О внесении изменений в решение маслихата от 9 января 2020 года № 397 "О районном бюджете Федоровского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 5 августа 2020 года № 456. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 августа 2020 года № 9360. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Федоровского района на 2020-2022 годы" от 9 января 2020 года № 397 (опубликовано 15 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8882) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 6194036,6 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1071719,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22094,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 19581,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 5080642,6 тысячи тенге;
2) затраты – 6808915,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 481416,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 507700,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26284,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 26838,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 26838,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1123132,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1123132,7 тысячи тенге.";
приложения 1 и 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии О. Ковалева
Секретарь Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин
Приложение 1
к решению Федоровского
районного маслихата

Мәслихаттың 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 397 "Федоров ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2020 жылғы 5 тамыздағы № 456 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 тамыздағы № 9360 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 9 қаңтардағы № 397 шешіміне (2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8882 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6194036,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1071719,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 22094,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 19581,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 5080642,6 мың теңге;
2) шығындар – 6808915,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 481416,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 507700,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26284,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 26838,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 26838,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1123132,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1123132,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 2-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы О. Ковалева
Федоров аудандық мәслихатының хатшысы Б. Исенгазин
Федоров
аудандық мәслихатының