О признании утратившим силу решения Железинского районного маслихата от 16 мая 2017 года № 100/6 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения административным государственным служащим государственного учреждения "Аппарат маслихата Железинского района" и его описание"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 7 августа 2020 года № 474/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 августа 2020 года № 6913
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Железинского районного маслихата от 16 мая 2017 года № 100/6 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения административным государственным служащим государственного учреждения "Аппарат маслихата Железинского района" и его описание" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5530, опубликованное в районных газетах "Туған өлке" от 24 июня 2017 года, "Родные просторы" от 25 июня 2017 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Железинского районного маслихата по вопросам законности, правопорядка и обращений граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
Железинского районного маслихата П. Лампартер

Железинка аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 мамырдағы "Железинка ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің әкімшілік мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлігін беру Қағидалары және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 100/6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 тамыздағы № 474/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 тамызда № 6913 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железинка аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 мамырдағы "Железинка ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің әкімшілік мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлігін беру Қағидалары және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 100/6 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5530 болып тіркелген, 2017 жылғы 24 маусымдағы "Туған өлке", 2017 жылғы 25 маусымдағы "Родные просторы" аудандық газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железин аудандық мәслихатының заңдылық, құқықтық тәртіп және азаматтардың өтініштері мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Железин
аудандық мәслихатының хатшысы П. Лампартер