Об установлении карантинной зоны по горчаку ползучему и повилики с введением карантинного режима на территории Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 18 сентября 2020 года № 190/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 сентября 2020 года № 6951.
В соответствии с подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону по горчаку ползучему с введением карантинного режима на территории Павлодарской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить карантинную зону по повилике с введением карантинного режима на территории Павлодарской области согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Павлодарской области согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.

Павлодар облысының аумағында карантиндік режимді енгізумен жатаған у кекіре және арам сояу бойынша карантиндік аймақты белгілеу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2020 жылғы 18 қыркүйектегі № 190/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қыркүйекте № 6951 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы "Өсімдіктер карантині туралы" Заңының 9-1-бабы 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысының аумағында карантиндік режимді енгізумен жатаған у кекіре бойынша карантиндік аймақ осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Павлодар облысының аумағында карантиндік режимді енгізумен арам сояу бойынша карантиндік аймақ осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес Павлодар облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Байханова А. К.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 18 сентября 2020 года
№ 190/4
Карантинные зоны по горчаку ползучему с введением карантинного режима на территории Павлодарской области

5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Қ. Байхановқа жүктелсiн.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
Павлодар облысы әкімдігінің
2020 жылғы 18 қыркүйегі
№ 190/4 қаулысына
1-қосымша
Павлодар облысының аумағында карантиндік режимді енгізумен жатаған укекіре бойынша карантиндік аймақтар

0,22
53
Город Павлодар
микрорайон Дачный, садоводческий потребительский кооператив "Иртыш", земли запаса
0,000
54
Город Павлодар
улица Мичурина, земли запаса, залежь
0,000
Всего в области:
19,6900
Приложение 3
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 18 сентября 2020 года
№ 190/4
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Павлодарской области
1. Постановление акимата Павлодарской области от 14 октября 2014 года № 321/10 "Об установлении карантинной зоны по горчаку ползучему (розовому) с введением карантинного режима на территориях Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4139, опубликовано 13 ноября 2014 года в газетах "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья").

0,22
53
Павлодар қаласы
Дачный шағын ауданы, "Иртыш" бақша тұтынушы кооперативі, босалқы жер
0,000
54
Павлодар қаласы
Мичурин көшесі, босалқы жер, тыңайған жер
0,000
Облыс бойынша барлығы:
19,6900
Павлодар облысы әкімдігінің
2020 жылғы 18 қыркүйегі
№ 190/4 қаулысына
3-қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларын тізбесі
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 қазандағы "Павлодар облысының аумақтарында карантиндік режимді енгізумен жатаған (қызғылт) укекіре бойынша карантиндік аймақты белгілеу туралы" № 321/10 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4139 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 қарашада "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған).

2. Постановление акимата Павлодарской области от 26 мая 2017 года № 145/3 "О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 14 октября 2014 года № 321/10 "Об установлении карантинной зоны по горчаку ползучему (розовому) с введением карантинного режима на территориях Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5547, опубликовано 10 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Постановление акимата Павлодарской области от 28 июня 2018 года № 237/5 "О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 14 октября 2014 года № 321/10 "Об установлении карантинной зоны по горчаку ползучему (розовому) с введением карантинного режима на территориях Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6017, опубликовано 27 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Постановление акимата Павлодарской области от 22 апреля 2019 года № 121/2 "О внесении изменения в постановление акимата Павлодарской области от 14 октября 2014 года № 321/10 "Об установлении карантинной зоны по горчаку ползучему (розовому) с введением карантинного режима на территориях Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6318, опубликовано 2 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

2. Павлодар облысы әкімдігінің 2017 жылғы 26 мамырдағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 қазандағы "Павлодар облысының аумақтарында карантиндік режимді енгізумен жатаған (қызғылт) укекіре бойынша карантиндік аймақты белгілеу туралы" № 321/10 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" № 145/3 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5547 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
3. Павлодар облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 маусымдағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 қазандағы "Павлодар облысының аумақтарында карантиндік режимді енгізумен жатаған (қызғылт) укекіре бойынша карантиндік аймақты белгілеу туралы" № 321/10 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 237/5 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6017 болып тіркелген , 2018 жылғы 27 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).
4. Павлодар облысы әкімдігінің 2019 жылғы 22 сәуірдегі № 121/2 қаулысы "Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 қазандағы "Павлодар облысының аумағында карантин режимін енгізумен, жатаған (қызғылт) укекіре бойынша карантиндік аймақты белгілеу туралы" № 321/10 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6318 болып тіркелген, 2019 жылғы 2 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған).