О районном бюджете Наурзумского района на 2021-2023 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 28 декабря 2020 года № 407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 30 декабря 2020 года № 9680. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Наурзумского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 734 684,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 327 010,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19 936,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 354,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 385 384,8 тысяч тенге;
2) затраты – 2 674 436,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 30 954,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39 422,9 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 468,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 84 826,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 55 532,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55 532,5 тысяч тенге:
поступление займов – 39 422,9 тысяч тенге;
погашение займов – 8 468,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 577,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 24.11.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрен объем
субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1 624 338,0 тысяч тенге.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов:
1) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов на 2021 год в сумме 206 762,0 тысячи тенге, в том числе:
село Буревестник –20 274,0 тысячи тенге;
Дамдинский сельский округ – 20 692,0 тысяча тенге;
Карамендинский сельский округ – 94 620,0тысяч тенге;
село Кожа – 14 520,0 тысяч тенге;
село Раздольное – 13 991,0 тысяч тенге;
село Уленды–12 831,0 тысяч тенге;
село Шили – 17 702,0 тысячи тенге;
село Шолаксай – 12 132,0 тысяч тенге;
2) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджеты сел, сельских округов на 2022 год в сумме 177 678,0 тысячи тенге, в том числе:

Науырзым ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 407 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 желтоқсанда № 9680 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Науырзым ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 734 684,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 327 010,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 19 936,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2 354,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 385 384,8 мың теңге;
2) шығындар – 2 674 436,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 30 954,9 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 39 422,9 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 8 468,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 84 826,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -55 532,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55 532,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 39 422,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 468,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 577,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 24.11.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 1 624 338,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері белгіленсін:
1) 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 206 762,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Буревестник ауылы – 20 274,0 мың теңге;
Дәмді ауылдық округі – 20 692,0 мың теңге;
Қарамеңді ауылдық округі – 94 620,0 мың теңге;
Қожа ауылы – 14 520,0 мың теңге;
Раздольное ауылы – 13 991,0 мың теңге;
Өлеңді ауылы – 12 831,0 мың теңге;
Шилі ауылы – 17 702,0 мың теңге;
Шолақсай ауылы – 12 132,0 мың теңге;
2) 2022 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 177 678,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:

село Буревестник – 3 959,0 тысяч тенге;
Дамдинский сельский округ – 15 941,0 тысяч тенге;
Карамендинский сельский округ – 92 826,0 тысячи тенге;
село Кожа – 12 303,0 тысяч тенге;
село Раздольное –14 291,0 тысяч тенге;
село Уленды – 13 026,0 тысячи тенге;
село Шили – 12 900,0 тысячи тенге;
село Шолаксай –12 432,0 тысяч тенге;
3) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов на 2023 год в сумме 238 246 тысячи тенге, в том числе:
село Буревестник – 3 762,0 тысяч тенге;
Дамдинский сельский округ – 16 099,0 тысяч тенге;
Карамендинский сельский округ – 152 471,0 тысячи тенге;
село Кожа – 12 395,0 тысяч тенге;
село Раздольное – 14634,0 тысяч тенге;
село Уленды – 13 151,0 тысячи тенге;
село Шили – 13 030,0 тысячи тенге;
село Шолаксай–12 704,0 тысяч тенге.

Буревестник ауылы – 3 959,0 мың теңге;
Дәмді ауылдық округі – 15 941,0 мың теңге;
Қарамеңді ауылдық округі – 92 826,0 мың теңге;
Қожа ауылы – 12 303,0 мың теңге;
Раздольное ауылы – 14 291,0 мың теңге;
Өлеңді ауылы – 13 026,0 мың теңге;
Шилі ауылы – 12 900,0 мың теңге;
Шолақсай ауылы – 12 432,0 мың теңге;
3) 2023 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдар, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 238 246,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Буревестник ауылы – 3 762,0 мың теңге;
Дәмді ауылдық округі – 16 099,0 мың теңге;
Қарамеңді ауылдық округі – 152 471,0 мың теңге;
Қожа ауылы – 12 395,0 мың теңге;
Раздольное ауылы – 14 634,0 мың теңге;
Өлеңді ауылы – 13 151,0 мың теңге;
Шилі ауылы – 13 030,0 мың теңге;
Шолақсай ауылы – 12 704,0 мың теңге.

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Наурзумского района на 2021 год в сумме 2 765,0 тысячи тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии К. Байдильдинов
Исполняющая обязанности секретаря районного маслихата О. Овсянникова
Приложение 1
к решению Наурзумского
районного маслихата
от 28 декабря 2020 года
№ 407
Бюджет Наурзумского района на 2021 год
Сноска. Приложение 1 - редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 24.11.2021 № 72 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4. Науырзым ауданының жергілікті атқарушы органының 2021 жылға арналған резерві 2 765,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Байдильдинов
Аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы О. Овсянникова
Науырзым
аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 407 шешіміне
1-қосымша
Науырзым ауданының 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 24.11.2021 № 72 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер