О внесении изменений в решение маслихата от 27 января 2020 года № 317 "О бюджетах поселка, сел и сельских округов Сарыкольского района Костанайской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 16 октября 2020 года № 367. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 октября 2020 года № 9498. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселка, сел и сельских округов Сарыкольского района Костанайской области на 2020-2022 годы" от 27 января 2020 года № 317 (опубликовано 29 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8923) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 248 101,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 52 610,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 195 491,5 тысяч тенге;
2) затраты – 439 610,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -191 509,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 191 509,1 тысяч тенге;
поступление займов – 182 002,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 506,9 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Барвиновка Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 072,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 733,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 339 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 317 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы кентінің, ауылдары мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 16 қазандағы № 367 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 қазанда № 9498 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 317 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы кентінің, ауылдары мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешiмiне (2020 жылғы 29 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8923 болып тіркелген) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 248 101,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 52 610,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 195 491,5 мың теңге;
2) шығындар – 439 610,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -191 509,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 191 509,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 182 002,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 506,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 5, 6 және 7-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 072,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 733,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 10 339,0 мың теңге;

2) затраты – 14 072,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложение 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Златоуст Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 8, 9 и 10 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 901,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 753,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 148,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 687,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 786,2 тысяч тенге.
используемые остатки бюджетных средств – 1 786,2 тысяч тенге.";
приложение 8 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению;
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Веселоподольского сельского округа Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 11, 12 и 13 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 940,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 403,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 20 537,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 106,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -166,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 166,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 166,6 тысяч тенге.";
приложение 11 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению;

2) шығындар – 14 072,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Сарыкөл ауданы Златоуст ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 8, 9 және 10-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 901,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 753,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 148,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 687,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 786,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 786,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 8-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Сарыкөл ауданы Веселоподол ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 11, 12 және 13-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 940,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 403,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 20 537,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 106,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -166,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 166,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 166,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

пункты 14, 15 указанного решения изложить в новой редакции:
"14. Утвердить бюджет Комсомольского сельского округа Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 14, 15 и 16 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 888,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 823,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 48 065,0 тысяч тенге;
2) затраты – 50 888,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
15. Учесть, что в бюджете Комсомольского сельского округа на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 39 952,0 тысяч тенге.";
приложение 14 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению;
пункт 18 указанного решения изложить в новой редакции:
"18. Утвердить бюджет села Большие Дубравы Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложение 18, 19 и 20 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 366,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 979,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 387,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 478,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -112,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 112,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 112,2 тысяч тенге.";
приложение 18 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению;
пункт 21 указанного решения изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет села Маяк Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 21, 22 и 23 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 097,0 тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 529,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

көрсетілген шешімнің 14, 15-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
14. Сарыкөл ауданының Комсомол ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 14, 15 және 16-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 888 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 823,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 48 065,0 мың теңге;
2) шығындар – 50 888,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
15. 2020 жылға арналған Комсомол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 39 952,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 14-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 18-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"18. Сарыкөл ауданы Большие Дубравы ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 18, 19 және 20-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 366,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 979,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 387,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 478,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -112,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 112,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 112,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 18-қосымшасы осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Сарыкөл ауданы Маяк ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 21, 22 және 23-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 097,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 529,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;