О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 408/6 "О Железинском районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 1 октября 2020 года № 491/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 октября 2020 года № 6977
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 24 декабря 2019 года № 408/6 "О Железинском районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6685, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Железинский районный бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 937 480 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 797 607 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 486 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 072 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 8 131 315 тысяч тенге;
2) затраты – 10 097 976 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 38 322 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 58 587 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 265 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 198 818 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 198 818 тысяч тенге.";
2) приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально - экономического развития и бюджета маслихата Железинского района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Железинского
районного маслихата Б. Амиров
Секретарь Железинского районного маслихата П. Лампартер
Приложение
к решению Железинского
районного маслихата

Железин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" № 408/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2020 жылғы 1 қазандағы № 491/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 қазанда № 6977 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті туралы" № 408/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6685 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Железин аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 937 480 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 797 607 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 486 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 072 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 131 315 мың теңге;
2) шығындар – 10 097 976 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 38 322 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 58 587 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 265 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 198 818 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 198 818 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железин аудандық мәслихатының әлеуметтік - экономикалық дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Железин аудандық маслихатының сессия төрағасы Б. Амиров
Железин аудандық мәслихатының хатшысы П. Лампартер
Железин аудандық
мәслихатының