О признании утратившим силу решения Актогайского районного маслихата от 26 января 2017 года № 71/13 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Актогайского районного маслихата" и его описание"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 17 августа 2020 года № 316/65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 августа 2020 года № 6916
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Актогайского районного маслихата от 26 января 2017 года № 71/13 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения государственного учреждения "Аппарат Актогайского районного маслихата" и его описание" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5390, опубликованное 2 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Актогайского районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Актогайского районного маслихата Т. Таскенов
Секретарь Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қаңтардағы "Ақтоғай аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 71/13 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 тамыздағы № 316/65 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 21 тамызда № 6916 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қаңтардағы "Ақтоғай аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесінің қызметтік куәлігін беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 71/13 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5390 болып тіркелген, 2017 жылғы 2 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының аппарат басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Т. Таскенов
Ақтоғай аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев