Об утверждении регионального перечня приоритетных видов спорта в Павлодарской области на 2020 - 2021 годы
Постановление акимата Павлодарской области от 27 февраля 2020 года № 22/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 марта 2020 года № 6745
В соответствии с подпунктом 20-5) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить региональный перечень приоритетных видов спорта в Павлодарской области на 2020 - 2021 годы.
Государственному учреждению "Управление по развитию туризма и спорта Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Оралова А.Р.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
"СОГЛАСОВАНО"
Вице-министр культуры и спорта
Республики Казахстан Н. Дауешов
"7" февраля 2020 года
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 27 февраля 2020 года
№ 22/1
Региональный перечень приоритетных видов спорта
в Павлодарской области на 2020 - 2021 годы
Наименование групп
Наименование неолимпийского вида спорта
Наименование летнего олимпийского вида спорта
Наименование зимнего олимпийского вида спорта
Наименование паралимпийского вида спорта
Наименование национального вида спорта
1
2
3
4
5
6
Группа "А"
Джиу-джитсу
Баскетбол
Биатлон
Легкая атлетика
Қазақ күресі
Муайтай
Батутная гимнастика
Лыжные гонки
Плавание
Тогызкумалак
Пауэрлифтинг
Бокс
Хоккей с шайбой
Пулевая стрельба
Спортивная акробатика
Велосипедный спорт
Шорт-трек
Пауэрлифтинг
Самбо
Волейбол
Стрельба из лука
Шахматы
Вольная борьба
Настольный теннис
Легкая атлетика
Лыжные гонки
Плавание
Художественная гимнастика
Пулевая стрельба
Таеквон-до WTF
Группа "В"
Поясная борьба
Тяжелая атлетика
Конькобежный спорт
Аударыспақ
Бодибилдинг
Греко-римская борьба
Шашки
Дзюдо
Кикбоксинг
Гандбол
Армрестлинг
Спортивная гимнастика
Президентское многоборье
Триатлон
Сурдо таеквондо
Настольный теннис
Таеквон-до ITF
Футбол
Группа "С"
Автоспорт
Академическая гребля
Фигурное катание
Бәйге
Спортивные танцы
Регби
Фристайл (акробатика)
Жамбы ату
Бильярд
Стрельба из лука
Көкпар
Гирьевой спорт
Спортивное скалолазание
Кұсбегілік
Сурдо легкая атлетика
Стендовая стрельба
Теңге ілу
Сурдо плавание
Теннис
Пляжный футбол
Кекушинкай каратэ
Рукопашный бой
Nomad ММА
Пожарно-спасательный спорт
Спортивное рыболовство
Спортивное ориентирование
Таеквон-до GTF
Сурдо тоғызқұмалақ
Туристское многоборье
Сурдо хоккей с шайбой
Расшифровка аббревиатур:
ММА – Мixed Martial Arts (Смешанные боевые единоборства);
WTF - World Taekwon-do Federation (Всемирная федерация таеквондо);
ITF – International Taekwon-do Federation (Международная федерация таеквондо);
GTF – Global Taekwon-do Federation (Глобальная федерация таеквондо).

2020 - 2021 жылдарға арналған Павлодар облысында спорттың басым түрлерінің өңірлік тізбесін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2020 жылғы 27 ақпандағы № 22/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 наурызда № 6745 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт туралы" Заңының 8-бабы 1-тармағының 20-5) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2020 - 2021 жылдарға арналған Павлодар облысында спорттың басым түрлерінің өңірлік тізбесі бекітілсін.
"Павлодар облысының туризмді және спортты дамыту жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Р. Ораловқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және спорт вице-министрі Н. Дәуешов
2020 жылғы "7" ақпан
Павлодар облысы әкімдігінің
2020 жылғы 27 ақпаны
№ 22/1 қаулысымен
бекітілді
2020 - 2021 жылдарға арналған Павлодар облысында спорттың
басым түрлерінің өңірлік тізбесі
Топтар атауы
Олимпиадалық емес спорт түрінің атауы
Жазғы олимпиадалық спорт түрінің атауы
Қысқы олимпиадалық спорт түрінің атауы
Паралимпиадалық спорт түрінің атауы
Ұлттық спорт түрінің атауы
1
2
3
4
5
6
"А" тобы
Джиу-джитсу
Баскетбол
Биатлон
Жеңіл атлетика
Қазақ күресі
Муайтай
Батуттық гимнастика
Шаңғы жарысы
Жүзу
Тоғызқұмалақ
Пауэрлифтинг
Бокс
Шайбалы хоккей
Оқпен ату
Спорттық акробатика
Велосипед спорты
Шорт-трек
Пауэрлифтинг
Самбо
Волейбол
Садақ ату
Шахмат
Еркін күрес
Үстел теннисі
Жеңіл атлетика
Шаңғы жарысы
Жүзу
Көркем гимнастика
Нысана көздеу
Таеквон-до WTF
"В" тобы
Белбеу күресі
Ауыр атлетика
Конькимен жүгіру спорты
Аударыспақ
Бодибилдинг
Грек-рим күресі
Дойбы
Дзюдо
Кикбоксинг
Қол добы
Қол күресі
Спорттық гимнастика
Президенттік көпсайыс
Триатлон
Сурдо таеквондо
Үстел теннисі
Таеквон-до ITF
Футбол
"С" тобы
Автоспорт
Академиялық есу
Конькимен мәнерлеп сырғанау
Бәйге
Би спорты
Регби
Фристайл (акробатика)
Жамбы ату
Бильярд
Садақ ату
Көкпар
Гір спорты
Спорттық құзға өрмелеу
Кұсбегілік
Сурдо жеңіл атлетика
Стенд ату
Теңге ілу
Сурдо жүзу
Теннис
Жағажай футбол
Кекушинкай каратэ
Қоян-қолтық ұрыс
Nomad ММА
Өрт сөндіру және өрттен құтқару спорты
Спорттық балық аулау
Спорттық бағдарлау
Таеквон-до GTF
Сурдо тоғызқұмалақ
Туристік көпсайыс
Сурдо шайбалы хоккей
Аббревиатуралардың түсіндірмесі:
ММА – Мixed Martial Arts (Аралас жауынгерлік жекпе-жек түрлері);
WTF - World Taekwon-do Federation (Бүкіләлемдік таеквондо федерациясы);
ITF – International Taekwon-do Federation (Халықаралық таеквондо федерациясы);
GTF – Global Taekwon-do Federation (Жаһандық таеквондо федерациясы).