Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении ставок земельного налога города Павлодара
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 30 ноября 2020 года № 544/72. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 ноября 2020 года № 7051
В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Павлодара согласно приложению 1 к настоящему решению.

Павлодар қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 544/72 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 қарашада № 7051 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 510-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Павлодар қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекітілсін.

2. Повысить ставки земельного налога от базовых ставок земельного налога на основании проекта (схемы) зонирования земель города Павлодара согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение Павлодарского городского маслихата от 3 декабря 2014 года № 338/46 "Об утверждении схемы зонирования и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога на земли города Павлодара" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4224, опубликовано 30 декабря 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет").

2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Павлодар қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасының (схемасының) негізінде жер салығының базалық мөлшерлемелерінен жер салығы мөлшерлемелері арттырылсын.
3. Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 желтоқсандағы "Павлодар қаласының жерлеріне жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері мен аймақтарға бөлу сұлбасын бекіту туралы" № 338/46 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4224 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.