О районном бюджете Федоровского района на 2020–2022 годы
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 9 января 2020 года № 397. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 января 2020 года № 8882. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6538974,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1153208,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 26575,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 32252,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5326939,5 тысячи тенге;
2) затраты – 7153915,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 503449,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 529733,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26284,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 25636,8 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 25636,8 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1144026,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1144026,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 08.12.2020 № 476 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам села, сельских округов в сумме 480606,0 тысяч тенге в том числе:
Банновский сельский округ – 42321,0 тысяч тенге;
Вишневый сельский округ – 17995,0 тысяч тенге;
Воронежский сельский округ – 15056,0 тысяч тенге;
Камышинский сельский округ – 20094,0 тысяч тенге;
Косаральский сельский округ – 34780,0 тысяч тенге;
Костряковский сельский округ – 33535,0 тысяч тенге;
Коржинкольский сельский округ – 25992,0 тысяч тенге;
Ленинский сельский округ – 12466,0 тысяч тенге;
село Новошумное – 32202,0 тысяч тенге;
Первомайский сельский округ – 19768,0 тысяч тенге;
Пешковский сельский округ – 71946,0 тысяч тенге;
Федоровский сельский округ – 152572,0 тысяч тенге;
Чандакский сельский округ – 1879,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий из бюджета района в областной бюджет.

Федоров ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 397 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 8882 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Федоров ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6538974,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1153208,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 26575,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 32252,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5326939,5 мың теңге;
2) шығындар – 7153915,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 503449,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 529733,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26284,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 25636,8 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 25636,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1144026,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1144026,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 08.12.2020 № 476 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауыл, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 480606,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Баннов ауылдық округі – 42321,0 мың теңге;
Вишневый ауылдық округі – 17995,0 мың теңге;
Воронеж ауылдық округі – 15056,0 мың теңге;
Камышин ауылдық округі – 20094,0 мың теңге;
Қосарал ауылдық округі – 34780,0 мың теңге;
Костряков ауылдық округі – 33535,0 мың теңге;
Қоржынкөл ауылдық округі – 25992,0 мың теңге;
Ленин ауылдық округі – 12466,0 мың теңге;
Новошумный ауылы – 32202,0 мың теңге;
Первомай ауылдық округі – 19768,0 мың теңге;
Пешков ауылдық округі – 71946,0 мың теңге;
Федоров ауылдық округі – 152572,0 мың теңге;
Шаңдақ ауылдық округі – 1879,0 мың теңге.
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемі көзделмегені ескерілсін.

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2020 год в сумме 18382,0 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Федоровского района на 2020 год, согласно приложению 4.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Р. Байменов
Секретарь Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин
Приложение 1
к решению Федоровского
районного маслихата

4. Жергілікті атқарушы органның 2020 жылға арналған резерві 18382,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Федоров ауданының 2020 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Байменов
Федоров аудандық мәслихатының хатшысы Б. Исенгазин
Федоров
аудандық мәслихатының