О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2019 года № 423/36 "Об областном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 20 марта 2020 года № 436/38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 марта 2020 года № 6764
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2019 года № 423/36 "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6665, опубликованное 19 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 211676227 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32820221 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 609256 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 170000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 178076750 тысяч тенге;
2) затраты – 210602279 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1893825 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9826771 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7932946 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2760821 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2761483 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 662 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3580698 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3580698 тысяч тенге.";
2) в пункте 2 подпункт 3) указанного решения изложить в следующей редакции:
"3) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам, городу Аксу – 100 процентов, городу Павлодару – 55,0 процентов, городу Экибастузу – 82,1 процента;";
3) в пункте 3 подпункт 2) указанного решения изложить в следующей редакции:
"2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:

Облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 11 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 423/36 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 436/38 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 наурызда № 6764 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 11 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 423/36 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6665 болып тіркелген, 2019 жылғы 19 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 211676227 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32820221 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 609256 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 170000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 178076750 мың теңге;
2) шығындар – 210602279 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1893825 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9826771 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7932946 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2760821 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2761483 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 662 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3580698 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3580698 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағының 3) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"3) төлем көзінен салық салынатын табыстардан және шетел азаматтарының төлем көзінен салық салынбайтын табыстарынан жеке табыс салығы бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу қаласына – 100 пайыз, Павлодар қаласына – 55,0 пайыз, Екібастұз қаласына – 82,1 пайыз;";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағының 2) тармақшасы келесі редакцияда жазылсын:
"2) төлем көзінен салық салынатын табыстардан және шетел азаматтарының төлем көзінен салық салынбайтын табыстарынан жеке табыс салығы бойынша:

из города Павлодара – 45,0 процентов, города Экибастуза – 17,9 процентов;";
4) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в областном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
2782523 тысячи тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере образования;
347932 тысячи тенге – на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек";
82945 тысяч тенге – на оказание специальных социальных услуг детям-инвалидам;
627604 тысячи тенге – на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
55120 тысяч тенге – на возмещение стоимости владельцам сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой;
2560692 тысячи тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
1537971 тысяча тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
497735 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
66000 тысяч тенге – на организацию службы с единым номером "109".";
5) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
1587982 тысячи тенге – на развитие объектов образования;
6549845 тысяч тенге – на строительство или реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
1309782 тысячи тенге – на развитие или обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
3027709 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
1154734 тысячи тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
796383 тысячи тенге – на развитие теплоэнергетической системы;
274546 тысяч тенге – на развитие объектов культуры;
342571 тысяча тенге – на развитие коммунального хозяйства;
91277 тысяч тенге – на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025";
366639 тысяч тенге – на развитие объектов спорта;
159001 тысяча тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года;
214895 тысяч тенге – на развитие социальной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
243799 тысяч тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах.";

Павлодар қаласынан – 45,0 пайыз, Екібастұз қаласынан – 17,9 пайыз;";
4) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
2782523 мың теңге – білім беру саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығыстарға;
347932 мың теңге – Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға;
82945 мың теңге – мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге;
627604 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шаралар өткізуге;
55120 мың теңге – бруцеллез ауруына шалдыққан, санитариялық
союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының құнын иелеріне өтеуге;
2560692 мың теңге – көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
1537971 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарына және елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
497735 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
66000 мың теңге – "109" бірыңғай нөмірлі қызметті ұйымдастыруға.";
5) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
1587982 мың теңге – білім беру объектілерін дамытуға;
6549845 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға немесе реконструкциялауға;
1309782 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға немесе жайластыруға;
3027709 мың теңге – ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
1154734 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
796383 мың теңге – жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
274546 мың теңге – мәдениет объектілерін дамытуға;
342571 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
91277 мың теңге – "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға;
366639 мың теңге – спорт объектілерін дамытуға;
159001 мың теңге – Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға;
214895 мың теңге – "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға;
243799 мың теңге – моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға.";

6) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Установить на 2020 год объемы целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по областным программам районным (городов областного значения) бюджетам, в следующих размерах:
1435310 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
199028 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
7492028 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования;
3023710 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования;
705918 тысяч тенге – на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования;
1057882 тысячи тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
232249 тысяч тенге – на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях;
110476 тысяч тенге – на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения;
449151 тысяча тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях;
3804580 тысяч тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
3683351 тысяча тенге – на приобретение жилья для переселенцев из трудоизбыточных регионов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек";
1427651 тысяча тенге – на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек";
407655 тысяч тенге – на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов;
10412 тысяч тенге – на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов;
1117443 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".";
7) пункт 11 указанного решения изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в областном бюджете на 2020 год кредитование районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
5628294 тысячи тенге – на проектирование или строительство жилья;
290576 тысяч тенге – на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов;
1320198 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов.";

6) көрсетілген шешімнің 9-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9. Аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне облыстық бағдарламалар бойынша берілетін республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі 2020 жылға келесі мөлшерде белгіленсін:
1435310 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының мұғалімдеріне еңбекақы ұлғайтуға;
199028 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша төлемге;
7492028 мың теңге – орта білім беру мемлекеттік ұйымдарының мұғалімдеріне еңбек төлемін ұлғайтуға;
3023710 мың теңге – орта білім беру мемлекеттік ұйымдарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша төлемге;
705918 мың теңге – орта білім беру ұйымдарын жан басына қаржыландыруды сынауға;
1057882 мың теңге – мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге;
232249 мың теңге – үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс орналастыруға;
110476 мың теңге – халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнайы әлеуметтік қызмет ұсынатын қызметкерлердің еңбекақысына қосымша төлем белгілеуге;
449151 мың теңге – мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі басқарушылық және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайы үшін лауазымдық жалақысына қосымша төлем белгілеуге;
3804580 мың теңге – көліктік инфрақұрылымның басымдық жобаларын қаржыландыруға;
3683351 мың теңге – Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жұмыс күші көп өңірлерден көшіп-қонушылар үшін тұрғын үй сатып алуға;
1427651 мың теңге – Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға;
407655 мың теңге – мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету мен тұрмыс сапасын жақсартуға;
10412 мың теңге – мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға арналған жұмыс берушінің шығындарын субсидиялау;
1117443 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдар бойынша іс-шараларды іске асыруға.";
7) көрсетілген шешімнің 11-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне кредит беру келесі мөлшерде көзделсін:
5628294 мың теңге – тұрғын үй жобалауға немесе салуға;
290576 мың теңге – кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге;
1320198 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін.";

8) приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии,
Секретарь Павлодарского областного маслихата Б. Бексеитова
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
от 20 марта 2020 года

8) көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Павлодар облыстық
мәслихатының хатшысы Б. Бексеитова
Павлодар облыстық
мәслихатының
2020 жылғы 20 наурызы

1 081 328
253
Управление здравоохранения области
1 081 328
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
241 111
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
176 885
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
8 344
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
20 681
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
634 307
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
9 673 540
1
Социальное обеспечение
4 312 453
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 136 938
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
809 846
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
248 227
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 640 321
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
202 740
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
231 264
084
Проведение мероприятий, посвященных 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
4 540
261
Управление образования области
1 175 515
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 175 515
2
Социальная помощь
1 182 262
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 182 262
003
Социальная поддержка инвалидов
1 182 262
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4 178 825
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 062 545
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

1 081 328
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 081 328
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
241 111
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
176 885
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
8 344
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
20 681
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
634 307
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
9 673 540
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 312 453
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 136 938
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
809 846
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
248 227
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 640 321
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
202 740
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
231 264
084
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына арналған мерекелік іс-шараларды өткізу
4 540
261
Облыстың білім басқармасы
1 175 515
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 175 515
2
Әлеуметтiк көмек
1 182 262
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 182 262
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 182 262
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4 178 825
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 062 545
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

6 758
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
55 373
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
855 544
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4 378 862
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 243 658
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
142 394
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 200
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 266 300
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
392 239
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
42 850
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
55 120
3
Лесное хозяйство
412 458
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
412 458
008
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
412 458
5
Охрана окружающей среды
573 666
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
573 666
017
Мероприятия по охране окружающей среды
182 399
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
391 267
6
Земельные отношения
225 914
251
Управление земельных отношений области
85 577
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
85 577
749
Управление градостроительного и земельного контроля области
140 337
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля и контроля за использованием и охраной земель
140 337
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1 000 000
278
Управление предпринимательства и торговли области
1 000 000
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров

6 758
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
55 373
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
855 544
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4 378 862
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 243 658
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
142 394
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 200
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 266 300
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
392 239
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
42 850
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
55 120
3
Орман шаруашылығы
412 458
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
412 458
008
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсіру
412 458
5
Қоршаған ортаны қорғау
573 666
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
573 666
017
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
182 399
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
391 267
6
Жер қатынастары
225 914
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
85 577
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 577
749
Облыстың қала құрылысын және жерді бақылау басқармасы
140 337
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
140 337
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
1 000 000
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
1 000 000
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру

211 636
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 508 415
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
174 475
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
199 261
261
Управление образования области
1 112 487
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 112 487
2
Социальная помощь
287 556
256
Управление координации занятости и социальных программ области
287 556
003
Социальная поддержка инвалидов
287 556
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
661 431
256
Управление координации занятости и социальных программ области
585 645
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
139 118
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
421
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
11 912
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
434 194
297
Управление труда области
75 786
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
75 786
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 183 169
2
Коммунальное хозяйство
2 580 859
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 580 859
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
85 728
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
126 140
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
2 368 991
3
Благоустройство населенных пунктов
602 310
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
602 310
041
Проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)

211 636
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 508 415
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
174 475
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
199 261
261
Облыстың білім басқармасы
1 112 487
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 112 487
2
Әлеуметтiк көмек
287 556
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
287 556
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
287 556
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
661 431
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
585 645
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
139 118
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
421
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
11 912
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
434 194
297
Облыстың еңбек басқармасы
75 786
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
75 786
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 183 169
2
Коммуналдық шаруашылық
2 580 859
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 580 859
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 728
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
126 140
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
2 368 991
3
Елді-мекендерді көркейту
602 310
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
602 310
041
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізу (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)