О бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2020-2022 годы
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 20 января 2020 года № 400. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 января 2020 года № 8907. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 50751,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3881,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 170,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 46700,0 тысяч тенге;
2) затраты – 52257,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1506,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1506,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 08.10.2020 № 468 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете Банновского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 42321,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Банновского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования в сумме 3823,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в бюджете Банновского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогов государственных организаций дошкольного образования в сумме 166,0 тысяч тенге;
на оснащение камерами видеонаблюдения организаций среднего образования и дошкольных организаций в сумме 390,0 тысяч тенге.

Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 400 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 қаңтарда № 8907 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50751,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3881,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 170,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 46700,0 мың теңге;
2) шығындар – 52257,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1506,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1506,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 08.10.2020 № 468 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 42321,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 3823,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
4. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға 166,0 мың теңге сомасында;
орта білім беру ұйымдарын және мектепке дейінгі ұйымдарды бейнебақылау камераларымен жабдықтауға 390,0 мың теңге сомасында.

5. Утвердить бюджет Вишневого сельского округа Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19093,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1048,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17995,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19093,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 08.10.2020 № 468 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в бюджете Вишневого сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 17995,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Воронежского сельского округа Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17685,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1779,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 223,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15683,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17685,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 08.10.2020 № 468 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть, что в бюджете Воронежского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 15056,0 тысяч тенге.
9. Учесть, что в бюджете Воронежского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение дежурного (служебного) автотранспорта в сумме 5400,0 тысяч тенге.

5. Федоров ауданы Вишневый ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19093,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1048,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 50,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17995,0 мың теңге;
2) шығындар – 19093,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 08.10.2020 № 468 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Вишневый ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 17995,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Федоров ауданы Воронеж ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17685,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1779,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 223,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15683,0 мың теңге;
2) шығындар – 17685,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 08.10.2020 № 468 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Воронеж ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 15056,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Воронеж ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен кезекші (қызметтік) автокөлік сатып алуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 5400,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

10. Утвердить бюджет Камышинского сельского округа Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25120,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1786,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 462,7 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22871,5 тысяч тенге;
2) затраты – 25120,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 08.10.2020 № 468 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Учесть, что в бюджете Камышинского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 20094,0 тысяч тенге.
12. Утвердить бюджет Косаральского сельского округа Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38800,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 784,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 49,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 37967,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38800,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 08.10.2020 № 468 (вводится в действие с 01.01.2020).
13. Учесть, что в бюджете Косаральского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 34780,0 тысяч тенге.
14. Учесть, что в бюджете Косаральского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования в сумме 2939,0 тысяч тенге.

10. Федоров ауданы Камышин ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25120,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1786,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 462,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22871,5 мың теңге;
2) шығындар – 25120,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 08.10.2020 № 468 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Камышин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 20094,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
12. Федоров ауданы Қосарал ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38800,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 784,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 49,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 37967,0 мың теңге;
2) шығындар – 38800,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 08.10.2020 № 468 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Қосарал ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 34780,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
14. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Қосарал ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 2939,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

15. Учесть, что в бюджете Косаральского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогов государственных организаций дошкольного образования в сумме 128,0 тысяч тенге;
на оснащение камерами видеонаблюдения организаций среднего образования и дошкольных организаций в сумме 120,0 тысяч тенге.
16. Утвердить бюджет Костряковского сельского округа Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38785,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1554,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 37231,9 тысячи тенге;
2) затраты – 38785,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 08.10.2020 № 468 (вводится в действие с 01.01.2020).
17. Учесть, что в бюджете Костряковского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 33535,0 тысяч тенге.
18. Учесть, что в бюджете Костряковского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования в сумме 3256,0 тысяч тенге.
19. Учесть, что в бюджете Костряковского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогов государственных организаций дошкольного образования в сумме 142,0 тысяч тенге;
на оснащение камерами видеонаблюдения организаций среднего образования и дошкольных организаций в сумме 230,0 тысяч тенге.
20. Утвердить бюджет Коржинкольского сельского округа Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30775,2 тысячи тенге, в том числе по:

15. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Қосарал ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға 128,0 мың теңге сомасында;
орта білім беру ұйымдарын және мектепке дейінгі ұйымдарды бейнебақылау камераларымен жабдықтауға 120,0 мың теңге сомасында.
16. Федоров ауданы Костряков ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38785,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1554,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 37231,9 мың теңге;
2) шығындар – 38785,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 08.10.2020 № 468 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Костряков ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 33535,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
18. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Костряков ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 3256,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
19. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Костряков ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға 142,0 мың теңге сомасында;
орта білім беру ұйымдарын және мектепке дейінгі ұйымдарды бейнебақылау камераларымен жабдықтауға 230,0 мың теңге сомасында.
20. Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
11) кірістер – 30775,2 мың теңге, оның ішінде:

налоговым поступлениям – 1557,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5,2 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 29213,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30775,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 20 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 08.10.2020 № 468 (вводится в действие с 01.01.2020).
21. Учесть, что в бюджете Коржинкольского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 25992,0 тысяч тенге.
22. Учесть, что в бюджете Коржинкольского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования в сумме 1649,0 тысяч тенге.
23. Учесть, что в бюджете Коржинкольского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогов государственных организаций дошкольного образования в сумме 72,0 тысяч тенге;
на приобретение дежурного (служебного) автотранспорта в сумме 5400,0 тысяч тенге.
24. Утвердить бюджет Ленинского сельского округа Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19575,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1531,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1778,5 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16266,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19575,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 08.10.2020 № 468 (вводится в действие с 01.01.2020).

салықтық түсімдер бойынша – 1557,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 29213,0 мың теңге;
2) шығындар – 30775,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 20-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 08.10.2020 № 468 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
21. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 25992,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
22. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 1649,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға 72,0 мың теңге сомасында;
кезекші (қызметтік) автокөлік сатып алуға 5400,0 мың теңге сомасында.
24. Федоров ауданы Ленин ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19575,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1531,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 1778,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16266,0 мың теңге;
2) шығындар – 19575,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 08.10.2020 № 468 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

25. Учесть, что в бюджете Ленинского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 12466,0 тысяч тенге.
26. Утвердить бюджет села Новошумное Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 34233,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1096,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 935,7 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 32202,0 тысяч тенге;
2) затраты – 34233,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 26 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 08.10.2020 № 468 (вводится в действие с 01.01.2020).
27. Учесть, что в бюджете села Новошумное Федоровского района на 2020 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села в сумме 32202,0 тысяч тенге.
28. Учесть, что в бюджете села Новошумное Федоровского района на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение дежурного (служебного) автотранспорта в сумме 5400,0 тысяч тенге.
29. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20713,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 930,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15,1 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19768,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20713,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 29 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 08.10.2020 № 468 (вводится в действие с 01.01.2020).

25. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Ленин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 12466,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
26. Федоров ауданы Новошумный ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34233,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1096,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 935,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 32202,0 мың теңге;
2) шығындар – 34233,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 26-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 08.10.2020 № 468 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
27. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Новошумный ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдың бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 32202,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
28. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Новошумный ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен кезекші (қызметтік) автокөлік сатып алуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 5400,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
29. Федоров ауданы Первомай ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20713,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 930,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 19768,0 мың теңге;
2) шығындар – 20713,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 29-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 08.10.2020 № 468 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

30. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 19768,0 тысяч тенге.
31. Утвердить бюджет Пешковского сельского округа Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 85091,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4380,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 80711,0 тысяч тенге;
2) затраты – 89886,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4795,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4795,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 31 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 08.10.2020 № 468 (вводится в действие с 01.01.2020).
32. Учесть, что в бюджете Пешковского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 71946,0 тысяч тенге.
33. Учесть, что в бюджете Пешковского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования в сумме 8140,0 тысяч тенге.
34. Учесть, что в бюджете Пешковского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогов государственных организаций дошкольного образования в сумме 355,0 тысяч тенге;
на оснащение камерами видеонаблюдения организаций среднего образования и дошкольных организаций в сумме 270,0 тысяч тенге;
на приобретение дежурного (служебного) автотранспорта в сумме 5400,0 тысяч тенге.
35. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 286508,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 61877,0 тысяч тенге;

30. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Первомай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 19768,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
31. Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85091,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 4380,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 80711,0 мың теңге;
2) шығындар – 89886,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4795,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4795,2 мың теңге.
Ескерту. 31-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 08.10.2020 № 468 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
32. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 71946,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
33. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 8140,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
34. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға 355,0 мың теңге сомасында;
орта білім беру ұйымдарын және мектепке дейінгі ұйымдарды бейнебақылау камераларымен жабдықтауға 270,0 мың теңге сомасында;
кезекші (қызметтік) автокөлік сатып алуға 5400,0 мың теңге сомасында.
35. Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 286508,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 61877,0 мың теңге;

неналоговым поступлениям – 500,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 224131,7 тысячи тенге;
2) затраты – 740063,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -453554,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 453554,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 35 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 08.10.2020 № 468 (вводится в действие с 01.01.2020).
36. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 152572,0 тысяч тенге.
37. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования в сумме 21303,0 тысяч тенге.
38. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа Федоровского района на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогов государственных организаций дошкольного образования в сумме 924,0 тысяч тенге;
на оснащение камерами видеонаблюдения организаций среднего образования и дошкольных организаций в сумме 490,0 тысяч тенге;
на средний ремонт улицы Водопроводная в селе Федоровка в сумме 54004,0 тысяч тенге;
на средний ремонт улицы Ордабаева в селе Федоровка в сумме 48004,0 тысяч тенге;
на средний ремонт улицы Юнацкого в селе Федоровка в сумме 63021,0 тысяч тенге;
на приобретение дежурного (служебного) автотранспорта в сумме 1200,0 тысяч тенге.
39. исключен решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 08.10.2020 № 468 (вводится в действие с 01.01.2020).
40. исключен решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 08.10.2020 № 468 (вводится в действие с 01.01.2020).
41. Учесть, что в бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2021 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогов государственных организаций дошкольного образования в сумме 1787,0 тысяч тенге.

салықтық емес түсімдер бойынша – 500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 224131,7 мың теңге;
2) шығындар – 740063,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -453554,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 453554,4 мың теңге.
Ескерту. 35-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 08.10.2020 № 468 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
36. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 152572,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
37. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 21303,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
38. 2020 жылға арналған Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға 924,0 мың теңге сомасында;
орта білім беру ұйымдарын және мектепке дейінгі ұйымдарды бейнебақылау камераларымен жабдықтауға 490,0 мың теңге сомасында;
Федоров ауылындағы Водопроводная көшесін орташа жөндеуге 54004,0 мың теңге сомасында;
Федоров ауылындағы Ордабаев көшесін орташа жөндеуге 48004,0 мың теңге сомасында;
Федоров ауылындағы Юнацкий көшесін орташа жөндеуге 63021,0 мың теңге сомасында;
кезекші (қызметтік) автокөлік сатып алуға 1200,0 мың теңге сомасында.
39. алынып тасталды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 08.10.2020 № 468 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
40. алынып тасталды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 08.10.2020 № 468 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
41. 2021 жылға арналған Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттерінде облыстық бюджеттен мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 1787,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.

42. Учесть, что в бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2022 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогов государственных организаций дошкольного образования в сумме 1813,0 тысяч тенге.
43. Бюджетные изъятия из бюджетов села, сельских округов Федоровского района не предусмотрены.
44. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджетах села, сельских округов Федоровского района, подлежащих секвестру не установлен.

42. 2022 жылға арналған Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттерінде республикалық бюджеттен мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі 1813,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
43. Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттерінен бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
44. Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттерінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жататын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.

от 20 января 2020 года
№ 400
Бюджет Чандакского сельского округа Федоровского района на 2020 год
Сноска. Приложение 37 исключено решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 08.10.2020 № 468 (вводится в действие с 01.01.2020).

2020 жылғы 20 қаңтардағы
№ 400 шешіміне
37-қосымша
Федоров ауданы Шаңдақ ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 37-қосымша алынып тасталды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 08.10.2020 № 468 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).