Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год в городе Павлодаре
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 26 октября 2020 года № 2067/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 октября 2020 года № 6997. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год в городе Павлодаре согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Павлодара Гладышеву С. А.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Е. Иманслям
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара

Павлодар каласында 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2020 жылғы 26 қазандағы № 2067/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қазанда № 6997 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар каласында 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімінің орынбасары С. А. Гладышеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Е. Иманслям
Павлодар қаласы әкімдігінің

от 26 октября 2020 года
№ 2067/7
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размера родительской платы на 2020 год в городе Павлодаре
№ п/п
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Средняя стоимость на одного воспитанника в месяц (тенге)
1
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 1 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара

2020 жылғы 26 қазаны
№ 2067/7 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласында 2020 жылға арналған мектепке
дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім
беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Р/с №
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың айына төлемақысының мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге айына орташа құны (теңге)
1
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 1 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны