О бюджете города Аксу на 2021 - 2023 годы
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 23 декабря 2020 года № 475/71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 декабря 2020 года № 7107.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Аксу на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18778263 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7962718 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 60838 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 90938 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10663769 тысяч тенге;
2) затраты – 20581095 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -98288 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 69104 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 167392 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 43019 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 44520 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1501 тысяча тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1747563 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1747563 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 26.11.2021 № 81/12 (вводится в действие с 01.01.2021)
1-1. Учесть, что на 2021 год установлено распределение общей суммы поступлений от налогов в областной бюджет в следующих размерах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты и с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 15,5 процента;
по социальному налогу – 15,5 процента.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 13.08.2021 № 63/8 (вводится в действие с 01.01.2021); в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 26.11.2021 № 81/12 (вводится в действие с 01.01.2021).

2021 - 2023 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 475/71 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 желтоқсанда № 7107 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18778263 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7962718 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 60838 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 90938 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10663769 мың теңге;
2) шығындар – 20581095 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -98288 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 69104 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 167392 мың тенге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 43019 мың тенге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 44520 мың тенге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1501 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1747563 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1747563 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 26.11.2021 № 81/12 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 382661 мың теңге сомада көзделсін, соның ішінде:
Қызылжар ауылдық округі – 49073 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 78860 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 51173 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі – 61161 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 48137 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі - 94257 мың теңге;
1-1. 2021 жылға облыстық бюджетке салықтардан түсетін түсімдердің жалпы сомасын келесі мөлшерлерде үлестіру белгіленгені ескерілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан және төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтардың табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 15,5 пайыз;
әлеуметтік салық бойынша – 15,5 пайыз.
Ескерту. Шешім 1-1-тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 26.11.2021 № 81/12 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

1-2. Учесть, что в бюджете города Аксу на 2021 год из областного бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки для субъектов малого и среднего бизнеса в размере 76670 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-2 в соответствии с решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 13.08.2021 № 63/8 (вводится в действие с 01.01.2021).
1-3. Предусмотреть в бюджете города Аксу на 2021 год поступления трансфертов из бюджетов сельских округов, в связи с переводом социальных работников в городские отделения социальной помощи на дому, в сумме 20769 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-3 в соответствии с решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 13.08.2021 № 63/8 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Предусмотреть в бюджете города Аксу на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты сельских округов, в общей сумме 382661 тысяча тенге, в том числе:
Кызылжарский сельский округ – 49073 тысячи тенге;
Евгеньевский сельский округ - 78860 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова - 51173 тысячи тенге;
Алгабасский сельский округ– 61161 тысяча тенге;
Достыкский сельский округ – 48137 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 94257 тысяч тенге;
2-1. Учесть в бюджете города Аксу на 2021 год объем целевых текущих трансфертов в бюджеты сельских округов в объеме 781835 тысяч тенге, в том числе:
из вышестоящих бюджетов:
6180 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений;
498946 тысяч тенге - на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
13480 тысяч тенге – на организацию водоснабжения населенных пунктов;
из городского бюджета:
131590 тысяч тенге - на оплату труда и бонусов государственным служащим в системе оплаты труда по факторно-бальной шкале, а также оплату труда технического персонала;
45370 тысяч тенге - на софинансирование мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі";
5356 тысяч тенге – на организацию контроля качества дорожных работ;
528 тысяч тенге - на оснащение сервисных центров;
20791 тысяча тенге - на благоустройство населенных пунктов;
18507 тысяч тенге - на освещение улиц в населенных пунктах;
23376 тысяч тенге - на организацию водоснабжения населенных пунктов;
1100 тысяч тенге - на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций;
1417 тысяч тенге – на изготовление правоустанавливающих документов внутрипоселковых дорог, объектов водоснабжения и земельного участка под объект благоустройства;
700 тысяч тенге – на текущий ремонт административного здания;
14494 тысячи тенге - на оплату коммунальных услуг и приобретение твердого топлива.

1-2. 2021 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде шағын және орта бизнес субъектілері үшін салықтық жүктеменің төмендеуіне байланысты шығыстарды өтеуге облыстық бюджеттен 76670 мың теңге мөлшерінде ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
Ескерту. Шешім 1-2-тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 13.08.2021 № 63/8 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1-3. 2021 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде ауылдық округтер бюджеттерінен әлеуметтік қызметкерлерді қалалық үйде әлеуметтік көмек көрсету бөлімшелеріне ауыстыруға байланысты 20769 мың теңге сомасында трансферттер түсімі көзделсін.
Ескерту. Шешім 1-3-тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 13.08.2021 № 63/8 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-1. 2021 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде ауылдық округтердің бюджеттеріне 781835 мың теңге көлемінде ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі ескерілсін, соның ішінде:
жоғары тұрған бюджеттерден:
6180 мың теңге - мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге;
498946 мың теңге - "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;
13480 мың теңге - елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға;
қалалық бюджеттен:
131590 мың теңге - факторлы-балдық шкала бойынша еңбекақы төлеу жүйесінде мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы және бонустар төлеуге, сондай-ақ техникалық персоналға еңбекақы төлеуге;
45370 мың теңге - "Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды бірлесіп қаржыландыруға;
5356 мың теңге - жол жұмыстарының сапасын бақылауды ұйымдастыруға;
528 мың теңге - сервистік орталықтарды жарақтандыруға;
20791 мың теңге - елді мекендерді абаттандыруға;
18507 мың теңге - елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
23376 мың теңге - елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға;
1100 мың теңге - ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына;
1417 мың теңге - кентішілік жолдардың, сумен қамту объетілерінің және абаттандыру объектісі астындағы жер учаскесінің құқық белгілеуші құжаттарын дайындауға;
700 мың теңге - әкімшілік ғимаратты ағымдағы жөндеуге;
14494 мың теңге – коммуналдық қызметтерді төлеуге және қатты отын алуға.

Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 26.11.2021 № 81/12 (вводится в действие с 01.01.2021).
2-2. Распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджетам сельских округов определяется на основании постановления акимата города.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 16.04.2021 № 30/4 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Предусмотреть в бюджете города Аксу на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты сельских округов, в общей сумме 361525 тысяч тенге, в том числе:
Кызылжарский сельский округ – 54225 тысяч тенге;
Евгеньевский сельский округ – 72670 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 48414 тысяч тенге;
Алгабасский сельский округ – 58456 тысяч тенге;
Достыкский сельский округ – 46255 тысяч тенге;
Калкаманский сельский округ – 81505 тысяч тенге;
4. Предусмотреть в бюджете города Аксу на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджеты сельских округов, в общей сумме 348584 тысячи тенге, в том числе:
Кызылжарский сельский округ – 53641 тысяча тенге;
Евгеньевский сельский округ – 71037 тысяч тенге;
сельский округ имени Мамаита Омарова – 47823 тысячи тенге;
Алгабасский сельский округ – 57753 тысячи тенге;
Достыкский сельский округ – 45581 тысяча тенге;
Калкаманский сельский округ – 72749 тысяч тенге.
5. Утвердить объемы резерва местного исполнительного органа города Аксу на 2021 - 2023 годы согласно приложению 4, в том числе на 2021 год в сумме 673 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 26.11.2021 № 81/12 (вводится в действие с 01.01.2021).

Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 26.11.2021 № 81/12 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2-2. Ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын үлестіру қала әкімдігінің қаулысы негізінде анықталады.
Ескерту. Шешім 2-2-тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 16.04.2021 № 30/4 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2022 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 361525 мың теңге сомада көзделсін, соның ішінде:
Қызылжар ауылдық округі – 54225 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 72670 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 48414 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі – 58456 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 46255 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 81505 мың теңге;
4. 2023 жылға арналған Ақсу қаласының бюджетінде қалалық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 348584 мың теңге сомада көзделсін, соның ішінде:
Қызылжар ауылдық округі – 53641 мың теңге;
Евгеньевка ауылдық округі – 71037 мың теңге;
Мәмәйіт Омаров атындағы ауылдық округі – 47823 мың теңге;
Алғабас ауылдық округі – 57753 мың теңге;
Достық ауылдық округі – 45581 мың теңге;
Қалқаман ауылдық округі – 72749 мың теңге.
5. Ақсу қаласының жергілікті атқарушы органы резервінің 2021 - 2023 жылдарға арналған көлемі 4-қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға 673 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 26.11.2021 № 81/12 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

6. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах города Аксу, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

6. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Ақсу қаласының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.

Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 16.04.2021 № 30/4 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского городского маслихата по вопросам экономики и бюджета.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Аксуского
городского маслихата М. Мукашев
Секретарь Аксуского городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата

Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 16.04.2021 № 30/4 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу қалалық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қалалық мәслихатының сессия төрағасы М. Мукашев
Ақсу қалалық мәслихатының хатшысы М. Омаргалиев
Ақсу қалалық мәслихатының

27010
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
44593
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
44593
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16307
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
16307
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
28286
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
28116
003
Капитальные расходы государственного органа
170
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1592560
1
Социальное обеспечение
150132
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
150132
005
Государственная адресная социальная помощь
149904
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
228
2
Социальная помощь
1298700
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1279700
002
Программа занятости
485428
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27595
006
Оказание жилищной помощи
6000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
182181
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4704
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
22439
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
136947
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
86262
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
275112
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53032
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19000
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов

27010
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
44593
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
44593
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16307
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
16307
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
28286
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28116
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
170
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1592560
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
150132
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
150132
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
149904
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
228
2
Әлеуметтiк көмек
1298700
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1279700
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
485428
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27595
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
182181
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4704
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
22439
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
136947
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
86262
017
Мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, арнайы жүріп-тұру құралдарымен, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторлық-курорттық емдеу, ымдау тілі маманының, жеке көмекшілердің қызметтерін ұсыну
275112
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53032
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19000
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау

20000
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
32380
122
Аппарат акима района (города областного значения)
32380
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3980
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
28400
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
33860
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
33860
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
10000
499
Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
23860
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния
23860
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
340551
1
Социальное обеспечение
30230
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30230
005
Государственная адресная социальная помощь
30000
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
230
2
Социальная помощь
196221
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
196221
002
Программа занятости
30000
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10000
006
Оказание жилищной помощи
10000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42221
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3000
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
114100
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
114100
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

20000
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
32380
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
32380
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3980
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай- ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
28400
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
33860
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
33860
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
10000
499
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
23860
001
Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23860
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
340551
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
30230
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30230
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
30000
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
230
2
Әлеуметтiк көмек
196221
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
196221
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
30000
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42221
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3000
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
30000
017
Мүгедектердi оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызметтерін ұсыну
30000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
114100
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
114100
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

013
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам
194283
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
194283
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
-194283
Приложение 4
к решению Аксуского
городского маслихата
от 23 декабря 2020 года
№ 475/71
Объемы резерва местного исполнительного органа города Аксу на 2021 - 2023 годы (с изменениями)
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 26.11.2021 № 81/12 (вводится в действие с 01.01.2021).
Администратор бюджетных программ
Сумма, тысяч тенге
Программа

013
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
194283
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерін сатып алу
0
5. Бюджет тапшылығы (профициті)
194283
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
-194283
Ақсу қалалық мәслихатының
2020 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 475/71 шешіміне
4-қосымша
2021 - 2023 жылдарға арналған Ақсу қаласының жергілікті атқарушы органы резервінің көлемі (өзгерістермен)
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 26.11.2021 № 81/12 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сомасы, мың теңге
Бағдарлама