О внесении изменений и дополнения в решение Аксуского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 378/54 "О бюджете города Аксу на 2020 - 2022 годы"
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 28 октября 2020 года № 464/68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 ноября 2020 года № 7005
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 24 декабря 2019 года № 378/54 "О бюджете города Аксу на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6674, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Аксу на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21980963 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7722717 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 51105 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 53635 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14153506 тысяч тенге;
2) затраты – 22935462 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 114341 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 147130 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32789 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 84560 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 84560 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1153400 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1153400 тысяч тенге.";
2) указанное решение дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что на 2020 год установлено распределение общей суммы поступлений по корпоративному подоходному налогу из городского бюджета в областной бюджет в размере 50 процентов.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Учесть в бюджете города Аксу на 2020 год объем целевых текущих трансфертов на внедрение новой системы оплаты труда государственным служащим местных исполнительных органов, выделенных из городского бюджета в бюджеты сельских округов, в объеме 62208 тысяч тенге.";

Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 378/54 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 қазандағы № 464/68 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 қарашада № 7005 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 378/54 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6674 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 21980963 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7722717 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 51105 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 53635 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14153506 мың теңге;
2) шығындар – 22935462 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 114341 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер –147130 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32789 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 84560 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 84560 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1153400 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1153400 мың теңге.";
2) көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 1-1-тармағымен толықтырылсын:
"1-1. 2020 жылға қалалық бюджеттен облыстық бюджетке корпоративтік табыс салығы бойынша түсімдердің жалпы сомасын 50 пайыз мөлшерінде үлестіру белгіленгені ескерілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2020 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге бөлінген 62208 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі ескерілсін.";

4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в бюджете города Аксу на 2020 год объем целевых текущих трансфертов, выделенных из городского бюджета в бюджеты сельских округов, в объеме 143295 тысяч тенге.";
5) пункт 4-1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4-1. Учесть, что в бюджете города Аксу на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам сельских округов в следующих объемах:
12975 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда и оплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного и среднего образования;
6167 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры;
29522 тысячи тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере образования.";
6) пункт 4-2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4-2. Учесть, что в бюджете города Аксу на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты в бюджет Евгеньевского сельского округа на реализацию мероприятия по инженерной инфраструктуре в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" в объеме 68530 тысяч тенге.";
7) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Аксуского городского маслихата М. Мукашев
Секретарь Аксуского городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата

4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне қалалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі 143295 мың теңге көлемінде ескерілсін.";
5) көрсетілген шешімнің 4-1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4-1. 2020 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттер келесі көлемдерде қарастырылғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі және орта білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогтарына еңбекақы ұлғайтуға және біліктілік санаты үшін төлемге – 12975 мың теңге;
мәдениет ұйымдарындағы басқарушылық және негізгі персоналдың ерекше еңбек жағдайы үшін лауазымдық жалақысына қосымша төлем белгілеуге – 6167 мың теңге;
білім беру саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығыстарға - 29522 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 4-2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4-2. 2020 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде Евгеньевка ауылдық округінің бюджетіне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараны іске асыруға нысаналы ағымдағы трансферттер 68530 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін.";
7) көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қалалық мәслихатының сессия төрағасы М. Мукашев
Ақсу қалалық мәслихатының хатшысы М. Омаргалиев
Ақсу қалалық мәслихатының