О признании утратившими силу некоторых решений Наурзумского районного маслихата
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 7 августа 2020 года № 376. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 августа 2020 года № 9368
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Наурзумского районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Наурзумского районного маслихата:
1) "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 16 мая 2016 года № 22 (опубликовано 26 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6384);
2) "О внесении изменений в решение маслихата от 16 мая 2016 года № 22 "Об утверждении Правил о дополнительном регламентировании проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" от 14 ноября 2019 года № 317 (опубликовано 11 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8816).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии О. Овсянникова
Секретарь районного маслихата Г. Абенова

Науырзым аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2020 жылғы 7 тамыздағы № 376 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 тамызда № 9368 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Науырзым аудандық мәслихатының мынадай шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 16 мамырдағы № 22 (2016 жылғы 26 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6384 болып тіркелген);
2) "Мәслихаттың 2016 жылғы 16 мамырдағы № 22 "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізуді қосымша реттеу туралы қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 14 қарашадағы № 317 (2019 жылғы 11 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8816 болып тіркелген).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы О. Овсянникова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Г. Абенова