Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местным исполнительным органом Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 7 апреля 2020 года № 68/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 7 апреля 2020 года № 6795
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2020 года № 126 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 287 "О дальнейших мерах по стабилизации экономики" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие условия, объем и целевое назначение выпуска местным исполнительным органом Павлодарской области государственных ценных бумаг для обращения на внутреннем рынке:
1) условия:
год выпуска государственных ценных бумаг - 2020 год;
вид ценных бумаг - государственные ценные бумаги, выпускаемые местным исполнительным органом области для финансирования мероприятий Дорожной карты занятости;
срок обращения государственных ценных бумаг - 10-12 лет;
процентная ставка вознаграждения - 6,1% годовых;
выплата купонов по государственным ценным бумагам производится по истечении года с момента обращения государственных ценных бумаг один раз в год;
погашение основного долга производится после окончания срока обращения в соответствии с утвержденным графиком;
2) объем - 31 150 000 000 (тридцать один миллиард сто пятьдесят миллионов) тенге;
3) целевое назначение – финансирование мероприятий Дорожной карты занятости, определенных в период действия чрезвычайного положения.
2. Государственному учреждению "Управление финансов Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области;
выпуск государственных ценных бумаг.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Арынову А. А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким Павлодарской области А. Скаков

Павлодар облысының жергілікті атқарушы органының мемлекеттік бағалы қағаздар шығару шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын анықтау туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2020 жылғы 7 сәуірдегі № 68/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 7 сәуірде № 6795 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 наурыздағы "Экономиканы тұрақтандыру жөніндегі одан арғы шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2020 жылғы 16 наурыздағы № 287 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы" № 126 қаулысына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысының жергілікті атқарушы органының мемлекеттік бағалы қағаздардың ішкі нарықтағы айналымы үшін оларды шығаруының келесі шарттары, көлемі және нысаналы мақсаты айқындалсын:
1) шарттары:
мемлекеттік бағалы қағаздар шығарылған жылы - 2020 жыл;
бағалы қағаздардың түрі - Жұмыспен қамту жол картасының іс-шараларын қаржыландыру үшін облыстың жергілікті атқарушы органы шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздар;
мемлекеттік бағалы қағаздардың айналым мерзімі - 10-12 жыл;
сыйақының пайыздық мөлшерлемесі - жылына 6,1%;
мемлекеттік бағалы қағаздар бойынша купондарды төлеу мемлекеттік бағалы қағаздар айналымы сәтінен бастап бір жыл өткеннен кейін жылына бір рет жүргізіледі;
негізгі қарызды өтеу айналым мерзімі аяқталғаннан кейін бекітілген кестеге сәйкес жүргізіледі;
2) көлемі - 31 150 000 000 (отыз бір миллиард жүз елу миллион) теңге;
3) нысаналы мақсаты - төтенше жағдайдың әрекет ету кезеңінде анықталған Жұмыспен қамту жол картасының іс-шараларын қаржыландыру.
2. "Павлодар облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә. А. Арыноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануы тиіс.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков