О бюджетах поселка, сел и сельских округов Сарыкольского района Костанайской области на 2020-2022 годы
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 27 января 2020 года № 317. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 января 2020 года № 8923. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 264 107,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 47 419,4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 216 688,3 тысяч тенге;
2) затраты – 455 616,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -191 509,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 191 509,1 тысяч тенге;
поступление займов – 182 002,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 506,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30.11.2020 № 379 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете поселка Сарыколь на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 160 020,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете поселка Сарыколь на 2020 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Сарыколь на 2020 год, согласно приложению 4.
5. Утвердить бюджет села Барвиновка Сарыкольского района на 2020-2022 года согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 464,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 125,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 339 тысяч тенге;

Қостанай облысы Сарыкөл ауданы кентінің, ауылдары мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 317 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қаңтарда № 8923 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 264 107,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 47 419,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 216 688,3 мың теңге;
2) шығындар – 455 616,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -191 509,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 191 509,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 182 002,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 506,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 379 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Сарыкөл кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 160 020,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2020 жылға арналған Сарыкөл кентінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
4. 2020 жылға арналған Сарыкөл кентінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 5, 6 және 7-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 13 464,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 125,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10 339,0 мың теңге;

2) затраты – 13 464,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30.11.2020 № 379 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в бюджете села Барвиновка на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 10 339,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 17.04.2020 № 332 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Учесть, что в бюджете села Барвиновка на 2020 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 17.04.2020 № 332 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Утвердить бюджет села Златоуст Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 8, 9 и 10 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 432,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 284,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 148,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 218,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 786,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 786,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 786,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30.11.2020 № 379 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Учесть, что в бюджете села Златоуст на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 8 773,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 17.04.2020 № 332 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть, что в бюджете села Златоуст на 2020 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.

2) шығындар – 13 464,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 379 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2020 жылға арналған Барвиновка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 10 339,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 17.04.2020 № 332 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2020 жылға арналған Барвиновка ауылының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 17.04.2020 № 332 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Сарыкөл ауданы Златоуст ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 8, 9 және 10-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 432,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 284,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 148,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 218,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 786,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 786,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 786,2 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 379 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2020 жылға арналған Златоуст ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 8 773,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 17.04.2020 № 332 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2020 жылға арналған Златоуст ауылының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.

Сноска. Пункт 10 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 17.04.2020 № 332 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Утвердить бюджет Веселоподольского сельского округа Сарыкольского района на 2020-2022 года согласно приложениям 11, 12 и 13 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 685,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 148,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 537,0 тысяч тенге;
2) затраты – 21 851,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -166,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 166,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 166,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30.11.2020 № 379 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть, что в бюджете Веселоподольского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 15 162,0 тысячи тенге.
13. Учесть, что в бюджете Веселоподольского сельского округа на 2020 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
14. Утвердить бюджет Комсомольского сельского округа Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 14, 15 и 16 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 580,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 212,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 39 368,0 тысяч тенге;
2) затраты – 41 580,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30.11.2020 № 379 (вводится в действие с 01.01.2020).
15. Учесть, что в бюджете Комсомольского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 32 082,0 тысяч тенге.

Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 17.04.2020 № 332 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Сарыкөл ауданы Веселоподол ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 11, 12 және 13-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 685,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 148,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 537,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 851,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -166,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 166,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 166,6 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 379 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2020 жылға арналған Веселоподол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 162,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. 2020 жылға арналған Веселоподол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
14. Сарыкөл ауданы Комсомол ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 14, 15 және 16-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 580,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 212,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 39 368,0 мың теңге;
2) шығындар – 41 580,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 379 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. 2020 жылға арналған Комсомол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 32 082,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30.11.2020 № 379 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Учесть, что в бюджете Комсомольского сельского округа на 2020 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
17. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Комсомольского сельского округа на 2020 год, согласно приложению 17.
18. Утвердить бюджет села Большие Дубравы Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 18, 19 и 20 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 366,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 979,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 387,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 478,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -112,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 112,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 112,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 16.10.2020 № 367 (вводится в действие с 01.01.2020).
19. Учесть, что в бюджете села Большие Дубравы на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 9 012,0 тысяч тенге.
20. Учесть, что в бюджете села Большие Дубравы на 2020 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
21. Утвердить бюджет села Маяк Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 21, 22 и 23 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 097,0 тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 529,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 568,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 790,6 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 693,6 тысяч тенге;

Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 379 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2020 жылға арналған Комсомол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
17. 2020 жылға арналған Комсомол ауылдық округінің бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 17-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
18. Сарыкөл ауданы Большие Дубравы ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 18, 19 және 20-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 366,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 979,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 387,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 478,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -112,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 112,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 112,2 мың теңге.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 16.10.2020 № 367 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. 2020 жылға арналған Большие Дубравы ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 9 012,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
20. 2020 жылға арналған Большие Дубравы ауылының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
21. Сарыкөл ауданы Маяк ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 21, 22 және 23-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 097,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 529,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша 16 568,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 790,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 693,6 мың теңге.

используемые остатки бюджетных средств – 693,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 16.10.2020 № 367 (вводится в действие с 01.01.2020).
22. Учесть, что в бюджете села Маяк на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 11 193,0 тысячи тенге.
23. Учесть, что в бюджете села Маяк на 2020 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
24. Утвердить бюджет Севастопольского сельского округа Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 24, 25 и 26 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 206,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 566,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 640,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 923,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -717,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 717,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 717,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30.11.2020 № 379 (вводится в действие с 01.01.2020).
25. Учесть, что в бюджете Севастопольского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 7 565,0 тысяч тенге.
26. Учесть, что в бюджете Севастопольского сельского округа на 2020 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
27. Утвердить бюджет Тагильского сельского округа Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 27, 28 и 29 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 365,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 996,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18 369,0 тысяча тенге;
2) затраты – 20 322,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -59,0 тысяч тенге;

қолданылатын бюджеттік қаржы қалдығы - 693,6 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 16.10.2020 № 367 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2020 жылға арналған Маяк ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 11 193,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. 2020 жылға арналған Маяк ауылының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
24. Сарыкөл ауданы Севастополь ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 24, 25 және 26-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 206,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 566,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 12 640,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 923,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -717,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 717,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 717,1 мың теңге.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 379 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. 2020 жылға арналған Севастополь ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 7 565,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
26. 2020 жылға арналған Севастополь ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
27. Сарыкөл ауданы Тағыл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 27, 28 және 29-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 365,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 996,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18 369,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 322,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -59,0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – +59,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 27 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 16.10.2020 № 367 (вводится в действие с 01.01.2020).
28. Учесть, что в бюджете Тагильского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 12 892 тысяч тенге.
29. Учесть, что в бюджете Тагильского сельского округа на 2020 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
30. Утвердить бюджет села Тимирязевка Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 30, 31 и 32 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 350,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 625,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 725,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19 718,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 368,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 368,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 30 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 16.10.2020 № 367 (вводится в действие с 01.01.2020).
31. Учесть, что в бюджете села Тимирязевка на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 11 350,0 тысяч тенге.
32. Учесть, что в бюджете села Тимирязевка на 2020 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
33. Утвердить бюджет Сорочинского сельского округа Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 33, 34 и 35 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 757,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 441,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 21 316,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 322,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -565,2 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – +59,0 мың теңге.
Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 16.10.2020 № 367 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
28. 2020 жылға арналған Тағыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 892,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
29. 2020 жылға арналған Тағыл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
30. Сарыкөл ауданы Тимирязев ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 30, 31 және 32-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 350,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 625,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 725,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 718,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 368,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 368,3 мың теңге.
Ескерту. 30-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 16.10.2020 № 367 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
31. 2020 жылға арналған Тимирязев ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 11 350,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
32. 2020 жылға арналған Тимирязев ауылының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
33. Сарыкөл ауданы Сорочин ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 33, 34 және 35-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 757,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 441,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 21 316,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 322,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -565,2 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 565,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 565,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 33 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 30.11.2020 № 379 (вводится в действие с 01.01.2020).
34. Учесть, что в бюджете Сорочинского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме – 9 498,0 тысяч тенге.
35. Учесть, что в бюджете Сорочинского сельского округа на 2020 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
36. Утвердить бюджет села Урожайное Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 36, 37 и 38 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 840,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 766,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 074,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 350,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 510,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 510,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 36 – в редакции решения маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 16.10.2020 № 367 (вводится в действие с 01.01.2020).
37. Учесть, что в бюджете села Урожайное на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 8 699,0 тысяч тенге.
38. Учесть, что в бюджете села Урожайное на 2020 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.
39. Исключен решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 17.04.2020 № 332 (вводится в действие с 01.01.2020).
40. Исключен решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 17.04.2020 № 332 (вводится в действие с 01.01.2020).

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 565,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 565,2 мың теңге.
Ескерту. 33-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 30.11.2020 № 379 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
34. 2020 жылға арналған Сорочин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 9 498,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
35. 2020 жылға арналған Сорочин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.
36. Сарыкөл ауданы Урожайное ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 36, 37 және 38-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 840,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 766,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 074,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 350,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 510,7мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 510,7 мың теңге.
Ескерту. 36-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 16.10.2020 № 367 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
37. 2020 жылға арналған Урожайное ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 8 699,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
38. 2020 жылға арналған Урожайное ауылының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.
39. Алынып тасталды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 17.04.2020 № 332 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
40. Алынып тасталды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 17.04.2020 № 332 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Приложение 39 исключено решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 17.04.2020 № 332 (вводится в действие с 01.01.2020).
Приложение 40
к решению маслихата
от "27" января 2020 года
№ 317
Бюджет Краснознаменского сельского округа Сарыкольского района на 2021 год
Сноска. Приложение 40 исключено решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 17.04.2020 № 332 (вводится в действие с 01.01.2020).
Приложение 41
к решению маслихата
от "27" января 2020 года
№ 317
Бюджет Краснознаменского сельского округа Сарыкольского района на 2022 год
Сноска. Приложение 41 исключено решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 17.04.2020 № 332 (вводится в действие с 01.01.2020).
Приложение 42
к решению маслихата
от "27" января 2020 года
№ 317
Бюджет Ленинградского сельского округа Сарыкольского района на 2020 год
Сноска. Приложение 42 исключено решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 17.04.2020 № 332 (вводится в действие с 01.01.2020).
Приложение 43
к решению маслихата
от "27" января 2020 года
№ 317
Бюджет Ленинградского сельского округа Сарыкольского района на 2021 год
Сноска. Приложение 43 исключено решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 17.04.2020 № 332 (вводится в действие с 01.01.2020).
Приложение 44
к решению маслихата
от "27" января 2020 года
№ 317
Бюджет Ленинградского сельского округа Сарыкольского района на 2022 год
Сноска. Приложение 44 исключено решением маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 17.04.2020 № 332 (вводится в действие с 01.01.2020).

Ескерту. 39-қосымша алынып тасталды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 17.04.2020 № 332 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Мәслихаттың
2020 жылғы "27" қаңтардағы
№ 317 шешіміне
40-қосымша
Сарыкөл ауданы Краснознамен ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 40-қосымша алынып тасталды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 17.04.2020 № 332 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Мәслихаттың
2020 жылғы "27" қаңтардағы
№ 317 шешіміне
41-қосымша
Сарыкөл ауданы Краснознамен ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 41-қосымша алынып тасталды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 17.04.2020 № 332 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Мәслихаттың
2020 жылғы "27" қаңтардағы
№ 317 шешіміне
42-қосымша
Сарыкөл ауданы Ленинград ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 42-қосымша алынып тасталды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 17.04.2020 № 332 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Мәслихаттың
2020 жылғы "27" қаңтардағы
№ 317 шешіміне
43-қосымша
Сарыкөл ауданы Ленинград ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 43-қосымша алынып тасталды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 17.04.2020 № 332 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
Мәслихаттың
2020 жылғы "27" қаңтардағы
№ 317 шешіміне
44-қосымша
Сарыкөл ауданы Ленинград ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 44-қосымша алынып тасталды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 17.04.2020 № 332 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).