О признании утратившим силу решения Экибастузского городского маслихата от 21 августа 2014 года № 256/31 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 10 августа 2020 года № 447/56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 августа 2020 года № 6905
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Экибастузского городского маслихата от 21 августа 2014 года № 256/31 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4028, опубликованное 30 сентября 2014 года в информационно - правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Экибастузского
городского маслихата Т. Шмидт
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков

Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 21 тамыздағы "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" № 256/31 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 10 тамыздағы № 447/56 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 тамызда № 6905 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 21 тамыздағы "Бірыңғай тіркелген салық ставкаларын белгілеу туралы" № 256/31 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4028 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық - құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының сессия төрағасы Т. Шмидт
Екібастұз қалалық маслихатының хатшысы Б. Куспеков