О внесении изменений и дополнения в решение Аксуского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 383/55 "О бюджете сельских округов города Аксу на 2020 - 2022 годы"
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 6 октября 2020 года № 449/66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 октября 2020 года № 6978
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 383/55 "О бюджете сельских округов города Аксу на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6694, опубликованное 8 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа имени Мамаита Омарова на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 89354 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2661 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 22 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 86671 тысяча тенге;
2) затраты – 92136 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2782 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2782 тысячи тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 70909 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1422 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 69487 тысяч тенге;
2) затраты – 72492 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1583 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1583 тысячи тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Ақсу қаласы ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 383/55 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 қазандағы № 449/66 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 12 қазанда № 6978 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Ақсу қаласы ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 383/55 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6694 болып тіркелген, 2020 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89354 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2661 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 мың теңге;
трансферттер түсімі – 86671 мың теңге;
2) шығындар – 92136 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2782 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2782 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70909 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1422 мың теңге;
трансферттер түсімі – 69487 мың теңге;
2) шығындар – 72492 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1583 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1583 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2020 - 2022 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 143437 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2434 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 208 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 140795 тысяч тенге;
2) затраты – 146381 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2944 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2944 тысячи тенге.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Евгеньевского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 200995 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3080 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 197915 тысяч тенге;
2) затраты – 209205 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8210 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8210 тысяч тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Достыкского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 98091 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3871 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 22 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 94198 тысяч тенге;
2) затраты – 100874 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2783 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2783 тысячи тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Калкаманского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 194395 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5389 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 189006 тысяч тенге;
2) затраты – 202301 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7906 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7906 тысяч тенге.";
7) указанное решение дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть в бюджете сельских округов на 2020 год объемы целевых текущих трансфертов, выделенных из вышестоящих бюджетов в сумме 309149 тысяч тенге, в том числе:
сельский округ имени Мамаита Омарова – 41868 тысяч тенге;
Кызылжарский сельский округ – 12182 тысячи тенге;
Алгабасский сельский округ – 65020 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 95560 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 48891 тысяча тенге;
Калкаманский сельский округ – 45628 тысяч тенге.";

1) кірістер – 143437 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2434 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 208 мың теңге;
трансферттер түсімі – 140795 мың теңге;
2) шығындар – 146381 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2944 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2944 мың теңге.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020 - 2022 жылдарға арналған Евгеньевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 200995 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3080 мың теңге;
трансферттер түсімі – 197915 мың теңге;
2) шығындар – 209205 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8210 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8210 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020 - 2022 жылдарға арналған Достық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 98091 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3871 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 22 мың теңге;
трансферттер түсімі – 94198 мың теңге;
2) шығындар – 100874 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2783 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2783 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2020 - 2022 жылдарға арналған Қалқаман ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 194395 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5389 мың теңге;
трансферттер түсімі – 189006 мың теңге;
2) шығындар – 202301 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7906 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7906 мың теңге.";
7) көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 7-1-тармағымен толықтырылсын:
"7-1. 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде 309149 мың теңге сомасында жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттердің көлемдері ескерілсін, соның ішінде:
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 41868 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округі – 12182 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі – 65020 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 95560 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 48891 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 45628 мың теңге.";

8) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Аксуского
городского маслихата М. Мукашев
Секретарь Аксуского городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата

8) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қалалық мәслихатының сессия төрағасы М. Мукашев
Ақсу қалалық мәслихатының хатшысы М. Омаргалиев
Ақсу қалалық мәслихатының