О бюджетах сельских округов и поселка Майкаин Баянаульского района на 2021 - 2023 годы
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 29 декабря 2020 года № 373/66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 января 2021 года № 7177. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Баянаульского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 513875 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19878 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 421 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 493576 тысяч тенге;
2) затраты – 519103 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5228 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5228 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2021 № 69/10 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Аксанского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42735 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1398 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – 91 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41246 тысяч тенге;
2) затраты – 43205 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -470 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –470 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2021 № 69/10 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

2021 - 2023 жылдарға арналған Баянауыл ауданының ауылдық округтері және Майқайың кентінің бюджеттері туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 373/66 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 қаңтарда № 7177 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 513875 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 19878 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 421 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 493576 мың теңге;
2) шығындар – 519103 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5228 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5228 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 69/10 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ақсаң ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42735 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1398 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 91 мың теңге;
трансферттер түсімі – 41246 мың теңге;
2) шығындар – 43205 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -470 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 470 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 69/10 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 12 в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2021 № 69/10 (вводится в действие с 01.01.2021).
13. Утвердить бюджет поселка Майкаин на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 188238 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24593 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 705 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 730 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 162210 тысяч тенге;
2) затраты – 197029 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8791 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8791 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2021 № 69/10 (вводится в действие с 01.01.2021).
14. Учесть на 2021 год объем бюджетных субвенций, выделенных из районного бюджета бюджетам сельских округов и поселка Майкаин в общей сумме 607006 тысяч тенге, в том числе:
Баянаульский сельский округ – 111262 тысяч тенге;
Аксанский сельский округ – 34837 тысяч тенге;
Бирликский сельский округ – 35014 тысяч тенге;
Жанажольский сельский округ – 32069 тысяч тенге;
Жанатлекский сельский округ – 30807 тысяч тенге;
Каратомарский сельский округ – 32838 тысяч тенге;
Куркелинский сельский округ – 31100 тысяч тенге;
Кундыкольский сельский округ – 33610 тысяч тенге;
Кызылтауский сельский округ – 34199 тысяч тенге;
Сатпаевский сельский округ – 35075 тысяч тенге;
Торайгырский сельский округ – 41042 тысяч тенге;
Узынбулакский сельский округ – 35472 тысяч тенге;
поселок Майкаин – 119681 тысяч тенге.

Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 69/10 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2021 - 2023 жылдарға арналған Майқайың кентінің бюджеті тиісінше 37, 38, 39 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 188238 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 24593 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 705 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 730 мың теңге;
трансферттер түсімі – 162210 мың теңге;
2) шығындар – 197029 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8791 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8791 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 69/10 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2021 жылға арналған ауылдық округтері мен Майқайың кентінің бюджеттеріне аудандық бюджеттен бөлінген бюджеттік субвенциялардың жалпы сомасы 607006 мың теңге көлемінде ескерілсін, соның ішінде:
Баянауыл ауылдық округі – 111262 мың теңге;
Ақсаң ауылдық округі – 34837 мың теңге;
Бірлік ауылдық округі – 35014 мың теңге;
Жаңажол ауылдық округі – 32069 мың теңге;
Жаңатілек ауылдық округі – 30807 мың теңге;
Қаратомар ауылдық округі – 32838 мың теңге;
Күркелі ауылдық округі – 31100 мың теңге;
Құндыкөл ауылдық округі – 33610 мың теңге;
Қызылтау ауылдық округі – 34199 мың теңге;
Сәтбаев ауылдық округі – 35075 мың теңге;
Торайғыр ауылдық округі – 41042 мың теңге;
Ұзынбұлақ ауылдық округі – 35472 мың теңге;
Майқайың кенті – 119681 мың теңге.

15. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах Баянаульского района, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

15. Баянауыл ауданының азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.

Сноска. Пункт 15 в редакции решения Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 29.11.2021 № 69/10 (вводится в действие с 01.01.2021).
16. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально– экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии, секретарь
Баянаульского районного маслихата Т. Қасен
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата

Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 29.11.2021 № 69/10 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджетті жоспарлау және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
17. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Баянауыл аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының