О признании утратившим силу решения Актогайского районного маслихата от 14 апреля 2016 года № 10/2 "Об утверждении дополнительного порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 17 августа 2020 года № 315/65. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 августа 2020 года № 6924
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Актогайского районного маслихата от 14 апреля 2016 года № 10/2 "Об утверждении дополнительного порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5095, опубликованное 29 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по вопросам социальной сферы и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Актогайского
районного маслихата Т. Таскенов
Секретарь Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібін бекіту туралы" № 10/2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 17 тамыздағы № 315/65 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 тамызда № 6924 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша тәртібін бекіту туралы" № 10/2 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5095 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының әлеуметтік сала және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Т. Таскенов
Ақтоғай аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев