О внесении изменений в решение маслихата от 30 декабря 2019 года № 337 "О районном бюджете Узункольского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 17 сентября 2020 года № 409. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 сентября 2020 года № 9464. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Узункольского района на 2020-2022 годы" от 30 декабря 2019 года № 337 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8858) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 4500149,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 829371,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 3024,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3128,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3664626,4 тысяч тенге;
2) затраты – 4840872,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 118224,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 131476,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13252,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 53676,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 53676,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -512623,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 512623,5 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии В. Лазарева
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина
Приложение
к решению маслихата

Мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 337 "Ұзынкөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 17 қыркүйектегі № 409 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қыркүйекте № 9464 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Ұзынкөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 337 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8858 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4500149,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 829371,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3024,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 3128, 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3664626,4 мың теңге;
2) шығындар – 4840872,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 118224,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 131476,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 13252,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 53676,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 53676,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -512623,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 512623,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы В. Лазарева
Ұзынкөл аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина
Мәслихаттың