О районном бюджете Наурзумского района на 2020-2022 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 9 января 2020 года № 326. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 января 2020 года № 8875. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 488 952,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 273 089,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21 563,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 115,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 193 185,1 тысяч тенге;
2) затраты – 3 602 669,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 895,2 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22 178,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6 037,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 14 671,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -144 283,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 144 283,3 тысяч тенге:
поступление займов – 129 422,2 тысячи тенге;
погашение займов – 6 037,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 898,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 10.12.2020 № 404 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1 631 277,0 тысяч тенге.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов:
1) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов на 2020 год в сумме 316 092,0 тысячи тенге, в том числе:
село Буревестник – 33 088,0 тысячи тенге;
Дамдинский сельский округ – 26 621,0 тысяча тенге;
Карамендинский сельский округ – 160 156,0 тысяч тенге;
село Кожа – 11 065,0 тысяч тенге;
село Раздольное – 18 000,0 тысяч тенге;
село Уленды – 23 949,0 тысяч тенге;
село Шили – 24 208,0 тысячи тенге;
село Шолаксай – 19 005,0 тысяч тенге;
2) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджеты сел, сельских округов на 2021 год в сумме 298 330,0 тысячи тенге, в том числе:

Науырзым ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 326 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 8875 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Науырзым ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 488 952,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 273 089,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21 563,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 1 115,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 193 185,1 мың теңге;
2) шығындар – 3 602 669,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 15 895,2 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 22 178,2 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 6 037,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 14 671,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -144 283,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 144 283,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 129 422,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 037,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 898,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 10.12.2020 № 404 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 1 631 277,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері белгіленсін:
1) 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 316 092,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Буревестник ауылы – 33 088,0 мың теңге;
Дәмді ауылдық округі – 26 621,0 мың теңге;
Қарамеңді ауылдық округі – 160 156,0 мың теңге;
Қожа ауылы – 11 065,0 мың теңге;
Раздольное ауылы – 18 000,0 мың теңге;
Өлеңді ауылы – 23 949,0 мың теңге;
Шилі ауылы – 24 208,0 мың теңге;
Шолақсай ауылы – 19 005,0 мың теңге;
2) 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 298 330,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:

село Буревестник – 26 595,0 тысяч тенге;
Дамдинский сельский округ – 26 782,0 тысяч тенге;
Карамендинский сельский округ – 162 050,0 тысячи тенге;
село Кожа – 9 534,0 тысяч тенге;
село Раздольное – 13 275,0 тысяч тенге;
село Уленды – 24 094,0 тысячи тенге;
село Шили – 24 378,0 тысячи тенге;
село Шолаксай – 11 622,0 тысяч тенге;
3) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов на 2022 год в сумме 303 278 тысячи тенге, в том числе:
село Буревестник – 26 716,0 тысяч тенге;
Дамдинский сельский округ – 26 993,0 тысяч тенге;
Карамендинский сельский округ – 165 739,0 тысячи тенге;
село Кожа – 9 572,0 тысяч тенге;
село Раздольное – 13 492,0 тысяч тенге;
село Уленды – 24 342,0 тысячи тенге;
село Шили – 24 644,0 тысячи тенге;
село Шолаксай – 11 780,0 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Наурзумского района на 2020 год в сумме 3 200,0 тысячи тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения Наурзумского районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 4.

Буревестник ауылы – 26 595,0 мың теңге;
Дәмді ауылдық округі – 26 782,0 мың теңге;
Қарамеңді ауылдық округі – 162 050,0 мың теңге;
Қожа ауылы – 9 534,0 мың теңге;
Раздольное ауылы – 13 275,0 мың теңге;
Өлеңді ауылы – 24 094,0 мың теңге;
Шилі ауылы – 24 378,0 мың теңге;
Шолақсай ауылы – 11 622,0 мың теңге;
3) 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 303 278,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Буревестник ауылы – 26 716,0 мың теңге;
Дәмді ауылдық округі – 26 993,0 мың теңге;
Қарамеңді ауылдық округі – 165 739,0 мың теңге;
Қожа ауылы – 9 572,0 мың теңге;
Раздольное ауылы – 13 492,0 мың теңге;
Өлеңді ауылы – 24 342,0 мың теңге;
Шилі ауылы – 24 644,0 мың теңге;
Шолақсай ауылы – 11 780,0 мың теңге.
4. Науырзым ауданының жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 3 200,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2020 жылға арналған Науырзым аудандық бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.