О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 410/51 "О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастуза на 2020 - 2022 годы"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 6 августа 2020 года № 433/55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 августа 2020 года № 6900
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 410/51 "О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастуза на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6705, опубликовано 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Солнечный на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 199 438 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 574 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 485 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 190 379 тысяч тенге;
2) затраты – 202 863 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 425 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 425 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шидерты на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 245 611 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 521 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 84 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 242 006 тысяч тенге;
2) затраты – 247 604 тысячи тенге;

Екібастұз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы" № 410/51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 6 тамыздағы № 433/55 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 тамызда № 6900 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020-2022 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы" № 410/51 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6705 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Солнечный поселкесінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 199 438 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 574 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 485 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 190 379 мың теңге;
2) шығындар – 202 863 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 425 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 425 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2020 – 2022 жылдарға арналған Шідерті поселкесінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 245 611 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 521 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 242 006 мың теңге;
2) шығындар – 247 604 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 993 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 993 тысячи тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 858 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 145 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 711 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 55 002 тысячи тенге;
2) затраты – 55 858 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Байетского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 396 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 304 тысячи тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 31 092 тысячи тенге;
2) затраты – 31 396 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –равно нулю.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Железнодорожного сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 158 тысяч тенге, в том числе:

3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 993 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 993 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2020 – 2022 жылдарға арналған Ақкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 858 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 145 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 711 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 55 002 мың теңге;
2) шығындар – 55 858 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2020 – 2022 жылдарға арналған Бәйет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 396 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 304 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 31 092 мың теңге;
2) шығындар – 31 396 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2020 – 2022 жылдарға арналған Теміржол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 158 мың теңге, соның ішінде:

5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
11) пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Шикылдак на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 077 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 137 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 555 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 31 385 тысяч тенге;
2) затраты – 32 077 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
12) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 35 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Экибастузского городского маслихата Т. Шмидт
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
11) көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2020 – 2022 жылдарға арналған Шиқылдақ ауылының бюджеті тиісінше 31, 32, 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 077 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 137 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 555 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 31 385 мың теңге;
2) шығындар – 32 077 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
12) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 35-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының сессия төрағасы Т. Шмидт
Екібастұз қалалық маслихатының хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының

8 219
на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
4 867
на обеспечение водоснабжением сельских населенных пунктов
2 000
на обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы
111 622
1.3
Бюджету Аккольскому сельскому округу, в том числе:
28 362
на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
19 230
на оплату труда административных государственных служащих по факторно-балльной шкале
9 132
1.4
Бюджету Железнодорожному сельскому округу, в том числе:
13 870
обеспечение водоснабжением сельских населенных пунктов
4 901
на оплату труда административных государственных служащих по факторно-балльной шкале
8 969
1.5
Бюджету Экибастузскому сельскому округу, в том числе:
22 673
обеспечение водоснабжением сельских населенных пунктов
14 703
на оплату труда административных государственных служащих по факторно-балльной шкале
7 216
на определение потерь сельскохозяйственного производства на земельный участок
754
1.6
Бюджету Байетскому сельскому округу
8 477
на оплату труда административных государственных служащих по факторно-балльной шкале
8 477
1.7
Бюджету Кояндинскому сельскому округу
7 858
на оплату труда административных государственных служащих по факторно-балльной шкале
7 858
1.8
Бюджету Сарыкамысскому сельскому округу
6 897
на оплату труда административных государственных служащих по факторно-балльной шкале
6 897
1.9
Бюджету Торт-Кудукскому сельскому округу, в том числе:
5 790
на оплату труда административных государственных служащих по факторно-балльной шкале
5 390
на проведение текущего ремонта служебного автотранспорта
400
1.10
Бюджету села имени академика Алькея Маргулана
5 375
на оплату труда административных государственных служащих по факторно-балльной шкале
5 375
1.11
Бюджету села Шикылдак
7 786
на оплату труда административных государственных служащих по факторно-балльной шкале
7 786

8 219
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
4 867
ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтауды қамтамасыз ету
2 000
2020-2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамыту есебінен жұмыспен қамтуды қамтамасыз
111 622
етуге
1.3
Ақкөл ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
28 362
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарына және елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге
19 230
факторлық-балдық шкала бойынша мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
9 132
1.4
Теміржол ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
13 870
ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтауды қамтамасыз ету
4 901
факторлық-балдық шкала бойынша мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
8 969
1.5
Екібастұз ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
22 673
ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтауды қамтамасыз ету
14 703
факторлық-балдық шкала бойынша мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
7 216
жер учаскесіне ауыл шаруашылығы өндірісінің шығындарын анықтауға
754
1.6
Бәйет ауылдық округі бюджетіне
8 477
факторлық-балдық шкала бойынша мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
8 477
1.7
Қоянды ауылдық округі бюджетіне
7 858
факторлық-балдық шкала бойынша мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
7 858
1.8
Сарықамыс ауылдық округі бюджетіне
6 897
факторлық-балдық шкала бойынша мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
6 897
1.9
Төрт-Құдық ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
5 790
факторлық-балдық шкала бойынша мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
5 390
қызметтік автокөліке ағымдағы жөндеу жүргізуге
400
1.10
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылы бюджетіне
5 375
факторлық-балдық шкала бойынша мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
5 375
1.11
Шиқылдақ ауылы бюджетіне
7 786
факторлық-балдық шкала бойынша мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
7 786