О внесении изменений в решение маслихата от 20 января 2020 года № 400 "О бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 8 октября 2020 года № 468. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 октября 2020 года № 9490. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, сельских округов Федоровского района на 2020-2022 годы" от 20 января 2020 года № 400 (опубликовано 23 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8907) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 50751,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3881,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 170,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 46700,0 тысяч тенге;
2) затраты – 52257,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1506,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1506,7 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Вишневого сельского округа Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19093,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1048,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 17995,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19093,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 400 "Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2020 жылғы 8 қазандағы № 468 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қазанда № 9490 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Федоров ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 400 шешіміне (2020 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8907 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50751,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3881,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 170,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 46700,0 мың теңге;
2) шығындар – 52257,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1506,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1506,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Федоров ауданы Вишневый ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19093,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1048,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 50,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 17995,0 мың теңге;
2) шығындар – 19093,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Воронежского сельского округа Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17685,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1779,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 223,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 15683,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17685,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Камышинского сельского округа Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25120,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1786,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 462,7 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22871,5 тысяч тенге;
2) затраты – 25120,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 12 указанного решения изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Косаральского сельского округа Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38800,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 784,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 49,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 37967,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38800,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Федоров ауданы Воронеж ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17685,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1779,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 223,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 15683,0 мың теңге;
2) шығындар – 17685,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. Федоров ауданы Камышин ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25120,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1786,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 462,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22871,5 мың теңге;
2) шығындар – 25120,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 12-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"12. Федоров ауданы Қосарал ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38800,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 784,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 49,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 37967,0 мың теңге;
2) шығындар – 38800,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4795,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4795,2 тысячи тенге.";
пункт 35 указанного решения изложить в новой редакции:
"35. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа Федоровского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 286508,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 61877,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 500,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 224131,7 тысячи тенге;
2) затраты – 740063,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -453554,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 453554,4 тысячи тенге.";
пункты 39, 40 указанного решения исключить;
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 и 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к настоящему решению;
приложение 37 к указанному решению исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Т. Решетникова
Секретарь Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин
Приложение 1
к решению Федоровского
районного маслихата

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4795,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4795,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 35-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"35. Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 286508,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 61877,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 224131,7 мың теңге;
2) шығындар – 740063,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -453554,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 453554,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 39, 40-тармақтары алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 және 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 37-қосымшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Т. Решетникова
Федоров аудандық мәслихатының хатшысы Б. Исенгазин
Федоров аудандық
мәслихатының