О переименовании некоторых улиц села Айнаколь Алгабасского сельского округа города Аксу
Решение акима Алгабасского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 13 марта 2020 года № 1-03/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 марта 2020 года № 6770
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения жителей села Айнаколь Алгабасского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 декабря 2019 года, аким Алгабасского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Айнаколь Алгабасского сельского округа города Аксу:
улицу "Луговая" на улицу "Жағалау";
улицу "Мира" на улицу "Бейбітшілік";
улицу "Советов" на улицу "Достық";
улицу "Степная" на улицу "Сарыарқа";
улицу "Строителей" на улицу "Мұхтар Әуезов";
улицу "Школьная" на улицу "Бірлік".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алгабасского сельского округа М. Валитов

Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округінің Айнакөл ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 13 наурыздағы № 1-03/02 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 наурызда № 6770 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Алғабас ауылдық округінің Айнакөл ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 13 желтоқсандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Алғабас ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы Алғабас ауылдық округінің Айнакөл ауылындағы келесі көшелері:
"Луговая" көшесі "Жағалау" көшесі болып;
"Мир" көшесі "Бейбітшілік" көшесі болып;
"Советов" көшесі "Достық" көшесі болып;
"Степная" көшесі "Сарыарқа" көшесі болып;
"Строителей" көшесі "Мұхтар Әуезов" көшесі болып;
"Школьная" көшесі "Бірлік" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алғабас ауылдық округінің әкімі М. Валитов