О внесении изменений в решение областного маслихата от 11 декабря 2019 года № 423/36 "Об областном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 3 апреля 2020 года № 459/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 апреля 2020 года № 6793
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 11 декабря 2019 года № 423/36 "Об областном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6665, опубликованное 19 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 211418295 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 32440174 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 731371 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 170000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 178076750 тысяч тенге;
2) затраты – 217615749 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31144129 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39077075 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7932946 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2760821 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2761483 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 662 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40102404 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40102404 тысячи тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2020 год распределение общей суммы поступлений от налогов в районные (городов областного значения) бюджеты в следующих размерах:
1) по корпоративному подоходному налогу:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам, городам Аксу, Павлодар, Экибастуз – 100 процентов, Железинскому району – 9,9 процентов;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам, городам Аксу, Павлодар, Экибастуз – 100 процентов;

Облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 11 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 423/36 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2020 жылғы 3 сәуірдегі № 459/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 сәуірде № 6793 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 11 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 423/36 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6665 болып тіркелген, 2019 жылғы 19 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 211418295 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 32440174 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 731371 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 170000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 178076750 мың теңге;
2) шығындар – 217615749 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31144129 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 39077075 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7932946 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2760821 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2761483 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 662 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -40102404 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40102404 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне салықтан түскен түсімдердің жалпы сомасын 2020 жылға келесі көлемдерде үлестіру бекітілсін:
1) корпоративтік табыс салығы бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу, Павлодар, Екібастұз қалаларына – 100 пайыз, Железин ауданы – 9,9 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан жеке табыс салығы бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу, Павлодар, Екібастұз қалаларына – 100 пайыз;

3) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам, городу Аксу – 100 процентов, городу Павлодару – 55,0 процентов, городу Экибастузу – 83,3 процента;
4) по социальному налогу:
Аққулы, Актогайскому, Баянаульскому, Железинскому, Иртышскому, Майскому, Павлодарскому, Тереңкөл, Успенскому, Щербактинскому районам, городу Аксу – 100 процентов, городу Павлодару – 53,9 процента, городу Экибастузу – 83,3 процента.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Установить на 2020 год распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет из городских бюджетов в следующих размерах:
1) по корпоративному подоходному налогу из Железинского районного бюджета – 90,1 процентов;
2) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
из города Павлодара – 45,0 процентов, города Экибастуза – 16,7 процентов;
3) по социальному налогу:
из города Павлодара – 46,1 процентов, города Экибастуза – 16,7 процентов.";
4) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в областном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
2782523 тысячи тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере образования;
347932 тысячи тенге – на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек";
82945 тысяч тенге – на оказание специальных социальных услуг детям-инвалидам;
627604 тысячи тенге – на проведение мероприятий в сфере коммунального хозяйства;
55120 тысяч тенге – на возмещение стоимости владельцам сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой;
2560692 тысячи тенге – на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры;
1416536 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
271245 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
66000 тысяч тенге – на организацию службы с единым номером "109".";

3) төлем көзінен салық салынатын табыстардан және шетел азаматтарының төлем көзінен салық салынбайтын табыстарынан жеке табыс салығы бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу қаласына – 100 пайыз, Павлодар қаласына – 55,0 пайыз, Екібастұз қаласына – 83,3 пайыз;
4) әлеуметтік салық бойынша:
Аққулы, Ақтоғай, Баянауыл, Железин, Ертіс, Май, Павлодар, Тереңкөл, Успен, Шарбақты аудандарына, Ақсу қаласына – 100 пайыз, Павлодар қаласына – 53,9 пайыз, Екібастұз қаласына – 83,3 пайыз.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. Қалалық бюджеттерден облыстық бюджетке салықтан түскен түсімдердің жалпы сомасын 2020 жылға келесі көлемдерде үлестіру бекітілсін:
1) Железин аудандық бюджетінен корпоративтік табыс салығы бойынша – 90,1 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынатын табыстардан және шетел азаматтарының төлем көзінен салық салынбайтын табыстарынан жеке табыс салығы бойынша:
Павлодар қаласынан – 45,0 пайыз, Екібастұз қаласынан – 16,7 пайыз;
3) әлеуметтік салық бойынша:
Павлодар қаласынан – 46,1 пайыз, Екібастұз қаласынан – 16,7 пайыз.";
4) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
2782523 мың теңге – білім беру саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығыстарға;
347932 мың теңге – Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға;
82945 мың теңге – мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге;
627604 мың теңге – коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шаралар өткізуге;
55120 мың теңге – бруцеллез ауруына шалдыққан, санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының құнын иелеріне өтеуге;
2560692 мың теңге – көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға;
1416536 мың теңге – аудандық маңызы бар автомобиль жолдарына және елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге;
271245 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
66000 мың теңге – "109" бірыңғай нөмірлі қызметті ұйымдастыруға.";

5) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
1587982 тысячи тенге – на развитие объектов образования;
4662685 тысяч тенге – на строительство или реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
1309782 тысячи тенге – на развитие или обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
3027709 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах;
1154734 тысячи тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения;
796383 тысячи тенге – на развитие теплоэнергетической системы;
274546 тысяч тенге – на развитие объектов культуры;
342571 тысяча тенге – на развитие коммунального хозяйства;
91277 тысяч тенге – на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025";
317310 тысяч тенге – на развитие объектов спорта;
159001 тысяча тенге – на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года;
100879 тысяч тенге – на развитие социальной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
243799 тысяч тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах.";
6) пункт 11 указанного решения изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в областном бюджете на 2020 год кредитование районным (городов областного значения) бюджетам в следующих размерах:
11000000 тысяч тенге – на проектирование или строительство жилья;
290576 тысяч тенге – на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов;
1320198 тысяч тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов;
23878598 тысяч тенге – для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости.";
7) пункт 13 указанного решения изложить в следующей редакции:
"13. Утвердить на 2020 год резерв местного исполнительного органа области в сумме 1939916 тысяч тенге.";
8) приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Павлодарского областного маслихата С. Прокопьев
Секретарь Павлодарского
областного маслихата Б. Бексеитова
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
от 3 апреля 2020 года № 459/39
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата от 11
декабря 2019 года № 423/36
Областной бюджет на 2020 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

5) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттері келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
1587982 мың теңге – білім беру объектілерін дамытуға;
4662685 мың теңге – коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға немесе реконструкциялауға;
1309782 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға немесе жайластыруға;
3027709 мың теңге – ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау жүйесін дамытуға;
1154734 мың теңге – сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға;
796383 мың теңге – жылу-энергетикалық жүйені дамытуға;
274546 мың теңге – мәдениет объектілерін дамытуға;
342571 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
91277 мың теңге – "Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға;
317310 мың теңге – спорт объектілерін дамытуға;
159001 мың теңге – Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға;
100879 мың теңге – "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға;
243799 мың теңге – моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға.";
6) көрсетілген шешімнің 11-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне кредит беру келесі мөлшерде көзделсін:
11000000 мың теңге – тұрғын үй жобалауға немесе салуға;
290576 мың теңге – кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге;
1320198 мың теңге – мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
23878598 мың теңге – Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржаландыру үшін.";
7) көрсетілген шешімнің 13-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"13. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 1939916 мың теңге сомада бекітілсін.";
8) көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облыстық
мәслихатының сессия төрағасы С. Прокопьев
Павлодар облыстық
мәслихатының хатшысы Б. Бексеитова
Павлодар облыстық
мәслихатының 2020 жылғы 3
сәуірдегі № 459/39 шешіміне
1-қосымша
Павлодар облыстық
мәслихатының 2019
жылғы 11 желтоқсандағы
№ 423/36 шешiмiне
1-қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджет
(өзгерiстермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

241 111
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
176 885
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
8 344
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
21 843
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 819 555
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
9 673 540
1
Социальное обеспечение
4 312 453
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 136 938
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
809 846
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
248 227
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 640 321
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
202 740
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
231 264
084
Проведение мероприятий, посвященных 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
4 540
261
Управление образования области
1 175 515
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 175 515
2
Социальная помощь
1 182 262
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 182 262
003
Социальная поддержка инвалидов
1 182 262
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
4 178 825
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 062 545
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
198 458
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

241 111
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
176 885
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
8 344
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
21 843
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 819 555
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
9 673 540
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
4 312 453
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 136 938
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
809 846
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
248 227
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 640 321
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
202 740
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
231 264
084
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына арналған мерекелік іс-шараларды өткізу
4 540
261
Облыстың білім басқармасы
1 175 515
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 175 515
2
Әлеуметтiк көмек
1 182 262
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 182 262
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
1 182 262
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
4 178 825
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 062 545
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
198 458
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

55 373
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
855 544
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4 378 862
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
7 243 658
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
142 394
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 200
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 266 300
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
392 239
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
42 850
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
55 120
3
Лесное хозяйство
412 458
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
412 458
008
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
412 458
5
Охрана окружающей среды
558 216
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
558 216
017
Мероприятия по охране окружающей среды
160 606
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
397 610
6
Земельные отношения
225 914
251
Управление земельных отношений области
85 577
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
85 577
749
Управление градостроительного и земельного контроля области
140 337
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля и контроля за использованием и охраной земель
140 337
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1 000 000
278
Управление предпринимательства и торговли области
1 000 000
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
1 000 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35 953 236
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
35 953 236

55 373
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
855 544
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4 378 862
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
7 243 658
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
142 394
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 200
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 266 300
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
392 239
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
42 850
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
55 120
3
Орман шаруашылығы
412 458
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
412 458
008
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсіру
412 458
5
Қоршаған ортаны қорғау
558 216
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
558 216
017
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
160 606
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
397 610
6
Жер қатынастары
225 914
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
85 577
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 577
749
Облыстың қала құрылысын және жерді бақылау басқармасы
140 337
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
140 337
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
1 000 000
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
1 000 000
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
1 000 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
35 953 236
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
35 953 236

11 957
3. Чистое бюджетное кредитование
31 144 129
Бюджетные кредиты
39 077 075
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
24 024 598
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24 024 598
261
Управление образования области
1 530 123
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
1 530 123
271
Управление строительства области
15 653 256
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
15 653 256
278
Управление предпринимательства и торговли области
146 000
013
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек"
146 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 067 976
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
5 067 976
746
Управление по развитию туризма и спорта области
822 030
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
822 030
748
Управление культуры, развития языков и архивного дела области
805 213
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
805 213
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
11 290 576
1
Жилищное хозяйство
11 290 576
271
Управление строительства области
11 000 000
009
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проектирование и (или) строительство жилья
11 000 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
290 576
087
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов на проведение капитального ремонта общего имущества объектов кондоминиумов
290 576
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3 045 789
1
Сельское хозяйство
1 725 591
255
Управление сельского хозяйства области
1 725 591
037
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 - 2021 годы "Еңбек"
1 725 591
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
1 320 198
258
Управление экономики и бюджетного планирования области

11 957
3. Таза бюджеттік кредиттеу
31 144 129
Бюджеттiк кредиттер
39 077 075
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
24 024 598
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24 024 598
261
Облыстың білім басқармасы
1 530 123
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
1 530 123
271
Облыстың құрылыс басқармасы
15 653 256
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
15 653 256
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
146 000
013
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
146 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 067 976
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
5 067 976
746
Облыстың туризмді және спортты дамыту жөніндегі басқармасы
822 030
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
822 030
748
Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы
805 213
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
805 213
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
11 290 576
1
Тұрғын үй шаруашылығы
11 290 576
271
Облыстың құрылыс басқармасы
11 000 000
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
11 000 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
290 576
087
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне кондоминиум объектілерінің ортақ мүлкіне күрделі жөндеу жүргізуге кредит беру
290 576
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
3 045 789
1
Ауыл шаруашылығы
1 725 591
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 725 591
037
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
1 725 591
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
1 320 198
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы