О бюджете сельских округов Актогайского района на 2021 - 2023 годы
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 29 декабря 2020 года № 343/73. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 января 2021 года № 7161.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 320482 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 17708 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 648 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 302126 тысяч тенге;
2) затраты – 325676 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -5194 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5194 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 26.11.2021 № 56/12 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет сельского округа Ақжол на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 130582 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2658 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 127924 тысяч тенге;
2) затраты – 131783 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1201 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1201 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 26.11.2021 № 56/12 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Жалаулинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43074 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2929 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40145 тысяч тенге;
2) затраты - 43705 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;

2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 343/73 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 7161 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) - тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 - бабы 4 - тармағына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 320482 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 17708 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 648 мың теңге;
трансферттер түсімі - 302126 мың теңге;
2) шығындар - 325676 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -5194 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 5194 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 56/12 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 130582 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 2658 мың теңге;
трансферттер түсімі - 127924 мың теңге;
2) шығындар - 131783 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1201 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1201 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 56/12 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Жалаулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43074 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 2929 мың теңге;
трансферттер түсімі - 40145 мың теңге;
2) шығындар - 43705 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 631 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 631 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 26.11.2021 № 56/12 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Утвердить бюджет Жолболдинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42249 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1080 тысяча тенге;
поступления трансфертов - 41169 тысяч тенге;
2) затраты - 42661 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 412 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 412 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 26.11.2021 № 56/12 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить бюджет Караобинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 47124 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3279 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 71 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 43774 тысяч тенге;
2) затраты - 48646 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1522 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1522 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 26.11.2021 № 56/12 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Утвердить бюджет Кожамжарского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43426 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1879 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 133 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41414 тысяч тенге;
2) затраты - 44167 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -741 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 741 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 26.11.2021 № 56/12 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Утвердить бюджет Муткеновского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 631 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 631 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 56/12 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021 - 2023 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 42249 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1080 мың теңге;
трансферттер түсімі - 41169 мың теңге;
2) шығындар - 42661 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 412 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 412 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 56/12 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 47124 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3279 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 71 мың теңге;
трансферттер түсімі - 43774 мың теңге;
2) шығындар - 48646 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1522 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1522 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 56/12 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қожамжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 43426 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1879 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 133 мың теңге;
трансферттер түсімі - 41414 мың теңге;
2) шығындар - 44167 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 741 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 741 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 56/12 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2021 - 2023 жылдарға арналған Мүткенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

8. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах Актогайского района, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

8. Ақтоғай ауданының ауылдық елді мекендерінде азаматтық қызметшілер болып табылатын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшермелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.

Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 27.04.2021 № 32/5 (вводится в действие с 01.01.2021).
9. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Актогайского районного маслихата Б. Алханов
Секретарь Актогайского районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области

Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 27.04.2021 № 32/5 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
10. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Алханов
Ақтоғай аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәслихатының