 673,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2020 жылға арналған Введен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 17 839,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 5 550,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. Қарақоға ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 21 741,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 673,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 11,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 21 057,0 мың теңге;
2) шығындар - 21 741,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2020 жылға арналған Қарақоға ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 507,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 5 550,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Краснопреснен ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 20 673,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 872,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 10,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 19 791,0 мың теңге;
2) шығындар - 20 673,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19.11.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 40 987,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 8 019,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19.11.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
17. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 107 458,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2 798,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 124,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 104 536,0 тысяч тенге;
2) затраты - 108 786,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 1 328,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 328,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19.11.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 21 732,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 82 804,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19.11.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
19. Утвердить бюджет Сосновского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 48 937,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 458,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 18,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 47 461,0 тысяч тенге;
2) затраты - 48 937,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін Михайлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 40 987,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 8 019,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. Первомай ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 107 458,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2 798,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 124,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 104 536,0 мың теңге;
2) шығындар - 108 786,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 1 328,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 328,6 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. 2020 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 732,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 82 804,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. Соснов ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 48 937,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 458,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 18,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 47 461,0 мың теңге;
2) шығындар - 48 937,0 мың теңге;

Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19.11.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
22. Учесть, что в бюджете Тенизовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 11 818,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 5 550,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 22 – в редакции решения маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19.11.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).

Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2020 жылға арналған Теңіз ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 11 818,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 5 550,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 19.11.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).