О бюджетах сел, сельских округов Наурзумского района на 2020-2022 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 20 января 2020 года № 330. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 января 2020 года № 8909. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соотвествии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Буревестник на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 650,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 356,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 43 294,0 тысячи тенге;
2) затраты – 51 650,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 13.11.2020 № 400 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете села Буревестник предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 33 088,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Дамдинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 166,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 690,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28 476,0 тысячи тенге;
2) затраты – 29 166,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 13.11.2020 № 400 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в бюджете Дамдинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 26 621,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет села Кожа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 997,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 932,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 065,0 тысячи тенге;
2) затраты – 14 997,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:

Науырзым ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 330 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қаңтарда № 8909 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Буревестник ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 650,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 356,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 43 294,0 мың теңге;
2) шығындар – 51 650,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 13.11.2020 № 400 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Буревестник ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 33 088,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Дәмді ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 166,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 690,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 28 476,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 166,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 13.11.2020 № 400 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2020 жылға арналған Дәмді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 26 621,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
5. Қожа ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 997,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 932,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11 065,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 997,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:

4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 13.11.2020 № 400 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в бюджете села Кожа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в 11 065,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет села Раздольное на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 858,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 677,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 181,0 тысячи тенге;
2) затраты – 18 858,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 13.11.2020 № 400 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть, что в бюджете села Раздольное предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 18 000,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет села Уленды на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 072,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 853,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 26 219,0 тысячи тенге;
2) затраты – 27 072,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 13.11.2020 № 400 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть, что в бюджете села Уленды предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 23 949,0 тысячи тенге.
11. Утвердить бюджет села Шили на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы –28 948,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 368,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 28 580,4 тысячи тенге;
2) затраты – 28 948,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 13.11.2020 № 400 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2020 жылға арналған Қожа ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 11 065,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Раздольное ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 858,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 677,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 181,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 858,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 13.11.2020 № 400 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2020 жылға арналған Раздольное ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18 000,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. Өлеңді ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 072,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 853,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 26 219,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 072,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 13.11.2020 № 400 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2020 жылға арналған Өлеңді ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 23 949,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
11. Шилі ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 948,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 368,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 28 580,4 мың теңге;
2) шығындар – 28 948,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.

Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 13.11.2020 № 400 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть, что в бюджете села Шили предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 24 208,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет села Шолаксай на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 885,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 747,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 138,0 тысячи тенге;
2) затраты – 20 885,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 13.11.2020 № 400 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Учесть, что в бюджете села Шолаксай предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 19 005,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Карамендинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 469 375,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 413,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 458 962,6 тысячи тенге;
2) затраты – 469 375,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 13.11.2020 № 400 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Учесть, что в бюджете Карамендинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 160 156,0 тысяч тенге.

Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 13.11.2020 № 400 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2020 жылға арналған Шилі ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 24 208,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. Шолақсай ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 885,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 747,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 138,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 885,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 13.11.2020 № 400 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2020 жылға арналған Шолақсай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 19 005,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
15. Қарамеңді ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 469 375,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 10 413,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 458 962,6 мың теңге;
2) шығындар – 469 375,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 13.11.2020 № 400 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2020 жылға арналған Қарамеңді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 160 156,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.